Що означає ім’я Кузьма: доля і характеристика імені Кузьма. Таємниця імені Кузьма

Звідки взялося і що означає ім’я Кузьма

Як вважає більшість лінгвістів, ім’я вперше зустрілося в стародавній Греції. Швидше за все, воно походить від імені «Космас», яке перекладається на сучасну українську як «коваль». За іншою версією, воно має значення «космос», «світ» або «прикраса».

Астрологічна довідка для імені Кузьма

  • Цьому чоловікові протегує сузір’я Скорпіона;
  • життя Кузьми проходить під заступництвом Плутона;
  • улюблений камінь – сурма;
  • улюблений колір – бордовий;
  • улюблена рослина Кузьми – півонія;
  • тотем – мураха;
  • найкращий день тижня – вівторок.

Характер володаря імені Кузьма

Як правило, у такого чоловіка дуже складний характер, в якому поєднуються протилежні якості. В ньому об’єднані добра душа з постійним бажанням хуліганити, любов до жартів над оточуючими і неприйняття відповідних глузувань. Кузя – справжній лідер, який є душею будь-якої компанії. У ранньому віці хлопчика з цим ім’ям часто карають батьки за небажання слідувати порадам і рекомендаціям, однак він не в силах з собою що-небудь вдіяти. Буквально через хвилину він забуває про обіцянку виправитися і продовжує робити так, як вважає за потрібне. Кузя завжди енергійний і не любить сидіти на одному місці.

Ставши дорослішою, цей чоловік починає аналізувати власну поведінку, що призводить до появи певної стриманості у вчинках. Незважаючи на це, Кузя легко може потрапити під чужий вплив, яка не завжди приводить до позитивних наслідків. Однак чого не можна не помітити, так це того, що з таким чоловіком завжди весело і цікаво. Кузя любить ризикувати і подорожувати, бути абсолютно непередбачуваним. У цьому йому допомагають гострий розум і інтуїція, однак негативних наслідків не завжди вдається уникнути.

Зазвичай з ранніх років хлопчики, яких батьки назвали Кузею, гостро відчувають несправедливість. Будь-яку неприємність вони готові стійко перенести тільки тоді, коли розуміють, що вона заслужена. З-за цього у них часто виникають різні непорозуміння з оточуючими. У більшості випадків Кузя – м’який і чуйний чоловік, який тільки хоче здаватися байдужим і холодним.

Як правило, у Кузі багато друзів, які бачать в ньому справедливого друга, який ніколи не обдурить і не зрадить навіть у такій ситуації, коли йому самому стане через це погано. Хоча негативні наслідки не так вже й часто проявляються. Зазвичай доля і удача на боці Кузмана.

Однією з найбільш негативних рис людини з цим іменем можна назвати завищене почуття власної важливості. Кузя погано ставиться до критики, особливо в іронічній формі. Для нього важливо, щоб оточуючі помічали тільки його досягнення і хвалили за них. Як правило, Кузман гостро потребує розуміє його людині, який беззастережно вірить в його сили.

Чим захоплюється і де працює володар імені Кузьма

Як правило, в школі Кузя має раціональний розум, видатні інтелектуальні здібності і можливість дивитися на ситуацію з різних сторін. Саме це заважає йому зосередитися на важливих деталях, без яких неможливо досягти успіху або виконати поставлене завдання. Для Кузмана важливо визначити, чого він хоче домогтися, дисципліновано і уважно слідувати до наміченої мети.

Чоловік, якого назвали цим ім’ям, буде любити техніку, займатися її ремонтом і просто розбиратися в ній. При цьому Кузя виросте хорошим господарем, у якого в будинку завжди буде порядок. У професійній діяльності для нього має велике значення спілкування з колегами і часті відрядження. Кузман воліє працювати у військовій сфері, юридичної, медичної або історичною.

Сімейні стосунки володаря імені Кузьма

Людина з таким ім’ям зазвичай не одружується рано і вкрай неохоче, вважаючи за краще свободу. Тому перший шлюб Кузі часто невдалий. На другу спробу він вирішується тільки після тривалої перевірки почуттів. При цьому чоловік обожнює дітей, любить їх виховувати і грати з ними. При розлученні з дружиною Кузман може навіть наполягти на тому, що діти залишаться з ним, і часто робить їх щасливими.

Володар імені Кузьма легко вибудовує відносини з жінками по імені: Анжела, Богдана, Віолетта, Єсенія, Земфіра, Злата, Лариса, Лейла, Лідія.

Що означають букви в цьому імені

Буква «К» дає Кузьо велику силу волі, вміння домагатися бажаного і зберігати таємниці. Цей чоловік дуже привабливий, але загадковий, сексуальний і тактовний. Завжди намагається знайти підхід до інших людей і не соромиться йти на компроміс.

Буква на початку говорить про великий запас сил Кузі, гострий розум і твердості характеру.

Буква «У» приносить Кузьо багату фантазію і бажання постійно розвиватися. Також йому не чуже співпереживання іншим людям. Такий чоловік рідко буває егоїстом. Якщо Кузман хитрує, то, швидше за все, робить це не заради власної вигоди.

Літера «З» зустрічається у добрих людей, для яких властиво бути поступливими і чуйними. З-за неї Кузя наділений розвиненим внутрішнім чуттям і гарною уявою. Дещо замкнутий, самокритичний і не впевнений у собі. Якщо неприємності досягають глобальних масштабів, то цей чоловік вважає за краще нічого не робити. Кузя одружується пізно, але дружині не змінює.

Буква «Ь» дозволяє людині оцінювати будь-яку проблему комплексно. Кузман завжди ретельно аналізує ситуацію, іноді стаючи занудою. Він не впевнений у собі і погано сприймає критику. Кузя легко прощає інших.

Буква «М» говорить про завзятість і внутрішній силі Кузі. Зазвичай такий чоловік цікавий і допитливий, намагається спробувати все на особистому досвіді. Це означає, що він любить планувати своє майбутнє і чудово з цим справляється. Кузман намагається враховувати чужі інтереси, уважно і чуйно ставлячись до проблем оточуючих.

Буква «А» зазвичай свідчить про прагнення Кузі до комфортного життя, частих змін і безліч захоплень. Така людина здатна успішно очолювати компанію однодумців і самостійно приймати рішення. Кузман відрізняється тим, що не визнає авторитетів і ніколи не довіряє стороннім думкам.

Нумерологічна довідка для імені Кузьма

Число, яке відповідає подібного імені та по батькові, – 6. Воно дарує людині силу духу та вміння відповідати за свої вчинки. Він готовий долати будь-які труднощі. Чоловік ніколи не лінується і вміє вирішувати проблеми оригінальним способом. Намагається просунутися по кар’єрних сходах і забезпечити собі життя в достатку і благополуччя. Зразковий сім’янин. Кузя легко знаходить спільну мову з іншими людьми, але іноді буває зарозумілий.

Кузьма святкує іменини в наступні дати: 15.01, 3.03, 8.03, 1.05, 14.06, 31.06, 2.08, 11.08, 16.08, 6.09, 5.10, 18.10, 23.10, 25.10, 27.10, 30.10, 11.11, 13.11, 14.11, 16.11, 8.12, 15.12.

Езотерика
Додати коментар