Що означає ім’я Карен: доля і характеристика імені Карен. Таємниця імені Карен

Звідки взялося і що означає ім’я Карен

Це одне з найпоширеніших чоловічих імен в арабських країнах. Більшість лінгвістів сходяться на думці, що Карен у перекладі на сучасну українську звучить як «пастир». Інша версія говорить про те, що це ім’я походить від арабського «Карім», що означає «безкорисливий» або «жертвує». Дуже часто у Вірменії так називають навіть дівчаток.

Характер володаря імені Карен

Головна риса володаря імені – це твердість характеру і непохитність духу. При цьому в душі Карена завжди вирують пристрасті, які дуже складно спрогнозувати чи передбачити. Носій цього імені ні за що не піде на поводу у інших, а підпорядкувати Карена своїй волі не під силу ні одній людині. Він дуже гордий і виглядає як неприступна скеля, що привертає до Карену масу прихильниць. Однак своє серце він віддасть тільки єдиною своєї обраниці.

Часто поведінка Карена ґрунтується тільки на настрої і не має під собою нічого іншого. Внутрішній світ Карена можуть осягнути лише одиниці, він не любить ділитися з сторонніми. Однак у колі близьких людей та друзів настає перетворення Карена – він починає жартувати, висловлювати ідеї і ділитися переживаннями. Цілком ймовірно, політ думки може завести Карена в ілюзії і мрії, а може призвести до роздумів про вічне.

Дитинство Карена проходить у постійному русі – це дуже активна і допитлива дитина. Як правило, батькам з ним складно впоратися, адже у хлопчика, що носить це ім’я, дуже мінливий і непередбачуваний настрій на додачу до його енергійності. З віком він починає більше аналізувати людей та їх вчинки. Для Карена важливо розібратися в тому, що ними рухає. Цю рису він зберігає і в дорослому житті. Заповітна мрія Карена – справедливий мир у всьому світі.

Якщо говорити про негативні риси носія цього імені, то не можна не згадати любов Карена до ризику і нерозсудливості. Це дуже захоплюється людина, який рідко слухає навіть поради друзів, які хочуть застерегти Карена про небезпеку. Він готовий братися за будь-яку сумнівну справу, не звертаючи уваги на всі складнощі, з якими воно пов’язане. Як правило, часто це призводить Карена до краху. Незважаючи на це, всі оточуючі, а особливо партнери, можуть бути повністю впевнені в його надійності. Зрада для Карена – річ, не сумісна з його переконаннями.

Чим захоплюється і де працює володар імені Карен

Багата фантазія і деяка мрійливість Карена зазвичай призводить до того, що він частенько витає в хмарах. Це може викликати нерозуміння з боку оточуючих, проте Карену до цього немає справи. У школі носій цього імені навчається з перемінним успіхом, адже з-за мрійливості він часто упускає з уваги деталі, що призводить до втрати інтересу. При цьому у Карена гострий розум, допомагає швидко засвоювати мова матеріал.

Професійної діяльності на Карена завжди можна покластися – він з легкістю виконає навіть найскладніші завдання. При цьому носій цього імені не стане говорити зайвого про проект, над яким працює. Найбільш підходящі для Карена професії це: психоаналітик, юрист, літератор, критик або репортер. Як правило, для Карена не складе труднощів домогтися успіху в будь-якій з них.

Сімейні стосунки володаря імені Карен

Носій цього імені зазвичай пред’являє підвищені вимоги до своєї дружини. Для Карена важливо, щоб вона могла навести порядок в будинку і вміла готувати. При цьому обраниця Карена не повинна заперечувати проти частих парафій гостей. Це робить союз з Кареном складним. Діти цінують Карена більше як друга, а не батька.

Володар імені Карен легко вибудовує відносини з жінками по імені: Анжеліка, Аурелія, Беата, Владлена, Габріелла, Римма, Таїсія, Тетяна, Емілія.

Що означають букви в імені Карен

Буква «К» дає Карену велику силу волі, вміння домагатися бажаного і зберігати таємниці. Це дуже приємна людина, при цьому загадковий, сексуальний і тактовний. Для Карена завжди важливо знайти підхід до іншим людям і в разі чого знайти компроміс.

Буква на початку говорить про твердість духу Карена, його витривалості і великому запасі сил і енергії.

Буква «А» зазвичай свідчить про прагнення Карена до комфортного життя, частих змін і безліч захоплень. Для Карена не становить праці успішно очолювати компанію однодумців і самостійно приймати рішення. Головна відмінність Карена від оточуючих полягає в тому, що він не визнає авторитетів і ніколи не довіряє стороннім думкам.

Буква «Р» в імені Карена означає, що ця людина активна і не боїться брати на себе відповідальність, вміє докопуватися до суті того, що відбувається. Головне для Карена – сміливо йти вперед. Відрізняється позитивними поглядами на життя, охоче йде на ризик і не сумує навіть при поразках. Дружиною Карена часто стає сильна, не схильна до зрад жінка.

Ім’я з буквою «Е» зустрічається у людей, які відрізняються завзятістю у виконанні поставленого завдання. Карени товариські, мають потребу в постійному самовдосконаленні й завжди намагаються бути головними. Карени не будуть коливатися в прийнятті важкого рішення. Негативною стороною Карена можна вважати, що їм часто керують емоції, а не холодний розрахунок. Дивно, але в сварках друзів він часто виступає як парламентер завдяки своїй чарівності.

Літера «Н» – символ внутрішнього стрижня. Ким-ким, а бесхребетним Карена точно не назвеш. Якщо йому довіряють, то він точно доведе це до переможного кінця. Однак людина не переносить нудну роботу.

Нумерологічна довідка для цього імені

Цьому імені відповідає число 7. Воно дає Карену хорошу фантазію, скромність, нелюбов до конфліктів і вміння йти на компроміс. Цей чоловік постійно прагне пізнавати щось нове та цікаве. Для Карена цікаві лекції в інтернеті і читання науково-популярної літератури. В ній для Карена знаходяться факти не тільки цікаві, а й корисні у побуті. У Карена дуже розвинена уява, він завжди може видати якусь цікаву ідею. На жаль, Карену не вистачає наполегливості, щоб втілити її в життя. Він не любить брати на себе відповідальність, тому часто буває небагатий. Більше всього на світі цей чоловік любить самотність, де ніхто не втручається в його особистий простір і не намагається диктувати йому, як жити. У Карена м’який характер, тому він дуже милосердний. У дружини бере дівчину, з якою йому буде про що поговорити.

Езотерика
Додати коментар