Сонник канат, канатоходець приснився. До чого сниться ходіння по дроту у сні бачити.

До чого канат, канатоходець, канатна дорога, ходіння по дроту, еквілібрист сниться, сонник Фрейда

Канатоходець, еквілібрист, виконує трюки, вражаючі уві сні ваше уяву, сниться як ознака того, що ви з партнером маєте різне думка про ваших сексуальних стосунках і взаємних здібностях. Вам варто було б поговорити на цю йому.

Самому ходити по канату – сновидіння є віддзеркаленням вашого сильного бажання привнести якусь новизну у ваше інтимне життя. Ви багато думаєте про це і навіть придумали деякі незвичайні елементи, але соромитеся донести своє бажання до партнера. І абсолютно марно.

Якщо ж зі сну трюки на канаті виходять за рамки традиційного ходіння і являють собою дуже небезпечні експерименти (наприклад, кататися по канату на велосипеді на великій висоті) – значить, ваші фантазії на сексуальну тему виходять за межі прийнятного для другого партнера і не будуть прийняті їм, як би вам цього не хотілося.

Впали з каната – якийсь випадок послужить причиною того, що ви переживете відраза до сексу. Деякий час навіть невинний поцілунок буде сприйматися вами негативно.

Тягнути канат у сні – до спроби налагодити з кимось близькі стосунки.

Якщо приснилися канат, канатоходець по соннику Цвєткова

Канат в сновидінні є символом нерозривності, спільності, міцної зв’язку з близькою людиною.

Якщо вам приснилася канатна дорога, по якій ви їхали разом зі своїм партнером, значить, якась спільна проблема буде успішно вирішена, ви зможете знайти спільну мову, піти назустріч один одному заради загального почуття.

Їхати по канатній дорозі одному – до того, що ви будете здивовані, наскільки сильно ви прив’язані до людини, з яким зібралися порвати стосунки і почуття до якого, як вам здавалося, вже були втрачені. Не поспішайте робити рішучі кроки, поки не переконаєтеся в тому, що любов дійсно вже в минулому.

Значення сну канат, канатоходець – сонник Хассе

Ходіння по канату сниться до досягнення мети.

Бачити, як по дроту ходить хтось інший – до проблем з поліцією, яких вам вдасться віртуозно уникнути.

До чого сниться йти по канату – сучасний сонник

Бачити уві сні еквілібриста – до необхідності встановлення розумного балансу між вашими власними потребами та інтересами оточуючих людей. Чим впевненіше і професійніше він виконував свої трюки або йшов по канату, тим у більш виграшній позиції ви опинитеся в підсумку.

Приснилося, що канатоходець втратив рівновагу і впав у вашому житті виникнуть незаплановані клопоти, пов’язані з близькими людьми, а у вашій душі надовго оселиться тривога.

Самому ходити уві сні по канату – поганий сон, переживете потребу чи інші лиха. Жінці такий сон може передвіщати брехню, зраду дружини або коханої людини.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар