Що означає ім’я Севастян: доля і характеристика імені Севастян. Таємниця імені Севастян

Звідки взялося і що означає ім’я Севастян

У лінгвістів немає єдиної думки щодо того, як виникло це ім’я. Деякі фахівці вважають, що воно походить від грецького слова «себастос», яке в перекладі на українську означає «сакральний», «авторитетний», «відає таємне». Але також існує гіпотеза, що це ім’я виникло в латиномовному середовищі і спочатку звучало як Себастианус і має значення «народжений в Севастії». В Україні воно не є особливо популярним.

Астрологічна довідка для імені Севастян

  • Цьому чоловікові протегує сузір’я Лева;
  • життя Севастьяна проходить під заступництвом Сонця;
  • улюблений камінь – геліотроп;
  • улюблений колір – зелений;
  • Сівби відчуває зв’язок з барбарисом;
  • тотем – лев;
  • кращі дні тижня – середа і субота.

Характер володаря імені Севастян

Хлопчик, якого батьки назвали цим ім’ям, як правило, є закінченим егоїстом. Нерідко батьки сприймають це тривожно, проте через деякий час дитина стає менш себелюбним. Найчастіше Сівби любить спілкуватися, легко знаходить спільну мову з іншими дітьми і не соромиться нових знайомств. До його негативним якостям можна віднести впертість і надмірну енергійність. Але в майбутньому, якщо батьки не пустять розвиток дитини на самоплив і будуть стежити за його компанією, то з нього виросте успішний чоловік. Впертість дасть йому внутрішній стрижень, що допомагає досягати цілей. Свої емоції він також навчиться контролювати.

Якщо чоловік народжений з вересня по листопад, то з нього виросте песиміст і меланхолік. Цієї людини не побачиш в галасливих компаніях або голосно висловлюють свої емоції. Вважає себе розумнішим за інших, що, втім, не заважає відчувати себе природно в колі друзів. А зимовий Сівба, навпаки, відрізняється підвищеною енергійністю. Такий хлопчик цілі дні проводить на вулиці, граючись з однолітками в рухливі ігри. Проте на перше місце він завжди ставить себе. Дуже ображається, коли дорогі серцю люди приділяють йому недостатньо уваги. А якщо він народжений влітку або навесні, то найбільше дитина буде любити маму. Це буде часто вступати в конфлікт з його егоїстичною натурою.

Улюблені заняття та захоплення

У носія цього імені така натура, що його не лякає нудна робота. Дуже захоплюється настільними іграми, в яких потрібно прораховувати ходи наперед. Як говорилося раніше, він дуже наполегливий, що дозволяє прийти до успіху практично в будь-якій сфері. Нерідко Сівби вивчає містичні науки. Часто збирає пазли і грає з однолітками в «професії». При цьому до обох цих занять підходить з великою відповідальністю.

Коли цей чоловік виростає, всі його захоплення, як, втім, і робота, стають пов’язані з інтелектуальною діяльністю. Спортивні ігри залишаються в минулому. Себ постійно вивчає щось нове, не пов’язане з навчанням або професією. Часто до хобі відноситься практично так само, як і до роботи. Звичайними його захопленнями стають проектування і колекціонування.

Чим заробляє на життя

З-за своїх вроджених талантів, носій цього імені часто стає чудовим юристом. Гарне внутрішнє чуття дає Севастьяну можливість домогтися успіху, допомагаючи людям з психічними розладами. Крім того, цей чоловік може стати гомеопатом або травником. Часто займає керівні пости, на яких добре себе проявляє.

Імунітет і самопочуття

Сівби рідко займається спортом, проте його душа вимагає рухомого способу життя. Шкільні уроки фізкультури стають для дитини справжньою мукою. Часто страждає розладами ШКТ. Батьки цього хлопчика не повинні напихати його їжею понад міру. Якщо він відмовляється від їжі, значить, дійсно не голодний. У тих випадках, коли чоловік недбало ставиться до свого самопочуття, в «нагороду» отримує страшні патології. Погано переносить спиртне.

Відносини і інтимне життя

Коли носій імені починає зустрічатися з дівчиною, то відразу виникає багато проблем. У хлопчика сильно розвинений «Едипів комплекс», тому першою любов’ю для нього є мати. Зокрема, з-за цього у дорослому житті є «маминим синочком». До однолітків ставиться прохолодно. Але коли Сівби зустрічає «ту саму», то ні за що її не відпустить. У відносинах моторошний власник і ревнивець.

Сімейне життя

Цьому чоловікові рідко вдається відразу вибудувати сім’ю так, як йому хотілося б. Не виключено, що Сівби одружується кілька разів. Під час кожного скандалу відмовляється визнавати навіть можливість того, що дружина може бути права. Нерідко в його будинку б’ється посуд і звучать взаємні образи. Однак Савося швидко прощає і навіть може сам вибачитися.

Носій імені шукає таку дружину, яка зможе повністю піклуватися про побут, але при цьому буде проявляти терпіння під час його гнівних спалахів. Але не думайте, що Сівби сидить вдома склавши руки. Він завжди допоможе зробити домашні справи і доглянути за дітьми. Їм він завжди подає хороший приклад. Однак регулярно ревнує до них дружину.

Володар імені Севастян легко вибудовує відносини з жінками по імені Агнія, Вероніка, Іванна, Іраїда, Ірина, Поліна, Регіна, Ельміра, Юліана.

Що означають букви в імені Севастян

Буква «С» в ім’я зустрічається у розсудливих людей, які вміють вибудовувати складні логічні ланцюжки. Для Севастьяна важлива думка оточуючих, тому фінансова незалежність і визнання інших людей грають не останню роль в її прагненнях. На роботі показує себе сумлінним і відповідальним співробітником. Часто Сівби розчаровується в особистому житті.

Якщо буква стоїть на початку, то ця людина пристрасно хоче бути не таким як всі.

Якщо буква повторюється, то людина не любить позичати гроші.

Буква «Е» зустрічається в імені у людей, які відрізняються завзятістю у виконанні поставленого завдання. Вони товариські, мають потребу в постійному самовдосконаленні й завжди намагаються бути головними. Вони не стануть коливатися в прийнятті важкого рішення. Негативною стороною цього можна вважати, що ними часто керують емоції, а не холодний розрахунок. Дивно, але в сварках друзів Сівби часто виступає як парламентер завдяки своїй чарівності.

Літера «В» найбільш часто зустрічається у тих, хто вміє в короткий час вибудовувати відносини з новими людьми. У Севастьяна яскраво виражені творчі здібності. Відпочивати він найбільше любить на природі. До всіх проблем підходить з практичної точки зору і намагається позбуватися ілюзій. Але при цьому у нього сильно розвинена уява і внутрішнє чуття. Завдяки цьому, він легко передбачає подальші події. Якщо ця людина закохується, то обов’язково зробить так, щоб всі побачення проходили в атмосфері романтики. Практично не здатний зрадити.

Буква «А» зазвичай свідчить про прагнення до комфортного життя, частих змін і безліч захоплень. Чоловік з цим ім’ям здатний успішно очолювати компанію однодумців і самостійно приймати рішення. Відрізняється тим, що не визнає авторитетів і ніколи не довіряє стороннім думкам.

Літера «Т» найчастіше характеризує людини як творчого, витає в хмарах і не реально оцінює свої сили. При цьому він володіє тонкою інтуїцією, яка часто допомагає Севастьяну уникати труднощів і легко долати перешкоди. З сторонніми веде себе владно і вимогливо, однак вдома перетворюється і стає турботливим і люблячим сім’янином.

Буква «Ь» дозволяє людині оцінювати будь-яку проблему комплексно. Володар цього імені завжди ретельно аналізує ситуацію, іноді стаючи занудою. Він не впевнений у собі і погано сприймає критику. Легко прощає інших.

Буква «Я» зустрічається у активних людей, які до будь-якої справи підходять відповідально. Ці риси допомагають Севастьяну швидко домагатися успіху. Він природжений лідер, але йому важливо схвалення оточуючих. Іноді він може бути непередбачуваним і надто імпульсивним. З дівчатами пристрасний коханець і романтик.

Літера «Н» – символ внутрішнього стрижня. Ким-ким, а бесхребетним його точно не назвеш. Якщо йому довіряють, то він точно доведе це до переможного кінця. Однак людина не переносить нудну роботу.

Нумерологічна довідка для імені Севастян

Імені відповідає число 2, яке пророкує долю відповідального працівника. Якщо перед ним коштує завдання, вміло справляється з усіма труднощами. Майже немає задатків лідера. Добродушний характер Севи допомагає вибудовувати відносини з іншими. Основний недолік – він ніколи не зробить безкоштовно те, за що готові платити.

Володар імені Севастян святкує іменини 19.02, 11.03, 2.04, 19.04, 28.04, 22.10, 31.12.

Езотерика
Додати коментар