Що означає ім’я Аполлон: доля і характеристика імені Аполлон. Таємниця імені Аполлон

Звідки взялося і що означає ім’я Аполлон

Ім’я виникло в древній Греції і сходить до назви одного з богів грецького пантеону. Є думка, що воно походить від слова «апелао», яке на сучасну українську перекладають як «відхиляючий» або «апелла» – «натовп».

Характер володаря імені Аполлон

Цей чоловік приходить на землю з особливою місією. Батьків, які так називають свою дитину, незалежно від їх волі направляє вище провидіння. Часто Поля вважає себе вище мирської і буденної суне оточуючих його людей. Він відрізняється спокоєм і мрійливістю. Хлопчик, якого так назвали, любить читати. Особливу увагу він приділяє пригодницької літератури, з якої може почерпнути емоції, недоступний у повсякденному житті. Носій цього імені ніколи не прагне стати душею компанії однолітків – з ними йому нудно, хоча ніколи не відмовить однокласнику, який попросить переписати домашню роботу.

Коли носій імені стає дорослим, в ньому прокидаються активність і любов до життя. Однак це часто залишається непоміченим оточуючими, так як він схильний стримувати свої амбіції і бажання. З-за цього багато хто вважає Апполлона холоднокровною людиною, який вважає себе вище за інших. Йому важко нав’язати чужу думку, і у випадку, коли потрібна його допомога, не варто починати погрожувати. Набагато ефективніше стануть харизма, переконливі аргументи, щоб людина все-таки погодився допомогти.

Крижана стіна, яку цей чоловік збудував навколо себе, здригнеться, якщо підняти тему, якої він дійсно цікавиться, заговорити про те, що його в таємниці хвилює. В даному випадку перед вами виявиться зовсім інший Поля. Великий недолік носія цього імені – азартність. Це природжений гравець, і якщо не направити дані схильності в потрібне русло, він стане завсідником різноманітних гральних закладів або постійним клієнтом букмекерських контор.

Виходячи з усього вищесказаного, не доводиться дивуватися тому, що цей чоловік у всьому прагне досягти ідеалу. Впевненість у власних силах – одна з основних рис Аполлона. Крім того, він легко переконує інших встати на його бік. Однак, якщо ця людина зазнає невдачі, може впасти в депресію. Самостійно зібратися з силами і почати все з чистого аркуша для нього практично неможливо.

Це досить неоднозначна людина. Він володіє багатою фантазією, яка іноді призводить до того, що носій імені починає жити у своєму вигаданому маленькому світі, який не збігається з об’єктивною реальністю. З-за цього Поля може стати вольовою людиною, здатним впоратися абсолютно з будь-яким завданням, а може швидко вигоріти емоційно, з-за чого все життя перетвориться на банальну боротьбу за виживання. Чим ця людина може похвалитися, так це умінням швидко запам’ятовувати і розвиненим внутрішнім чуттям.

Чим захоплюється і де працює володар імені Аполлон

Найкраще цей чоловік справляється з професіями психолога, вченого або лікаря. Однак творчі здібності Аполлона стануть підмогою, якщо він вирішить присвятити своє життя літературі чи образотворчому мистецтву.

Сімейні стосунки володаря імені Аполлон

Молодість володаря імені зазвичай проходить досить бурхливо. Дівчина, яку Поля вибере як майбутню дружину, повинна вважати його воістину богоподібним. Сумніви у почуттях коханої легко можуть зруйнувати шлюб людини, яка носить це ім’я. Якщо він зрозуміє, що жінка не готова пожертвувати заради нього буквально всім, то, ймовірно, він її кине.

Першою ознакою розпаду сім’ї стане те, що Поля буде деморалізовано. Але якщо все піде гладко, то він стане кращим чоловіком і батьком.

Володар імені Аполлон легко вибудовує відносини з жінками на ім’я Аврора, Агрипина, Азіза, Антоніна, Аполлінарія, Валентина, Валерія, Інга, Карина.

Що означають букви в імені Аполлон

Ім’я з літерою «А» зазвичай свідчить про прагнення до комфортного життя, частих змін і безліч захоплень. Поля здатний успішно очолювати компанію однодумців і самостійно приймати рішення. Відрізняється тим, що не визнає авторитетів і ніколи не довіряє стороннім думкам.

Якщо буква стоїть на початку, то людина вміє добиватися своїх цілей.

Літера «П»зустрічається у людей, повних ідей. Вони ретельно аналізують ситуацію і не відступлять від своєї задумки. Такий чоловік завжди намагається добре виглядати в своїх очах. Навряд чи ви зможете зустріти його недоглянутих або одягненим не стильно. Негативною рисою носія імені можна вважати азартність і тягу до пліток.

Ім’я з буквою «О»означає енергійність, активність і цілеспрямованість. Зазвичай Поля вміє рахувати гроші, а також хороший фінансист або економіст. У любові здатний зробити подвиг заради своєї другої половинки.

Буква «Л»означає, що людина часто домагається естетики у всьому і може підходити до справи творчо. Тому з Полів завжди цікаво спілкуватися. Він швидко завойовує прихильність оточуючих, також готовий поступитися, якщо на нього не тиснути. Цей чоловік любить влаштовувати сюрпризи і не проти, коли трапляється щось несподіване. Він вірний своїй дружині. Активно розповідає іншим те, що знає сам. Дорожить сім’єю.

Літера «Н» – символ внутрішнього стрижня. Ким-ким, а бесхребетним цю людину точно не назвеш. Якщо йому довіряють, то він точно доведе справу до переможного кінця. Однак людина не переносить нудну роботу.

Нумерологічна довідка для імені Аполлон

Імені відповідає число 1. Воно символізує силу духу, мужність, активність, вміння творчо підходити до вирішення завдань і відповідати за свої вчинки. Поля справжній лідер. Він не буде сидіти і чекати, коли настане відповідний момент, а сам створить умови, за яких зможе досягти мети. Через самовпевненість і впертості часто буває успішним. Знає ціну грошам. Однак рідко прислухається до чужих порад. Цей чоловік намагається не конфліктувати зайвий раз і часто сам мирить друзів. Дбайливо ставиться до близьких, але не стане вводити в близьке коло ледь знайомих людей.

Володар імені Аполлон святкує іменини в наступні дати: 18.06 і 23.11.

Езотерика
Додати коментар