Що означає ім’я Лук’ян: доля і характеристика імені Лук’ян. Таємниця імені Лук’ян

Звідки взялося і що означає ім’я Лук’ян

Ім’я виникло у стародавніх римлян. Спочатку звучало як Люціус, сходить до слова «люкс». На сучасну українську воно перекладається приблизно так само, як і Лука: «світлий». Ім’я досить поширене в Європі, але в кожній мові має свій варіант прочитання.

Астрологічна довідка для імені Лук’ян

  • Цьому чоловікові протегує сузір’я Близнят;
  • життя Лук’яна проходить під заступництвом Марса;
  • улюблений камінь – бурштин;
  • улюблений колір – помаранчевий;
  • Лукаша відчуває зв’язок з м’ятою;
  • тотем – вівця;
  • найкращий день тижня – четвер.

Характер володаря імені

Як правило, Лукаша від природи не наділений важким характером. Він буквально випромінює тепло, в променях якого гріються оточуючі. Ця людина завжди щирий і адекватно реагує на жарти. Також про чоловіка не можна сказати, що він безвідповідальний, замкнутий або ледачий. Ще хлопчиком він старанно та вчасно виконує всі доручення батьків. На відміну від інших хлопчаків, які часто бувають жорстокими, Лукаша ніколи не пройде повз людину, яка потребує допомоги. У класі до нього прислухаються інші школярі, а коли дорослішає – і всі його знайомі.

У носія цього імені широке коло спілкування. Причому всі його друзі і приятелі щиро раді знайомству з цим чоловіком. У нього високі навички комунікації, а вихованості може позаздрити англійський лорд. Оптимістичний настрій укупі з умінням добиватися своїх цілей призводять до того, що Лука не пасує перед труднощами, якими б великими вони не були.

Чим захоплюється і де працює володар імені Лук’ян

Лук’яна майже фізично необхідно випробовувати нові враження і знайомитися з новими людьми. Він вважає, що неможливо розвиватися, якщо постійно не пробувати щось для себе нове. Лукаша відчуває себе на гучній вечірці як риба у воді. Він регулярно ходить на прем’єри в своєму місті чи концерти. Але більше всього Лук’яна доставляє задоволення просте дружнє спілкування.

Як вже говорилося раніше, Лукаши дуже відповідальні і справедливі. Тому їм довіряють оточуючі, в тому числі співробітники і керівництво. Якщо він комусь щось пообіцяє, то докладе максимум зусиль, щоб стримати дане слово. Зазвичай Цибулі досить харизматичний і проникливий. Завдяки цьому він часто робить хорошу кар’єру, так як його таланти цінує начальство.

Людина, яка носить це ім’я, завжди ретельно аналізує ситуацію, а в умовах невизначеності покладається на внутрішнє чуття. Саме тому Лукаша часто стає фінансистом, конструктором або оператором телефону довіри.

Сімейні стосунки володаря імені Лук’ян

Як правило, цей чоловік легко закохується. Однак про це знає тільки він сам. Коли Лукаша пов’язує себе узами шлюбу, то перетворюється в ідеального чоловіка. Його дружиною може стати схожа за характером особа – врівноважена і не схильна до зрад. У сімейному житті чоловік часто вимагає від дружини того ж, що і від себе самого. Їй краще навіть не намагатися знайти пригоди на стороні – ця прониклива людина швидко її розкусить. Завдяки його швидкій відходчивості, сім’я рідко розпадається.

Лука ніколи не стане звинувачувати в своїх проблемах інших, хоча іноді може й зірватися. Цей чоловік намагається заробити якомога більше, щоб сім’я ні в чому не потребувала. У цьому Лукаша допомагають його ентузіазм і моральні переконання.

Володар імені Лук’ян легко вибудовує відносини з жінками на ім’я Антоніна, Інга, Каріна, Маріанна, Мотря, Римма, Сабіна, Соломія, Ніколь.

Що означають букви в імені Лук’ян

Буква «Л» в імені знаменує, що людина часто домагається естетики у всьому і може підходити до справу творчо, тому з Лук’яном завжди цікаво спілкуватися. Він швидко завойовує прихильність оточуючих, також готовий поступитися, якщо на нього не тиснути. Цей чоловік любить влаштовувати сюрпризи і не проти, коли трапляється щось несподіване. Лукаша вірним своїй дружині. Він активно розповідає іншим те, що знає сам. Дорожить сім’єю.

Буква «У» приносить своєму власникові багату фантазію і бажання постійно розвиватися. Також носіям цього імені не чуже співпереживання іншим людям. Люциани рідко бувають егоїстами. Якщо він хитрує, то, швидше за все, робить це не заради власної вигоди.

Буква «К» дає своєму власникові більшу силу волі, вміння домагатися бажаного і зберігати таємниці. Лукаша дуже привабливий чоловік, при цьому загадковий, сексуальний і тактовний. Люциани намагаються знайти підхід до інших людей і не соромляться йти на компроміс.

Буква «Ь» в імені дозволяє людині оцінювати будь-яку проблему комплексно. Лукаша завжди ретельно аналізує ситуацію, іноді стаючи занудою. Він не впевнений у собі і погано сприймає критику. Легко прощає інших.

Буква «Я» зустрічається у активних людей, які до будь-якої справи підходять відповідально. Ці риси допомагають Люцианам швидко домагатися успіху. Це природжений лідер, але йому важливо схвалення оточуючих. Іноді вони можуть бути непередбачуваними і надто імпульсивними. З дівчатами – пристрасний коханець і романтик.

Буква «Н» в імені – символ внутрішнього стрижня. Ким-ким, а бесхребетним Лукашу точно не назвеш. Якщо йому довіряють, то він точно доведе це до переможного кінця. Однак людина не переносить нудну роботу.

Нумерологічна довідка для імені Лук’ян

Імені відповідає число 7. Воно дає Лук’яна хорошу фантазію, скромність, нелюбов до конфліктів і вміння йти на компроміс. Цей чоловік постійно прагне пізнавати щось нове та цікаве. Він регулярно дивиться лекції в інтернеті, читають науково-популярну літературу. У ній він знаходить факти не тільки цікаві, а й корисні у побуті. У цієї людини дуже розвинена уява, він завжди може видати якусь цікаву ідею. На жаль, Луці не вистачає наполегливості, щоб втілити її в життя. Він не любить брати на себе відповідальність, тому часто буває небагатий. Більше всього на світі цей чоловік любить самотність, де ніхто не втручається в його особистий простір і не намагається диктувати йому, як жити. У нього м’який характер, тому він дуже милосердний. У дружини бере дівчину, з якою йому буде про що поговорити.

Володар імені Лук’ян святкує іменини в наступні дати: 18.01, 16.06, 19.07, 20.07, 10.09, 26.09, 28.10

Езотерика
Додати коментар