Сонник аеропорт приснився. До чого сниться аеропорт у сні бачити.

Якщо приснився аеропорт по соннику Цвєткова

Аеропорт є символом якихось ілюзорних мрій. Це натяк сплячому, що живе він все-таки на землі.

Підніматися у сні в небо на літаку зі злітної смуги означає, що майбутній життєвий період буде яскравим і насиченим подіями. Можливо, не всі вони стануть щасливими в житті сновидця, але те, що на даному етапі задумано, повинно бути доведено до завершення.

Залишати аеропорт після прильоту – сон передвіщає наступ спокійного і розміреного періоду.

Їхати в аеропорт з метою когось зустріти – знак того, що наяву належить потрапити в якийсь суспільний кругообіг подій, це буде досить утомливо, але недовго.

Спізнюватися на літак або взагалі приїхати не туди, заблукати по дорозі в аеропорт – всі ці сюжети означають, що сплячий наяву опиниться в такому місці, де відчує себе чужим. Не страшно, буде ще свято і у вас.

До чого аеропорт сниться – езотеричний сонник

Аеропорт і літак обіцяє нові цікаві знайомства, з великою ймовірністю – з іноземцями.

Якщо вам сниться, що ви спізнюєтеся в аеропорт, але їдете при цьому повільно – до успіху в справах, все намічене складеться вдало. Якщо ви при цьому все-таки запізнилися на реєстрацію в аеропорт, наяву вас найближчим часом чекає приємний сюрприз у справах.

Якщо уві сні ви знаходитесь у величезній будівлі аеропорту, який вражає вас своїми гігантськими розмірами, – значить ваші найсміливіші плани на майбутнє будуть здійснені, і все ж це станеться не так скоро.

Якщо, навпаки, будівля приснившогося аеропорту маленька і тісна, ніяких особливих потрясінь наяву вас в найближчий час не чекає.

Рейс відкладають, і ви довго сидите у сні і очікуєте вильоту – в житті у вас також настає період очікування, коли доводиться чекати чужих рішень та інших обставин.

До чого аеропорти сняться, сонник Лонго

Опинитися в аеропорту і відчувати страх перед зльотом – цей сон уособлює вашу надмірну заклопотаність матеріальним добробутом. Згадайте про те, чого просила ваша душа, коли ви ще прислухалися до її голосу.

Якщо ви збираєтеся в аеропорт і не пам’ятаєте, куди і навіщо ви повинні звідти летіти, то наяву втручання когось із близьких засмутить ваші давно задумані плани.

До чого сняться аеропорти – сучасний сонник

Перебувати в будівлі аеропорту без певної мети, коли ви не розумієте уві сні, хто і куди летить або прилітає – такий сон говорить про вашу повної невизначеності в особистому житті. Навіть якщо на даному етапі вам здається, що все стабільно і міцно, незабаром все може змінитися.

Якщо дівчині приснилося, що вона є наземним працівником аеропорту, то вона постійно піклується про благополуччя в особистому житті своїх близьких подруг, дає їм поради, витирає сльози, в той час як її власна особисте життя нікого з них не цікавить.

Для чоловіка такий сон означає, що його чекає невдячна робота, коли плодами його праці по службовому положенню буде користуватися хтось інший.

Зруйноване або надто стару будівлю аеропорту у сні є попередженням про небезпечну ситуацію на дорозі. Вам в найближчий тиждень краще нікуди не літати. Мова йде не про катастрофу літака, а про неприємності, пов’язаної особисто з вами.

Езотерика
Додати коментар