Що означає ім’я Натан: доля і характеристика імені Натан. Таємниця імені Натан

Звідки взялося і що означає ім’я Натан

Ім’я має ізраїльське походження і згадувалося в Біблії. Є скороченням від іншого – «Натаніель». На сучасну українську перекладається як «посланий Богом». Найбільше ім’я набуло популярності в єврейських сім’ях.

Астрологічна довідка для імені Натан

  • Цьому чоловікові протегує сузір’я Рака;
  • життя Натана проходить під заступництвом Плутона;
  • улюблений камінь – онікс;
  • улюблений колір – білий або чорний;
  • Натан відчуває зв’язок з горіхом;
  • тотем – соловей;
  • найкращий день тижня – середа.

Характер володаря імені Натан

Як правило, цей чоловік прекрасно тримає себе в руках і дуже егоїстичний. Він дуже вдумливий, з дитинства проводить ретельний аналіз кожної своєї життєвої ситуації. Натан з тих людей, для яких дрібниць не існує. Він не любить сварки і здатний піти на поступки. Чого ви точно ніколи не побачите від носія цього імені, так це агресивної поведінки і галасливого з’ясування відносин. Якщо хтось образить, то чоловік просто викреслить кривдника з кола свого спілкування. Якщо образив близький, то може впасти в депресію.

До іншим людям носій імені ставиться з підозрою і крижаним спокоєм. Він не поспішає допускати когось до своїх таємниць і переживань. Однак у колі друзів чи родичів він перетворюється на уважного співрозмовника, який вміє зрозуміти чужу проблему і підбадьорити. Однак під усмішкою буде ховатися дратівлива людина, схильний бурчати і чіплятися. Але в обличчя цей чоловік говорить щось вкрай рідко.

Що Натану не властиво, так це лідерські якості. Саме тому йому простіше підкорятися, ніж самому приймати відповідальні рішення. Багато хто вважає його бесхребетним і навіюваним. Однак у носія імені завжди є своя думка, яку він просто не хоче висловлювати. Але він обов’язково зробить це, якщо побачить що кояться несправедливість.

Чим захоплюється і де працює володар імені Натан

У цієї людини є всі задатки, щоб досягти кар’єрних висот. Він надзвичайно пунктуальний, відповідальний та старанний. Неважливо, буде це фізична праця або інтелектуальний – носій імені не відступиться, поки успішно завершить проект. Однак з-за своєї природної скромності цього чоловіка не чекає карколомна кар’єра. По кар’єрних сходах він буде підніматися повільно, але вірно.

Натан цілком може стати хорошим проектувальником, електриком, розробником або конструктором. У тому випадку, коли носій імені подолає скромність, то цілком може стати артистом або письменником.

Сімейні стосунки володаря імені Натан

Дівчина, яку полюбить цей чоловік, буде дуже здивована, коли під оболонкою сором’язливого парубка виявить сексуального гіганта. Тому він шукає собі супутницю життя під стать своєму сексуальному бажанню. У виборі часто покладається на інтуїцію. Він може зупинитися на зовсім недосвідченою в інтимному плані дівчині і навчити її всім премудростям. Це йому приносить особливе задоволення. Але якщо дівчина не захоче того ж, що і Натан, то вона йому швидко набридне, так як один з важливих елементів відносин для нього – різноманіття в ліжку.

У відносинах Натан забуває про скромність і заради своєї любові може піти на гарні вчинки. При цьому він дуже ревнивий. Як би сильно він любив свою дружину, зраду їй не пробачить ніколи.

Але не думайте, що носій цього імені рано жениться. Він дуже боїться зробити помилку, тому довго вибирає супутницю життя. Але коли вирішує вступити в шлюб, сім’я виходить міцною і щасливою. Часто він стає зразковим чоловіком і батьком. Цей чоловік допомагає дружині по будинку. Іноді стає підкаблучником.

Володар імені Натан легко вибудовує відносини з жінками на ім’я Аврора, Агрипина, Азіза, Антоніна, Аполлінарія, Інга, Каріна, Римма, Емілія.

Що означають букви в імені Натан

Літера «Н» – символ внутрішнього стрижня. Ким-ким, а бесхребетним Натана точно не назвеш. Якщо йому довіряють, то він доведе це до переможного кінця. Однак людина не переносить нудну роботу.

Якщо буква стоїть на початку, чоловік не впевнений у собі.

Ім’я, в якому є буква «А», зазвичай свідчить про прагнення до комфортного життя, частих змін і безліч захоплень. Така людина здатна успішно очолювати компанію однодумців і самостійно приймати рішення. Відрізняється тим, що не визнає авторитетів і ніколи не довіряє сторонній думку.

Якщо буква повторюється, то людина буде занадто щирий.

Літера «Т» найчастіше характеризує людини як творчого, витає в хмарах і не реально оцінює свої сили. При цьому він володіє тонкою інтуїцією, яка часто допомагає Натану уникати труднощів і легко долати перешкоди. З сторонніми веде себе владно і вимогливо, однак вдома перетворюється і стає турботливим і люблячим сім’янином.

Нумерологічна довідка для імені Натан

Імені відповідає число 7. Воно дає Натану хорошу фантазію, скромність, нелюбов до конфліктів і вміння йти на компроміс. Цей чоловік постійно прагне пізнавати щось нове та цікаве. Регулярно дивиться лекції в інтернеті, читають науково-популярну літературу. У ній він знаходить факти не тільки цікаві, а й корисні у побуті. У цієї людини дуже розвинена уява, він завжди може видати якусь цікаву ідею. На жаль, йому не вистачає наполегливості, щоб втілити її в життя. Він не любить брати на себе відповідальність, тому часто буває небагатий. Більше всього на світі цей чоловік любить самотність, де ніхто не втручається в його особистий простір і не намагається диктувати йому, як жити. У нього м’який характер, тому він дуже милосердний. У дружини бере дівчину, з якою йому буде про що поговорити.

Езотерика
Додати коментар