Що означає ім’я Інокентій: доля і характеристика імені Інокентій. Таємниця імені Інокентій

Звідки взялося і що означає ім’я Інокентій

Згідно теорії фахівців з латині, це ім’я бере свої витоки від слова «инноценс», що сьогодні можна трактувати як «добрий», «не обижающий» або «чистий». Скільки років цьому імені не знає ніхто, однак достеменно відомо, що воно було поширене ще у Візантійській імперії.

Астрологічна довідка для імені Інокентій

  • Цьому чоловікові протегує сузір’я Риби;
  • життя Інокентія проходить під заступництвом Венери;
  • улюблений камінь – нефрит;
  • улюблений колір – світло-коричневий;
  • Кеша відчуває зв’язок з тирличем;
  • тотем – газель;
  • найкращий день тижня – четвер.

Характер володаря імені Інокентій

Як правило, це кілька двосторонній чоловік, поведінка якого сильно залежить від суспільства, в якому він знаходиться. Якщо носія цього імені оточують незнайомі люди, то це відлюдний, замкнений і неговірка людина з чудовим почуттям стилю. У цій ситуації Кеша намагається тримати свої емоції при собі, не ділячись ними з оточуючими. А ось при спілкуванні з близькими і друзями він перетворюється і стає цікавим співрозмовником, веселим і дотепним. Багато хто його товариші помічають, що Кеша завжди готовий прийти на допомогу.

Ще з раннього дитинства Кеша вчиться приховувати свої почуття і переживання, таланти і здібності. Потрібно бути дійсно дорогою для нього людиною, щоб він перед вами розкрився. Навіть у дорослому житті носій цього імені залишається вкрай вразливою людиною, який важко переживає образи і несправедливість. Розлука з близькими для Інокентія нестерпна, проте він не поспішає розширювати коло свого спілкування. Улюблене його заняття – проведення часу на природі, в самоті. Деяка слабкість і нерішучість нерідко заважають цьому чоловікові досягти поставлених цілей.

Кеша росте дуже розумною дитиною з широким кругозором. Однак виникають труднощі можуть привести його в паніку. Віддає перевагу ніяк їх не вирішувати, замикаючись у собі і пускаючи все на самоплив. Це також причина того, що він рідко закінчує справи, за які береться. Хлопчик, що носить це ім’я, зазвичай не має друзів і не любить активні ігри, вважаючи за краще проводити час вдома за книжкою.

Чим захоплюється і де працює володар імені Інокентій

З самого дитинства Кеша любить читання і навчання. При цьому він часто засвоює не тільки шкільну програму, але і факультативні дисципліни. З ігор воліє інтелектуальні, наприклад, шахи. Незважаючи на все це, у нього є великий творчий потенціал. Щоб його розкрити, носія цього імені потрібно докласти максимум зусиль і впертості, а також повірити в себе і свої сили.

У професійній діяльності він дотримується нейтральної позиції. Від Інокентія ніколи не можна почути різких висловлювань або жорсткої критики. Однак до апатії і меланхолії його можуть довести навіть невеликі провали. Носій цього імені найчастіше обирає професію художника, лікаря, фінансиста або священика. Також з нього може вийти чудовий аналітик.

Сімейні стосунки володаря імені Інокентій

Чоловік, що носить це ім’я, мабуть, один із самих вірних. На першому місці у нього почуття і романтика, тому він одружився виключно з любові. Часто ставить інтереси сім’ї вище своїх власних. При цьому Кеша ніколи не забуває про батьків, про яких піклується до самої старості.

Дружина володаря цього імені може назвати себе по-справжньому щасливою жінкою. Кеша – люблячий і турботливий чоловік, ніколи не змінює і завжди готовий прийти на допомогу в будь-якій справі. У дітей душі не чує, проводячи весь вільний час з ними, займаючись їх вихованням і навчанням.

Володар імені Інокентій легко вибудовує відносини з жінками по імені: Аділя, Аїда, Аліса, Ася, Белла, Галина, Катерина, Злата, Лариса.

Що означають букви в імені Інокентій

Буква «І» часто зустрічається у людей з гарною уявою. Також з-за неї Кеша добре розбирається в людях, підходить до всього з практичної точки зору і дуже педантичний. Цей чоловік завжди намагається домогтися взаєморозуміння з іншими людьми. У його компанії ніколи не знайдеться людей, схильних до конфліктів. Це добра людина, яка адекватно реагує на жарти. При цьому він завжди чесний і відкритий. Носій цього імені – природжений романтик, довго вибирає дружину.

Буква на початку говорить про перфекціонізм людини і деякою мрійливості.

Повтор букви свідчить про багатьох таланти цього чоловіка і потреби в духовному розвитку.

Літера «Н» – символ внутрішнього стрижня. Ким-ким, а бесхребетним Інокентія точно не назвеш. Якщо йому довіряють, то він доведе це до переможного кінця. Однак людина не переносить нудну роботу.

Повтор букви в імені говорить про гарну уяву, неординарність і творчі здібності.

Літера «О» у назві означає енергійність, активність і цілеспрямованість. Зазвичай цей чоловік уміє рахувати гроші, а також хороший фінансист або економіст. У любові Кеша здатний зробити подвиг заради своєї другої половинки.

Буква «К» дає цьому чоловікові велику силу волі, вміння домагатися бажаного і зберігати таємниці. Володар імені дуже привабливий чоловік, при цьому загадковий, сексуальний і тактовний. Кеша завжди намагається знайти підхід до іншим людям і не соромиться йти на компроміс.

Буква «Е» зустрічається у людей, які відрізняються завзятістю у виконанні поставленого завдання. Вони товариські, мають потребу в постійному самовдосконаленні й завжди намагаються бути головними. Вони не стануть коливатися в прийнятті важкого рішення. Негативною стороною цього можна вважати, що носіями таких імен часто керують емоції, а не холодний розрахунок. Дивно, але в сварках друзів Кеша часто виступає як парламентер завдяки своїй чарівності.

Літера «Т найчастіше характеризує володаря як творчої людини, витає в хмарах і не реально оцінює свої сили. При цьому ім’я дарує своєму власникові тонку інтуїцію, яка часто допомагає йому уникати труднощів і легко долати перешкоди. З сторонніми Кеша веде себе владно і вимогливо, однак вдома перетворюється і стає турботливим і люблячим сім’янином.

Буква «Й» говорить про енергійність, мінливості й імпульсивності носія імені. У пориві мрій він може забути про важливі деталі і сконцентруватися на нікчемні дрібниці. Зазвичай відчуває складнощі у спілкуванні з людьми, так як не вміє знаходити компроміси, надавати допомогу і розділяти почуття оточуючих. Особливу увагу Кеша приділяє своїм недолікам.

Нумерологічна довідка для імені Інокентій

Цифра, що відповідає цьому імені – 4, що говорить про порядність його володаря, неабиякі лідерські якості і надійності. Зазвичай цей чоловік вперто просувається до намічених цілей, прагнучи отримати визнання за свої заслуги і перемоги. Кеша рідко йде у когось на поводу і прислухається до чужої думки. На роботі стає ідеальним працівником, який ретельно виконує свої завдання. Працює найчастіше в самоті. Особлива небезпека для Інокентія – це висока ймовірність депресій. Стає чудовим чоловіком і батьком.

Володар імені Інокентій святкує іменини в наступні дати: 6.01, 22.02, 1.04, 13.04, 7.05, 7.06, 19.07, 6.10, 18.10, 23.10, 26.10, 13.11, 9.12.

Езотерика
Додати коментар