Сонник Амур приснився. До чого сниться Амура у сні бачити.

Значення сну Амур – сонник Хассе

Амур, побачений у сні, попереджає про небезпечну любов.

Якщо стріла Амура уві сні потрапила вам в серці, це говорить про вашому страху перед новими зароджуються відносинами. Можливо, причина страху криється в пережите раніше почуття, яке принесло біль.

Для молодої дівчини побачити в повітрі стріляє Амура – пророкування про швидке знайомство. Ці нові стосунки можуть привести до щасливого розвитку подій і міцного шлюбу, але дівчині слід постежити за своєю поведінкою, щоб на першому етапі не відлякати нареченого.

Той же сон для чоловіка загрожує неприємностями. Амур попереджає його про можливу недобросовісність і навіть крадійкуватості ділових партнерів.

До чого сняться Амури – езотеричний сонник

Цей маленький купидончик, з’явившись людині уві сні, попереджає його – стережися любові. Однак від кохання ще ніхто не вберігся, тому просто чекайте, стріла амура вже цілиться в ваше серце.

Також сон може означати якийсь страх сновидця перед любов’ю. Можливо, колись він вже пережив наяву сильне почуття, що його боляче обпекло, і тепер він намагається наглухо зачинити двері у світ своїх почуттів. Але любов і не такі замки розтоплювала.

Езотерика
Додати коментар