Що означає ім’я Ісус: доля і характеристика імені Ісус. Таємниця імені Ісус

Звідки взялося і що означає ім’я Ісус

Воно виникло у стародавніх ізраїльтян. Насправді Ісус – грецький варіант прочитання єврейського імені Ієшуа, яке на сучасну українську перекладається як «Бог-допомога». Так в Біблії звали сина Бога і першого царя ізраїльського.

Характер володаря імені Ісус

Як правило, цей чоловік – незалежний інтроверт. Замкнутість проявляється у нього ще з раннього дитинства. Цій людині важко адаптуватися до змін – іноді життя видається йому пейзажами, миготять за вікном поїзда. Носій імені – раб звички. Змінити щось в собі для нього – важка праця. Якщо йому щось радять або тиснуть, то ця людина ще більше піде в себе. В цілому його життя можна назвати перманентним ескапизмом.

Цей чоловік ніколи не покаже, що він чимось схвильований. Складається враження, що навколо можуть вибухати бомби або вторгатися армії інопланетян, але ця людина буде спокійний, як скеля посеред шторму. Проте загальна метушня легко перетворюють носія імені цього мерзотника. Таким чином він намагається досягти бажаної незалежності від обставин. Якщо заради успіху потрібно пожертвувати частиною своєї свободи, людина ніколи на це не піде.

Незважаючи на те, що Ієшуа важко змінити що-небудь у собі, заради власної незалежності він навчиться чого завгодно. Він не любить змінюватися сам, проте одноманітність у світі його стомлює. Якщо у цього чоловіка буде можливість спробувати щось для себе нове, він обов’язково нею скористається. Заради того, щоб життя не перетворилося на низку сірих буднів, носій імені може пожертвувати багатьом. Він любить дивуватися і завжди жадає нових гострих відчуттів.

Однак пристрасть спробувати все на світі, щоб повністю відчути смак життя, часто штовхає цього чоловіка на абсолютно безвідповідальні вчинки. Крім того, він настільки цінує особисту незалежність, що ніколи не стане зустрічатися з дівчиною довше декількох тижнів. Так, у людини, що носить це ім’я, може виникнути сильна прихильність, але рано чи пізно волелюбність візьме вгору. Причому такий підхід проявляється не тільки в романтичних відносинах, але і в спілкуванні з друзями. В результаті набридає оточуючим, що вони для нього нічого не значать, і чоловік залишається на самоті. Перебувати довго в соціальному вакуумі він не здатний, тому йому треба не упустити момент, коли незалежність перестає йому подобатися.

Чим захоплюється і де працює володар імені Ісус

Найбільше ця людина любить вчити. Він рідко виявляє свої емоції, відповідально ставиться до справи і завжди зберігає гідну поведінку. Учні носія цього імені орієнтуються на нього буквально у всьому. Однак він рідко стає підприємцем, а працюючи за наймом, ніколи не стане економістом.

Сімейні стосунки володаря імені Ісус

Всупереч своїй вродженій схильності до незалежності, ця людина не схильний розлучатися після першого скандалу. Якщо Ісусу довелося закохатися, то не тільки достоїнства дівчини, але і в її недоліки. Це буквально та сама Любов, яку оспівували поети в усі віки. Однак обраниці не варто навіть намагатися в чомусь обмежувати цієї людини – свободу він все одно цінує більше.

Якщо шлюб починає обтяжувати чоловіка, то сім’я, яка здавалася ідеальною, валиться як картковий будиночок. Бажано, щоб дружиною носія цього імені стала мудра, але ненав’язлива жінка.

Володар імені Ісус легко вибудовує відносини з жінками на ім’я Анжеліка, Валентина, Валерія, Сабіна, Соломія, Сара, Таїсія, Тетяна, Юна.

Що означають букви в імені Ісус

Буква «І» часто зустрічається у людей з гарною уявою. Завдяки їй він добре розбирається в людях, підходить до всього з практичної точки зору і дуже педантичний. Цей чоловік завжди намагається домогтися взаєморозуміння з іншими людьми. У його компанії ніколи не знайдеться людей, схильних до конфліктів. Це добра людина, яка адекватно реагує на жарти. При цьому він завжди чесний і відкритий. Природжений романтик, довго вибирає дружину.

Якщо буква стоїть на початку, то людина буде ідеалістом.

Якщо буква повторюється, то він буде прагнути до духовного розвитку

Ім’я з буквою «С» часто зустрічається у розсудливих людей, які вміють вибудовувати складні логічні ланцюжки. Для нього важлива думка оточуючих, тому фінансова незалежність і визнання інших людей грають не останню роль в її прагненнях. На роботі показує себе сумлінним і відповідальним співробітником. Часто Ієшуа розчаровується в особистому житті.

Якщо буква повторюється, то людина не любить позичати гроші.

Буква «У» приносить своєму власникові багату фантазію і бажання постійно розвиватися. Також йому не чуже співпереживання іншим людям. Вони рідко бувають егоїстами. Якщо він хитрує, то, швидше за все, робить це не заради власної вигоди.

Нумерологічна довідка для імені Ісус

Йому відповідає число 7. Воно дає носія цього імені хорошу фантазію, скромність, нелюбов до конфліктів і вміння йти на компроміс. Цей чоловік постійно прагне пізнавати щось нове та цікаве. Він регулярно дивиться лекції в інтернеті, читають науково-популярну літературу. У ній він знаходить факти не тільки цікаві, а й корисні у побуті. У цієї людини дуже розвинена уява, він завжди може видати якусь цікаву ідею. На жаль, йому не вистачає наполегливості, щоб втілити її в життя. Він не любить брати на себе відповідальність, тому часто буває небагатий. Більше всього на світі Ієшуа любить самотність, де ніхто не втручається в його особистий простір і не намагається диктувати йому, як жити. У нього м’який характер, тому він дуже милосердний. У дружини бере дівчину, з якою йому буде про що поговорити.

Володар імені Ісус святкує іменини 14.09.

Езотерика
Додати коментар