Що означає ім’я Леонард: доля і характеристика імені Леонард. Таємниця імені Леонард

Звідки взялося і що означає ім’я Леонард

Більшість фахівців з романо-германської лінгвістики сходяться на думки, що воно виникло у стародавніх тевтонів – предків сучасних німців. Це ім’я утворилося шляхом злиття двох коренів: «лео», що означає «лев», і «хард» – «непорушний». Правильним трактуванням імені буде «відважний, як лев»

Астрологічна довідка для імені Леонард

  • Цьому чоловікові протегує сузір’я Рака;
  • життя Леонарда проходить під заступництвом Місяця;
  • улюблений камінь – селеніт;
  • улюблений колір – салатовий;
  • Леон відчуває зв’язок з лепехою;
  • тотем – ропуха;
  • найкращий день тижня – понеділок.

Характер володаря імені Леонард

Життя батьків, так назвали свого сина, точно не можна назвати простим. Це дуже упертий хлопчик, який вічно чіпляється до інших дітей. Занепокоєння стає вічним супутником батька і матері маленького Леонарда. Його друзям у дорослому житті пощастить трохи більше – є люди, яких нічого не змінить. Коли носій цього імені йде в школу, то постійно сперечається з викладачами. Його позитивною рисою є ненав’язливість.

Коли Леонард виростає, то швидко вчиться прикидатися спокійним, урівноваженим і позитивною людиною. Леонарду доводиться постійно долати себе, щоб не продемонструвати оточуючим зайву імпульсивність. Енергійна натура чоловіки, що носить це ім’я, проявляється тільки в його бажанні бути краще інших.

Це справжній лев в людській подобі. Для нього характерні упертість, непоступливість, гордовитість. Однак агресія для цього чоловіка – швидше виняток, ніж правило. Постійне стримування поривів перетворює його у флегматика. Часто Леонард повільний, робить все не швидко, але грунтовно. Він трохи лінивий. Піднятися зранку для цієї людини ще те випробування. Щоб не запізнитися, ставить на телефоні кілька будильників. Проте не потрібно думати, що він завзятий нероба. Завжди знаходить, чим зайнятися.

Цей чоловік органічно потребу в спілкуванні. Самотність для нього – гірше тортур Прометея. А так як Леонард – на рідкість честолюбна людина, він оточує себе тими, кого хапають його інтелект та чарівність. Носій цього імені – завсідник клубів і гучних вечірок. Зазвичай має досить широке коло спілкування.

Чим захоплюється і де працює володар імені Леонард

Незважаючи на те, що це не сама кваплива людина в світі, цей чоловік наділений різними талантами і, як правило, різнобічно розвинений. Спектр його хобі широкий – від збирання марок, до страйк-бола. В юності Леонард розглядає кожне захоплення як потенційне джерело заробітку. Часто цей чоловік любить читати. Якщо не займається спортом, то стане танцюристом. Завдяки розвиненим артистичним здібностям, батьки можуть віддати юного Леонарда в театральний гурток. Найбільшого успіху така людина доб’ється в мистецтві.

У школі носій цього імені часто навчається не кращим чином, але в університеті проблем не виникає. Втім, диплом йому потрібен швидше «для галочки». У цього чоловіка добре розвинене логічне мислення. Одне з його захоплень – автомобілі і подорожі. Тому Леонардо часто обирає професію, пов’язану з частими відрядженнями. Нерідко робить кар’єру музиканта, танцюриста, водія, лікаря, адвоката, фінансиста, розробника ПЗ. Іноді відкриває власний бізнес.

Сімейні стосунки володаря імені Леонард

Імпульсивність цього чоловіка робить сильний вплив на його відносини з жінками. Леонард потребує підвищення самооцінки, тому намагається заводити знайомство з безліччю красунь. До сексу ставиться як до священного дійства або релігійного таїнства.

Ніколи не одружиться рано – носія цього імені потрібно як слід нагулятися, втомитися від постійної зміни партнерок, щоб виникло бажання стабільності. Від дружини Леонард вимагає, щоб вона стежила за собою і щиро його любила. В його родині, як правило, одна дитина. Часто стає хорошим чоловіком і батьком. Однак з сім’єю Леонарду зазвичай не щастить. Він занадто егоїстичний і любить командувати.

Володар імені Леонард легко вибудовує відносини з жінками на ім’я Варвара, Вероніка, Іраїда, Ірина, Міліца, Пульхерія, Регіна, Ельміра, Юліана.

Що означають букви в імені Леонард

Буква «Л» означає, що людина часто домагається естетики у всьому і може підходити до справа творчо. Тому з ним завжди цікаво спілкуватися. Він швидко завойовує прихильність оточуючих, також готовий поступитися, якщо на нього не тиснути. Цей чоловік любить влаштовувати сюрпризи і не проти, коли трапляється щось несподіване. Леонард вірним своїй дружині. Він активно розповідає іншим те, що знає сам. Дорожить сім’єю.

Буква «Е» зустрічається в іменах людей, які відрізняються завзятістю у виконанні поставленого завдання. Вони товариські, мають потребу в постійному самовдосконаленні й завжди намагаються бути головними. Вони не стануть коливатися в прийнятті важкого рішення. Негативною стороною можна вважати, що ними часто керують емоції, а не холодний розрахунок. Дивно, але в сварках друзів Леонард часто виступає як парламентер завдяки своїй чарівності.

Буква «О» означає енергійність, активність і цілеспрямованість Леонарда. Зазвичай Леонард вміє рахувати гроші, а також хороший фінансист або економіст. У любові здатний зробити подвиг заради своєї другої половинки.

Буква «Н» в імені – символ внутрішнього стрижня. Ким-ким, а бесхребетним Леонардо точно не назвеш. Якщо йому довіряють, то він точно доведе справу до переможного кінця. Однак людина не переносить нудну роботу.

Буква «А» зазвичай свідчить про прагнення до комфортного життя, частих змін і безліч захоплень. Така людина здатна успішно очолювати компанію однодумців і самостійно приймати рішення. Леонардо відрізняється тим, що не визнає авторитетів і ніколи не довіряє стороннім думкам.

Ім’я з буквою «Р» означає, що ця людина активна і не боїться брати на себе відповідальність, вміє докопуватися до суті того, що відбувається і сміливо крокує вперед. Леонард відрізняється позитивними поглядами на життя, охоче йде на ризик і не сумує навіть при поразках. Дружиною Леонарда часто стає сильна, не схильна до зрад жінка.

Буква «Д» характеризує людину як дуже відповідального і практичного. Не дивлячись на те, що йому непогано на самоті, він вміє співпереживати. Часто Леонард красивий зовні і багатий, з-за чого страждає надмірною зарозумілістю. Якщо він почне розвивати свої психічні здібності, то стане майстром езотерики. Хороший сім’янин, але примхливий чоловік.

Нумерологічна довідка для імені Леонард

Імені відповідає число 1. Воно символізує силу духу, мужність, активність, вміння творчо підходити до вирішення завдань і відповідати за свої вчинки. Носій цього імені справжній лідер. Він не буде сидіти і чекати, коли настане відповідний момент, а сам створить умови, за яких зможе досягти мети. Через самовпевненість і впертості часто буває успішним. Знає ціну грошам. Однак рідко прислухається до чужих порад. Цей чоловік намагається не конфліктувати зайвий раз і часто сам мирить друзів. Дбайливо ставиться до близьких, але не стане вводити в близьке коло ледь знайомих людей.

Езотерика
Додати коментар