Що означає ім’я Левко: доля і характеристика імені Леонтій. Таємниця імені Леонтій

Звідки взялося і що означає ім’я Леонтій

Ім’я з’явилось у стародавніх греків. Спочатку ім’я звучало як Леонтіос і сходить до слова «леонтейос», що на сучасну українську перекладається як «левиний».

Астрологічна довідка для імені Леонтій

  • Цьому чоловікові протегує сузір’я Лева;
  • життя Леонтія проходить під заступництвом Сонця;
  • улюблений камінь – діамант;
  • улюблений колір – червоний;
  • Леон відчуває зв’язок зі сливою і лимоном;
  • тотем – лев;
  • найкращий день тижня – неділя.

Характер володаря імені Леонтій

Як правило, цей чоловік відрізняється підвищеною імпульсивністю. Леони володіють великою силою волі, відповідальною натурою і незалежністю від того, що балакають навкруги. Часто у людини з таким ім’ям досить активна життєва позиція, яка проявляється у досить ранньому віці.

Хлопчик, якого батьки назвали Леонтієм, дуже впертий, всупереч тому, що оточуючі вважають його спокійною, уважною і відповідальною дитиною. Батьки рідко на нього скаржаться, і самостійність хлопчика проявляється ще в дошкільному віці. Маленькі Леони все роблять вчасно і без нагадування. Натомість він вимагає, щоб батько і мати зважали на його думку. Дитина гостро потребує того, щоб бути рівним.

Будучи школярем завжди намагається на уроках і рідко перечить старшим. Він дуже допитливий і жадібно поглинає нову інформацію, як губка воду. Носій цього імені володіє розвиненим внутрішнім чуттям і задатками лідера. Коли Леон виростає, то до будь-якої справи підходить відповідально. Він швидко знаходить рішення будь-якої проблеми. Якщо потрібно зробити важкий вибір – воліє взяти на себе відповідальність і зробити його.

Однак не можна сказати, що цей чоловік – хороший друг. Нерідко від нього не допросишся допомоги, особливо, якщо потрібно чимось пожертвувати заради іншого. На оточуючих Леони часто дивляться звисока. До дипломатії вони вдаються, тільки якщо бачать, що так зможуть домогтися більшої особистої вигоди. Така людина не стане дружити з тим, хто нічого не може дати. Всередині це скромний чоловік, який страждає від самотності, створеного ним самим. Свої негативніше риси він ховає за вишуканими манерами.

Чим захоплюється і де працює володар імені

Своєму інтелектуальному розвитку цей чоловік зазвичай присвячує досить багато часу. Він багато читає, швидко приймає рішення і нестримний, якщо поставив перед собою якусь мету. Людина, яка носить це ім’я, цікавиться багатьом. У зв’язку з цим важко наперед сказати, яким ремеслом він буде заробляти собі на життя. Леони роблять кар’єру в абсолютно різних сферах. Вони можуть бути і робітниками, і працівниками розумової праці. Але ким би цей чоловік не працював, він буде ставитися до справи відповідально. Часто він стає розробником ПЗ, фінансистом, детективом, медиком або директором.

Цей чоловік – природжений лідер і організатор. Для Леонтія дуже важливо просуватися по кар’єрних сходах все вище і вище. Однак у нього рідко виходить отримати заповітну посаду в ті терміни, які він би хотів. Цій людині заважає його впертість і небажання домовлятися з керівництвом. Сам же він легко може згуртувати підлеглих і вести їх до спільної мети.

Сімейні стосунки володаря імені Леонтій

Зазвичай ця людина користується великою популярністю у жінок. Втім, він також великий поціновувач жіночої краси. Однак носить це ім’я рідко одружується рано. Нерідко природна скромність заважає йому проявляти активність у відносинах. Його дружина сповнена енергії, красива і акуратна. Леон може змінити дружині, але ніколи не кине дружину заради коханки.

Володар імені Леонтій легко вибудовує відносини з жінками на ім’я Анжеліка, Евстолія, Калерія, Каріна, Маріанна, Мотря, Римма, Тетяна, Емілія.

Що означають букви в імені Леонтій

Буква «Л» означає, що людина часто домагається естетики у всьому і може підходити до справи творчо. Тому з ним завжди цікаво спілкуватися. Він швидко завойовує прихильність оточуючих, також готовий поступитися, якщо на нього не тиснути. Цей чоловік любить влаштовувати сюрпризи і не проти, коли трапляється щось несподіване. Вірний своїй дружині. Він активно розповідає іншим те, що знає сам. Дорожить сім’єю.

Ім’я з буквою «Е» зустрічається людей, які відрізняються завзятістю у виконанні поставленого завдання. Вони товариські, мають потребу в постійному самовдосконаленні й завжди намагаються бути головними. Вони не стануть коливатися в прийнятті важкого рішення. Негативною стороною цього можна вважати, що ними часто керують емоції, а не холодний розрахунок. Дивно, але в сварках друзів Леон часто виступає як парламентер завдяки своїй чарівності.

Буква «О» означає енергійність, активність і цілеспрямованість Леонтія. Зазвичай він вміє рахувати гроші, а також хороший фінансист або економіст. У любові здатний зробити подвиг заради своєї другої половинки.

Буква «Н» в імені – символ внутрішнього стрижня. Ким-ким, а бесхребетним Ленона точно не назвеш. Якщо йому довіряють, то він точно доведе це до переможного кінця. Однак людина не переносить нудну роботу.

Літера «Т», найчастіше характеризує його як людину творчу, витає в хмарах і не реально оцінює свої сили. При цьому він володіє тонкою інтуїцією, яка часто допомагає уникати труднощів і легко долати перешкоди. З сторонніми веде себе владно і вимогливо, однак вдома перетворюється і стає турботливим і люблячим сім’янином.

Ім’я з буквою «І» часто у людей з гарною уявою. Завдяки їй Леон добре розбирається в людях, підходить до всього з практичної точки зору і дуже педантичний. Цей чоловік завжди намагається домогтися взаєморозуміння з іншими людьми. У його компанії ніколи не знайдеться людей, схильних до конфліктів. Це добра людина, яка адекватно реагує на жарти. При цьому він завжди чесний і відкритий. Природжений романтик, який довго вибирає дружину.

Буква «Й», як правило, належить непередбачуваної людини, яка не завжди вміє тримати свої емоції під контролем. З-за цього Льоня не звертає уваги на якісь важливі деталі. Ця людина не знає слова «дипломатія». Компроміси сприймає як слабкість, а допомога іншим – як дурість.

Нумерологічна довідка для імені Леонтій

Імені відповідає число 1. Воно символізує силу духу Леонтія, сміливість, активність, вміння творчо підходити до вирішення завдань і відповідати за свої вчинки. Носій імені справжній лідер. Він не буде сидіти і чекати, коли настане відповідний момент – він сам створить умови, за яких зможе досягти мети. Через самовпевненість і впертості часто буває успішним. Знає ціну грошам. Однак рідко прислухається до чужих порад. Цей чоловік намагається не конфліктувати зайвий раз і часто сам мирить друзів. Дбайливо ставиться до близьких, але не стане вводити в близьке коло ледь знайомих людей.

Володар цього імені святкує іменини в наступні дати: 3.01, 4.02, 10.02, 11.02, 26.02, 5.03, 22.03, 7.05, 17.05, 27.05, 5.06, 9.06, 1.07, 23.07, 31.07, 2.08, 14.08, 22.08, 10.09,26.09, 20.10, 29.10, 30.10, 1.11 і 24.12.

Езотерика
Додати коментар