Що означає ім’я Лаврентій: доля і характеристика імені Лаврентій. Таємниця імені Лаврентій

Звідки взялося і що означає ім’я Лаврентій

Ім’я зародилося у стародавніх римлян. Сходить до латинського когномену Лаврентиус і означає «громадянин міста Лаврент». Деякі лінгвісти трактують його як «латинський» або «родом з Риму». Також є гіпотеза, що назва походить від назви рослини лавр, яке на латині звучить як «лаурус».

Астрологічна довідка для імені Лаврентій

  • Цьому чоловікові протегує сузір’я Водолія;
  • життя Лаврентія проходить під покровительством Сатурна;
  • улюблений камінь – бурштин;
  • улюблений колір – сіро-зелений;
  • Лавря відчуває зв’язок з безсмертником;
  • тотем – зебра;
  • найкращий день тижня – субота.

Характер володаря імені Лаврентій

Як правило, це людина відрізняється непохитним характером. Зазвичай Лаврик наділений хоробрістю, витривалістю і відповідальністю. Він розуміє, що є речі, які він повинен зробити, незважаючи на те, подобається це йому чи ні. Проте в глибині душі під маскою крижаного спокою ховається емоційна і вразлива натура. Носій цього імені всіма силами намагається не показувати, який він насправді. Але періодично прихована імпульсивність бере верх, і Лавруша зривається. В такі моменти він може бути жорстоким з іншими людьми. Однак такого не відбувається, коли людина оточений дорогими серцю людьми.

Батьки не повинні бути жорсткими, виховуючи хлопчика. Ні в якому разі не можна її принижувати або тиснути. Носій цього імені знає собі ціну, проте страждає від комплексів. Якщо хтось намагається змусити його зробити те, чого дитина не хоче, може перетворитися на найшкідливіше і вередливе дитя. Маленький Лаврик буває досить мстивим. Батько і мати повинні його від цього відучити.

Свої здібності і нахили цей чоловік зберігає потай і рідко про них поширюється. Він вважає, що ті, кому треба, знають і так, а всім іншим подібна інформація не потрібна. Лаврик – не сама честолюбна на світі людина і не прагне зайвий раз самоствердитися. Він цінує чесність та відповідальність, швидко знаходить спільну мову з іншими людьми. Коло спілкування у носія цього імені досить великий. Він природжений лідер, який може вирішити будь-яку проблему.

Чим захоплюється і де працює володар імені Лаврентій

Цей чоловік дуже талановитий. Він розвинений інтелектуально і володіє багатою фантазією. Лаврик любить відпочивати активно або на природі. Носій цього імені досить азартний, однак погано розуміє жарти.

Чоловік у всьому намагається дотримати баланс. Укупі з вродженими лідерськими якостями, це відкриває Лаврику дорогу до адміністративних посад. Він вміє досягати своєї мети, тому може успішно працювати ким завгодно. Як правило, чоловік з цим ім’ям стає доктором, учителем, керівником, конструктором або розробником ПЗ.

Сімейні стосунки володаря імені Лаврентій

Як правило, це досить велелюбний чоловік. Йому життєво необхідно жіночу увагу. Навіть після весілля Лавря задивляється на інших жінок, а іноді може відправитися на пошуки пригод на стороні. Незважаючи на це, носій імені досить ревнивий і рідко прощає зради дружини. Одружується пізно, а якщо до цього доходить справа, вибирає милу і привабливу дівчину. Вона повинна бути гарною господинею і, що важливо, визнавати чільну роль чоловіка в будинку. Часто домочадцям не вистачає його уваги і участі, проте він не поспішає проявляти свої почуття і емоції.

Володар імені Лаврентій легко вибудовує відносини з жінками по імені: Аврора, Агрипина, Азіза, Антоніна, Аполлінарія, Валентина, Валерія, Інга, Таїсія.

Що означають букви в імені Лаврентій

Буква «Л» означає, що людина часто домагається естетики у всьому і може підходити до справи творчо. Тому з Лаврей завжди цікаво спілкуватися. Він швидко завойовує прихильність оточуючих, також готовий поступитися, якщо на нього не тиснути. Цей чоловік любить влаштовувати сюрпризи і не проти, коли трапляється щось несподіване. Вірний своїй дружині. Він активно розповідає іншим те, що знає сам. Дорожить сім’єю.

Буква на початку означає, що людина гонориста і примхлива, до оточуючих відноситься з поблажливістю.

Буква «А» в імені зазвичай свідчить про прагнення до комфортного життя, частих змін і безліч захоплень. Така людина здатна успішно очолювати компанію однодумців і самостійно приймати рішення. Відрізняється тим, що не визнає авторитетів і ніколи не довіряє стороннім думкам.

Літера «В» найбільш часто зустрічається у тих, хто вміє в короткий час вибудовувати відносини з новими людьми. У цього чоловіка яскраво виражені творчі здібності. Відпочивати Лавря найбільше любить на природі. До всіх проблем підходить з практичної точки зору і намагається позбуватися ілюзій. Але при цьому у нього сильно розвинена уява і внутрішнє чуття. Завдяки цьому, він легко передбачає подальші події. Якщо ця людина закохується, то обов’язково зробить так, щоб всі побачення проходили в атмосфері романтики. Практично не здатний зрадити.

Буква «Р» означає, що ця людина активна і не боїться брати на себе відповідальність, вміє докопуватися до суті того, що відбувається і сміливо крокує вперед. Відрізняється позитивними поглядами на життя, охоче йде на ризик і не сумує навіть при поразках. У подружжя володар цього імені часто бере сильну, не схильну до зрад жінку.

Ім’я з буквою «Е» зустрічається у людей, які відрізняються завзятістю у виконанні поставленого завдання. Вони товариські, мають потребу в постійному самовдосконаленні й завжди намагаються бути головними. Вони не стануть коливатися в прийнятті важкого рішення. Негативною стороною можна вважати, що ними часто керують емоції, а не холодний розрахунок. Дивно, але в сварках друзів Лавря часто виступає як парламентер, завдяки своїй чарівності.

Літера «Н» – символ внутрішнього стрижня. Ким-ким, а бесхребетним цього чоловіка точно не назвеш. Якщо йому довіряють, то він точно доведе це до переможного кінця. Однак людина не переносить нудну роботу.

Літера «Т» найчастіше характеризує людини як творчого, витає в хмарах і не реально оцінює свої сили. При цьому людина з таким ім’ям володіє тонкою інтуїцією, яка часто допомагає йому уникати труднощів і легко долати перешкоди. З сторонніми веде себе владно і вимогливо, однак вдома перетворюється і стає турботливим і люблячим сім’янином.

Буква «І» часто зустрічається у людей з гарною уявою. Також з-за неї цей чоловік добре розбирається в людях, підходить до всього з практичної точки зору і дуже педантичний. Лавря завжди намагається домогтися взаєморозуміння з іншими людьми. У його компанії ніколи не знайдеться людей, схильних до конфліктів. Це добра людина, яка адекватно реагує на жарти. При цьому він завжди чесний і відкритий. Природжений романтик, який довго вибирає дружину.

Буква «Й» говорить про енергійність, мінливості й імпульсивності цього чоловіка. У пориві мрій він може забути про важливі деталі і сконцентруватися на нікчемні дрібниці. Зазвичай відчуває складнощі у спілкуванні з людьми, так як не вміє знаходити компроміси, надавати допомогу і розділяти почуття оточуючих. Особливу увагу носій цього імені приділяє своїм недолікам.

Нумерологічна довідка для Лаврентія

Імені відповідає число 7. Воно дає Лаврі хорошу фантазію, скромність, нелюбов до конфліктів і вміння йти на компроміс. Цей чоловік постійно прагне пізнавати щось нове та цікаве. Він регулярно дивиться лекції в інтернеті, читають науково-популярну літературу. У ній він знаходить факти не тільки цікаві, а й корисні у побуті. У цієї людини дуже розвинена уява, він завжди може видати якусь цікаву ідею. На жаль, йому не вистачає наполегливості, щоб втілити її в життя. Він не любить брати на себе відповідальність, тому часто буває небагатий. Більше всього на світі Лавря любить самотність, де ніхто не втручається в його особистий простір і не намагається диктувати йому, як жити. У нього м’який характер, тому він дуже милосердний. У дружини бере дівчину, з якою йому буде про що поговорити.

Володар імені Лаврентій святкує іменини в наступні дати: 11.01, 2.02, 11.02, 20.03, 23.05, 29.05, 23.08, 29.08, 10.09, 4.10, 25.10, 6.11, 23.12.

Езотерика
Додати коментар