Що означає ім’я Нестор: доля і характеристика імені Нестор. Таємниця імені Нестор

Звідки взялося і що означає ім’я Нестор

Ім’я з’явилося в стародавній Греції. Більшість лінгвістів вважають, що воно походить від слова «ностео», яке на сучасну українську перекладається як «відбувати», «вдало йти» або «повертатися». Інакше кажучи, ім’я можна інтерпретувати як «мандрівник» або «повернувся додому».

Астрологічна довідка для імені Нестор

  • Цьому чоловікові протегує сузір’я Скорпіона;
  • життя Нестора проходить під заступництвом Плутона;
  • улюблений камінь – дендрит;
  • улюблений колір – зелений;
  • Несучи відчуває зв’язок з каштаном;
  • тотем – лось;
  • найкращий день тижня – вівторок.

Характер володаря імені Нестор

Як правило, Несучи володіє великою тягою до знань. Це цікавий і дуже красивий чоловік. У нього дуже розвинена уява, а кожну ситуацію піддає ретельному аналізу. Завдяки цьому, він швидко досягає бажаного і вливається в будь-який колектив. Але у нього не виникає бажання спілкуватися з тими, кого читає як відкриту книгу – у цих людей Нестору просто нічому навчитися.

Володар імені обожнює головоломки. Він як Шерлок Холмс – постійно хоче розібратися в причинах відбуваються навколо подій. Це дуже прониклива людина з добре розвиненим внутрішнім чуттям. Нестор дуже впертий і самовпевнений. З одного боку, це допомагає йому досягати неможливого, а з іншого – дратує всіх навколо.

Несучи не любить даремно базікати. Його нерідко долають напади чорної заздрості, а невдачі в будь-якій справі здатні привести на межу депресії. Цілком ймовірно, що цей чоловік здається страшним егоїстом, зарозумілим нахабою, який намагається у всьому і у всіх шукати вигоду для себе коханого. Загрози він сприймає з усмішкою, а до прохань про жалості ставиться з презирством. Думка цього чоловіка дуже важко похитнути, він завжди думає тільки про себе. Всупереч своєму оптимізму, іноді людина здається беземоційним, а то й жорстоким. Однак це досить приємний чоловік, який лише намагається вдавати з себе покидька.

Чим захоплюється і де працює носій імені Нестор

Як правило, цей чоловік являє золоту середину між гуманітаріями і «технарями». Доля не приготувала йому якоїсь конкретної спеціальності. Якщо носій імені знайде своє покликання, то обов’язково досягне визначних успіхів. Нерідко стає вченим або медиком (проте може захопитися нетрадиційним лікуванням). Якщо стане лікарем, то, швидше за все, хірургом або гінекологом.

Сімейні стосунки володаря імені Нестор

Несучи – великий поціновувач жіночої краси і сексуальності. Однак у жінок він також цінує і інтелект. Йому недостатньо, щоб дівчина могла задовольнити його тільки в ліжку. У проміжках між сексом йому хочеться про щось поговорити. Навіть якщо він не зможе вибудувати з нею стосунки, то жінка стане йому вірним другом. Також цей чоловік пристрасно хоче самоствердитися, уклавши його в ліжко неприступну красуню. Крім того, він не зазнає моральних мук, якщо відносини принесуть не тільки задоволення, але і вигоду у вигляді підтримки його проектів.

Носій імені – природжений холостяк. Саме тому він боїться одруження, вважаючи, що вона не принесе нічого, крім оберемка обмежень. У тому випадку, якщо він все-таки пов’язує себе узами шлюбу, то перетворюється на доброго чоловіка. Однак у нього будуть вимоги до дружини. З цього чоловіка виходить ідеальний батько.

Володар імені Нестор легко вибудовує відносини з жінками по імені Аліса, Галина, Катерина, Єсенія, Земфіра, Злата, Лариса, Лейла, Лінда.

Що означають букви в імені Нестор

Літера «Н» – символ внутрішнього стрижня. Ким-ким, а бесхребетним Нестора точно не назвеш. Якщо йому довіряють, то він точно доведе справу до переможного кінця. Однак людина не переносить нудну роботу.

Якщо буква стоїть на початку, то це дуже невпевнена в собі людина.

Буква «Е» зустрічається в іменах людей, які відрізняються завзятістю у виконанні поставленого завдання. Вони товариські, мають потребу в постійному самовдосконаленні й завжди намагаються бути головними. Вони не стануть коливатися в прийнятті важкого рішення. Негативною стороною цього можна вважати, що ними часто керують емоції, а не холодний розрахунок. Дивно, але в сварках друзів часто виступає як парламентер завдяки своїй чарівності.

Буква «С» в ім’я зустрічається у розсудливих людей, які вміють вибудовувати складні логічні ланцюжки. Для нього важлива думка оточуючих, тому фінансова незалежність і визнання інших людей грають не останню роль в її прагненнях. На роботі показує себе сумлінним і відповідальним співробітником. Часто Несучи розчаровується в особистому житті.

Літера «Т», що міститься в імені, найчастіше характеризує його володаря як творчої людини, витає в хмарах і не реально оцінює свої сили. При цьому він володіє тонкою інтуїцією, яка часто допомагає йому уникати труднощів і легко долати перешкоди. З сторонніми веде себе владно і вимогливо, однак вдома перетворюється і стає турботливим і люблячим сім’янином.

Буква «О» означає енергійність, активність і цілеспрямованість. Зазвичай Несучи вміє рахувати гроші, а також хороший фінансист або економіст. У любові здатний зробити подвиг заради своєї другої половинки.

Буква «Р» означає, що ця людина активна і не боїться брати на себе відповідальність, вміє докопуватися до суті того, що відбувається і сміливо крокує вперед. Відрізняється позитивними поглядами на життя, охоче йде на ризик і не сумує навіть при поразках. У подружжя носій цього імені часто бере сильну, не схильну до зрад жінку.

Нумерологічна довідка для імені Нестор

22 – це означає, що людина – оптимізатор, у нього присутні творчі здібності та вміння знаходити нестандартні рішення в будь-якій ситуації. Як правило, люди, які носять такі імена, завжди досягають поставлених цілей, хоча це відбувається не миттєво і займає деякий час. Провали і ураження можуть надовго вибити з колії людей з цим ім’ям і позбавити настрою. Вони здатні придумувати щось нове, хоча для втілення ідей у життя їм потрібна допомога друзів і колег. Воліють працювати в самоті, хоча добре відчувають настрій оточуючих. Найчастіше власники такого імені обирають шлях психолога і стають першокласними фахівцями завдяки своїй емпатії.

Володар цього імені святкує іменини в наступні дати: 13.03, 14.03, 20.03, 9.05, 23.07, 10.09, 4.10, 11.10, 9.11, 22.11, 23.11.

Езотерика
Додати коментар