Сонник акробат приснився. До чого сниться акробата у сні бачити.

До чого акробати, гімнасти сняться, сонник Лонго

Бачити в сні у цирку акробати, гімнаста – це свідоцтво про довго мучить вас однієї проблеми. Вам здається, що рішення немає, принаймні, ви не зможете з нею впоратися. Частково це не так. Дуже скоро і дуже несподівано рішення до вас прийде, але все ж з чужою допомогою. Людина, яка підкаже вам вдалий хід, вами в даний момент ігнорується, тим не менш, він володіє цінними відомостями.

Приснився акробат, який репетирує на порожній арені в порожньому цирку – до затишшя у справах. Відкладіть все, що вас хвилює, зараз не час для бурхливої діяльності. До того періоду, коли від вас будуть потрібні сили, ви чудово відпочинете.

Якщо акробат впав, остерігайтеся удару в спину. Навіть якщо вас образять або незаслужено скривдять – стримайте емоції. Навіщо вам ще один ворог?

Ви самі акробат у своєму сні і робите сальто – нарешті, ви отримаєте те, що заслужили давно, і навіть більше очікуваного вами.

Дивилися виступ групи акробатів, а їх дії були злагодженими і синхронними, значить, ви дізнаєтеся щось про когось знайомого, чого будете невимовно здивовані. Незважаючи на те, що інформація буде негативна, не поспішайте засуджувати поверхнево. Якщо вам здається, що ви ніколи так не робите, життя незабаром покаже вам зворотнє.

Гімнаст, французький сонник

Побачити в сні акробатів – хороший знак. Ви благополучно минете, завдяки небайдужості оточуючих, дуже ризиковану ситуацію.

Бути самому акробатом – до несподіваної відповідальності. Буде непросто, вам будуть заважати.

Дивитися вправи з акробатики – попередження про можливе навіяння, наклеп.

Акробатка, робить різні трюки, сниться також як застереження про наклеп, можливо вже доконаний, будьте напоготові.

Молоді незаміжній жінці наснилися канатохідці – буде користуватися успіхом у чоловіків в майбутньому.

Акробат, англійський сонник

Побачений у сні гімнаст вважається несприятливим знаком, несучим несподіванку негативної властивості. Більш за все це відноситься до тих, хто зайнятий у сфері торгівлі, ця людина може втратити джерело доходу.

Якщо ви жінка і вам сниться, що ви – гімнастка, то наяву вас чекає несправедливе звинувачення, наклеп. Чим ближче до ранку ви бачили цей сон, тим більше ймовірність того, що ви зможете виправдатися і уникнути косих поглядів у майбутньому.

До чого сняться акробати або гімнасти – сучасний сонник

Якщо акробат виконував дуже складні трюки у вашому сні – наяву ви дійсно можете потрапити в цирк.

Це був хтось із ваших товаришів по службі – чекайте “цирку” на роботі. Ви будете в цьому лицедійствувати лише стороннім спостерігачем.

Зірвався вниз і розбився акробат означає зраду близької людини.

Виконувати уві сні акробатичні трюки – це попередження долі. Продумайте кожен крок щодо виконання роботи, інакше з-за однієї маленької помилки ваша кар’єра може розлетітися на друзки. Краще уникати ривків, ініціатив та інших вчинків, результат яких бачиться поки смутно.

Езотерика
Додати коментар