Що означає ім’я Річард: характер і доля Річарда. Сумісність імені Річард

Звідки взялося і що означає ім’я Річард

Переважна частина романо-германсикх лінгвістів вважає, що це ім’я виникло у німців. Воно вийшло шляхом злиття двох коренів, перший з яких перекладається як «пан», а другий – «великий» або «хоробрий». Найбільше цей когноним (прізвисько) популярний серед німців, французів, італійців, португальців та англійців. Проте у кожній мові ім’я має свій варіант прочитання.

Астрологічна довідка для імені Річард

  • Цьому чоловікові протегують сузір’я Тельця і Ваг;
  • життя Річарда проходить під заступництвом Венери;
  • улюблений камінь – хризоліт;
  • улюблений колір – зелений;
  • Рік відчуває зв’язок з барвінком;
  • тотем – лань;
  • найкращий день тижня – п’ятниця.

Характер володаря імені Річард

Річард вже одним звучанням свого імені показує, що у нього дуже сильний дух. Цей хлопчик ні хвилини не сидить на місці і ніколи не соромиться висловлювати свої емоції. Часто він дуже заважає батькам своїми активними іграми, з-за чого у них виникає підозра про діагноз СДУГ. Однак успішність цього школяра не кульгає. Але не потрібно думати, що він стане кращим учнем у класі. Коли хлопчик входить в пубертатний період, починається кошмар. Річардом керують тільки емоції і пориви. Укупі з юнацьким максималізмом це призводить до регулярних сварок з однолітками і дорослими.

Втім, коли хлопчик стає чоловіком, ситуація трохи виправляється. Проте оточуючі все одно продовжують сприймати Річарда як занадто емоційну людину. Носій цього імені дуже упертий, часто лізе не в свою справу. Якщо він щось задумав, то не відступиться від цієї ідеї, поки не доб’ється успіху. Він дуже терплячий, володіє сильним і мужнім характером. Близькі люди і партнери по бізнесу повністю довіряють Ріку. Він завжди знає, чого хоче від себе і від інших, тому у нього завжди є чіткий план.

Спілкування доставляє носія цього імені велике задоволення. Він завжди знаходить спільну мову з приятелями або співробітниками. Ніколи не відмовляє в допомозі. Часто Річарда називають душею компанії. Ця людина дуже залежний від чужої думки, навіть найближчі люди не є для нього авторитетом. Якщо хтось висловить Річарду свою думку, він його уважно вислухає, але рішення завжди візьме сам.

Ці ж властивості характеру призводять до того, що Річі дуже недовірливий. Він важко переживає невдачі і тому у всьому хоче бути впевненим на сто відсотків. Цей чоловік ретельно аналізує ситуацію і легко запам’ятовує різні факти. Завдяки своєму незвичайному розуму, Рік завжди швидко вчиться. Будь-яку ситуацію він може розкласти на складові і вирішувати більш дрібні проблеми у складі складною.

Чим захоплюється і де працює володар імені Річард

Найчастіше цей чоловік вибирає професію медика чи громадського діяча. Нерідко носій імені стає підприємцем або торговим агентом. Також Річарду відкрита професія управлінця. Завдяки своїй наполегливості, вмінню досягати бажаного і працьовитості, Рік часто стає спортсменом. Обожнює далекі поїздки.

Сімейні стосунки володаря імені Річард

Спілкування Річарда з дівчатами – це окрема і дуже цікава тема. Маленький Річі не соромиться грати з дівчатками, а будучи старшокласником, регулярно за них заступається. Він дуже ретельно ставиться до вибору жінки, з якою проживе залишок життя. Обраниця Річарда повинна бути врівноваженою і терплячою, щоб нормально переносити його емоційні пориви. Найчастіше цього молодій людині не щастить у коханні і сім’ї, як би він не намагався бути ідеальним сім’янином.

Чого власникові імені не позичати, так це господарності. Він хоче, щоб у його родині панували гармонія і взаєморозуміння. У всьому допомагає дружині, чи то побут або виховання дітей. Хоче, щоб сім’я була великою, як мінімум з трьома дітьми. Якщо сини Річарда виховуються в строгості, то дочці, навпаки, ніжності. Для Ріка дуже важливо, щоб дома панував комфорт, що в нього успішно виходить.

Володар імені Річард легко вибудовує відносини з жінками по імені Аміна, Анна, Вікторія, Євгенія, Олена, Мирослава, Моніка, Рахіль, Таміла.

Що означають букви в імені

Буква «Р» означає, що ця людина активна і не боїться брати на себе відповідальність, вміє докопуватися до суті того, що відбувається і сміливо крокує вперед. Рік відрізняється позитивними поглядами на життя, охоче йде на ризик і не сумує навіть при поразках. У подружжя Річарду підходить сильна, не схильна до зрад жінка.

Якщо буква стоїть на початку, то в цієї людини є задатки лідера.

Якщо буква повторюється, то він пристрасно хоче бути головним.

Буква «І» часто зустрічається в іменах людей з гарною уявою. Завдяки їй, Рік добре розбирається в людях, підходить до всього з практичної точки зору і дуже педантичний. Цей чоловік завжди намагається домогтися взаєморозуміння з іншими людьми. У його компанії ніколи не знайдеться людей, схильних до конфліктів. Це добра людина, яка адекватно реагує на жарти. При цьому Річард завжди чесний і відкритий. Природжений романтик, який довго вибирає дружину.

Буква «Ч» символізує вміння добиватися своєї мети і знаходити для цього різні способи. Про цього чоловіка не скажеш, що він надто поспішає і не звертає уваги на дрібниці. Як правило, Річі відрізняється добротою, чуйністю і безкорисливістю. Нерідко цим користуються його близькі. Дружиною Ріка повинна бути ніжна жінка, для якої на першому місці стоять почуття.

Буква «А» в імені зазвичай свідчить про прагнення до комфортного життя, частих змін і безліч захоплень. Ріхард здатний успішно очолювати компанію однодумців і самостійно приймати рішення. Відрізняється тим, що не визнає авторитетів і ніколи не довіряє стороннім думкам.

Буква «Д» характеризує людину як дуже відповідального і практичного. Незважаючи на те, що йому непогано на самоті, він вміє співпереживати. Часто Рик красивий зовні і багатий, з-за чого страждає надмірною зарозумілістю. Якщо Рік почне розвивати свої психічні здібності, то стане майстром езотерики. Хороший сім’янин, але примхливий чоловік.

Нумерологічна довідка для імені Річард

Імені відповідає число 5, яке говорить про активність людини, його кмітливості, незалежність від чужої думки, критичному мисленні і філософському погляді на проблеми. Зазвичай Рік дуже активний і допитливий. На перше місце часто ставить саморозвиток. Іноді носій імені, як Юлій Цезар, може успішно робити кілька справ одночасно. Зазвичай не розраховує на допомогу інших людей і не слухає те, що вони радять. Однак невдачі приводять його на кордон депресії.

Езотерика
Додати коментар