Сонник генерал приснився. До чого сниться генерала у сні бачити.

До чого сниться генерал – сонник Хассе

Побачити в сні генерала – до залежності, яка буде вас гнобити, паралізувати вашу волю, вимагати відмови від власних бажань. Можливо, залежність буде носити фінансовий характер, у вас не буде особистих коштів навіть для самого необхідного.

Бачив два генерала – для холостого чоловіка це поганий сон, його чекає шлюб з жінкою, що має вольовий характер і авторитарну маму.

Ще гірше побачити в сні відразу три генерала, незалежно від статі сплячої людини. Залежність буде кругова – ні вдома, ні на роботі сновидець не буде відчувати себе вільно, і ця залежність буде мати як матеріальний, так і психологічний характер.

Якщо вам сниться, що ви – генерал, у вас на плечах генеральські погони – вам буде підвладне багато, в тому числі і управління людьми. Пам’ятайте про те, що мудре керівництво приносить успіх, а самодурство зазвичай закінчується втратою високого становища. Творіть добро, користуючись владою, і це принесе вам ще більші блага і радощі.

Для жінки бачити себе в сні генеральшою – заклик до перегляду власної поведінки стосовно партнера. Якщо ви не збавите обертів, ви залишитеся наодинці або ж просто ніколи не зможете відчути в повній мірі, що таке справжнє жіноче щастя.

Езотерика
Додати коментар