Сонник армія наснилася. До чого сниться армію у сні бачити.

Армія, сонник Нострадамуса

Армія уособлює нищівну міць і невідворотну силу.

Якщо ви опинилися в сновидінні на службі в армії, наяву вас можуть втягнути в чужий конфлікт. Вам буде нелегко взяти участь у ньому і неможливо вийти. Крім того, сон може означати, що може маніпулювати вами людина жорстокий і вкрай немилосердний.

Побачили величезне військо в повному озброєнні – можете забути на найближче майбутнє про свої бажання та плани. За вас все вирішать.

Якщо ви билися в бою з чужою армією, перед вами виникне необхідність відповідального рішення. У разі вашої перемоги ви можете бути впевнені, що затіяне вами справа варта того, щоб ви домагалися його виконання будь-якими засобами.

Сон, у якому ви були командувачем армією, вказує на ваші нереалізовані здібності, можливості.

Побачити в сні когось із вищих командувачів армійських чинів, не нижче генерала, – до впливового заступництва.

Значення сну армія – сонник Хассе

Озброєне військо сниться до великої суспільно-важливої події.

Збиратися у сні в армію означає настрій людини щось комусь довести будь-якими способами.

Бачили в сновидінні навчання військ якимось тактичним прийомам – наяву від вас буде потрібно якась дипломатія, тактика для вирішення важливого питання. Можливо, вам навіть доведеться покликати кого-то в союзники.

До чого армія сниться – езотеричний сонник

Бачили армію, що знаходиться у військовому поході – дайте розумний вихід своїм негативним емоціям, інакше вони зовсім замучать вас.

Людина, якій сниться битва двох військ, скоро стане ініціатором великого скандалу.

Якщо сплячий бачить лише військо противника, що йде проти нього і тих, хто на його боці, – хтось спровокує його на скандал своєю неприкритою образою.

Добровільний відхід в армію і проводи символізують бажання людини змінити навколишній його порядок.

Якщо в армію забирають вас – сон означає, що ви зараз знаходитесь в обставинах, в яких нічого змінити не можете. Це вас сильно злить, але в даній обстановці краще просто плисти за течією, бо опір тільки підсилить вашу злість.

До чого сняться армії – сучасний сонник

Якщо вам приснилося, що виявляєтесь рядовим діючої армії, то в даний час ви наяву ретельно уникаєте якоїсь серйозної розмови. Якщо ви будете чинити опір і далі, розмова може виявитися вже марним, але буде тільки гірше.

Приснилося, що вас забирають на службу в армію, і у вашому будинку організовуються проводи, – це попередження про те, що затіяне вам самотужки не вирішити. Краще відразу попросити допомогу друга, ніж прийти до нього з цим проханням потім.

Спостерігати в сні дідівщину на службі в армії – опинитися наяву під початком педантичного і дуже жорсткого людини.

Побачити себе в ролі головнокомандувача – до спору, спочатку незначного, але який може перерости у великий скандал.

Перебувати в армії на стрільбищі – до порожніх турбот і безглуздим витівкам.

Приснилося, що ваш друг служить в армії – можливо розставання з независячим збігом обставин, наприклад, з-за переїзду.

Якщо друг повернувся з армії уві сні, то наяву ви вирішите якась суперечність, що псує ваші відносини. Можливо, воно вирішиться без вашої участі.

Власний прихід з армії сниться до звільнення від якихось обставин, яким ви були підпорядковані. Якщо у вас є борги, з’явиться шанс розрахуватися з ними.

Проводи в армію хлопця для дівчини означає поки ще підсвідоме бажання припинити відносини. Проводи уві сні повинні стати для неї сигналом задуматися, чи дійсно це ті відносини, на які вона готова витрачати час.

Якщо дівчині сниться хлопець, який насправді знаходиться в армії, сон не має пророчого тлумачення, вона просто по ньому нудьгує.

Жінка бачить у сні, що вона проводжає в армію чоловіка, їх взаємна любов стала холонути, а деякі сімейні обов’язки обтяжувати її.

Езотерика
Додати коментар