Що означає ім’я Альфред: доля і характеристика ім’я Альфред. Таємниця імені Альфред

Звідки взялося і що означає ім’я Альфред

Більшість лінгвістів сходяться на думці, що першими так почали називати синів англійці. По факту це ім’я утворилося шляхом злиття двох коренів: «ельф» та «рада». Якщо трактувати значення дослівно, то виходить «той, хто радить ельфам». Однак правильніше було б переводити в значенні «той, хто дає хороші поради».

Астрологічна довідка для імені Альфред

  • Цьому чоловікові протегує сузір’я Скорпіона;
  • життя Альфреда проходить під заступництвом Юпітера;
  • улюблений камінь – хризоліт;
  • улюблений колір – жовтий;
  • Фред відчуває зв’язок з сосною, беладона і живокостом;
  • тотем – черепаха;
  • найкращий день тижня – субота.

Характер володаря імені Альфред

Як правило, цей чоловік відрізняється просто колосальною впертістю. Причому ця риса проявляється в ньому вже в дуже ранньому віці. Також маленький Фред – сміливий і хитрий хлопчик. Багато дорослі відзначають, що його характер досить суперечливий. Дитина любить сперечатися зі старшими і активно доводить свою правоту. Якщо ви вирішите з ним сперечатися, то приготуйтеся боротися з самолюбивою людиною, яка просто не хоче допускати думку, що він може бути неправий. Іноді здається, що самозакоханість і опортунізм цього хлопчика народилися раніше його. Однак, незважаючи на все вищесказане, він завжди з повагою ставиться до матері і батька і ніколи не відмовляє їм у допомозі. Носій імені – уважний і милий чоловік, який обов’язково стане опорою для пристарілих батьків.

У школі хлопчик швидко стає одним із кращих учнів у класі. У цьому йому допомагають вроджена здатність зосереджуватися на одному занятті, проводити ретельний аналіз інформації і природна кмітливість. Людина, що носить це ім’я, володіє розвиненими лідерськими якостями, проте буває самовпевнений. З-за цього він часто не може визнати свою неправоту там, де дійсно неправий. З-за цього Фред може втратити довіру оточуючих. Ситуацію можна виправити, якщо він навчиться дивитися на речі простіше і не робити постійно з мухи слона. Привчити до цього, певною мірою, повинні батьки.

У цього чоловіка добре розвинена фантазія. Деякі вважають його мрійником. Однак з-за глибинних внутрішніх суперечностей його фантазії часто бувають досить похмурими і песимістичними. Врятувати Альфреда могло б почуття гумору. Втім, він дійсно може подивитися на свої похмурі роздуми під іронічним кутом. Але часто іронія перетворюється в злий сарказм і знущання над тим, що інші вважають священним.

Цей чоловік відрізняється крайньою злопам’ятністю. Однак він людина пряма і ніколи не стане пакостити за спиною, посміхаючись в очі кривдникові. Мстити Фред не стане, але і на прощення розраховувати не потрібно. Якщо ви його скривдите – він скаже це вам особисто. Носій імені – перфекціоніст, так як терпіти не може докорів від кого б то не було. Це характерно як дружніх, так і в ділових питаннях.

Чим захоплюється і де працює володар імені Альфред

Так як це чоловік дуже обдарований, то цілком може домогтися успіху практично в будь-якій сфері діяльності. Часто Фред вибирає творчі професії, наприклад, пише музику, книги або статті. Також він може займатися і чим менш «піднесеним». Так, з цієї людини вийде хороший солдат, конструктор або лікар. Завдяки природній хитрості і вмінню знаходити підхід до інших людей, стрімко робить блискучу кар’єру.

У носія імені завжди безліч прихильниць, і сам він відповідає їм взаємністю. Але ніколи не одружується на першій зустрічній. «Ту саму» ця людина може шукати роками, так що весілля стає важливою датою в його житті. Однак, якщо дружина раптом перестане його влаштовувати – розлучиться без жалю. Дітей любить, але рідко говорить членам своєї сім’ї добрі слова.

Володар імені Альфред легко вибудовує відносини з жінками по імені Клавдія, Марина, Надія, Наталія, Ніна, Парасковія, Уляна, Ярослава.

Що означають букви в імені Альфред

Буква «А» зазвичай свідчить про прагнення до комфортного життя, частих змін і безліч захоплень. Фред здатний успішно очолювати компанію однодумців і самостійно приймати рішення. Відрізняється тим, що не визнає авторитетів і ніколи не довіряє стороннім думкам.

Якщо буква стоїть на початку, то людина вміє добиватися своїх цілей.

Буква «Л» означає, що людина часто домагається естетики у всьому і може підходити до справи творчо. Тому з носієм імені завжди цікаво спілкуватися. Він швидко завойовує прихильність оточуючих, також готовий поступитися, якщо на нього не тиснути. Цей чоловік любить влаштовувати сюрпризи і не проти, коли трапляється щось несподіване. Він вірний своїй дружині. Активно розповідає іншим те, що знає сам. Дорожить сім’єю.

Буква «Ь» дозволяє людині оцінювати будь-яку проблему комплексно. Фред завжди ретельно аналізує ситуацію, іноді стаючи занудою. Він не впевнений у собі і погано сприймає критику. Легко прощає інших.

Буква «Ф» в ім’я символізує стійкість духу, впевненість у власних силах, здатність нестандартно мислити і ініціативність. Як правило, такі люди жадають слави і прагнуть до популярності, думка оточуючих має для них велике значення. «Ф» в ім’я говорить ще і про те, що у відносинах він більше візьме, ніж віддасть, ставлячи власні інтереси значно вище інтересів партнера.

Буква «Р» означає, що ця людина активна і не боїться брати на себе відповідальність, вміє докопуватися до суті того, що відбувається і сміливо крокує вперед. Відрізняється позитивними поглядами на життя, охоче йде на ризик і не сумує навіть при поразках. У подружжя носій імені часто бере сильну, не схильну до зрад жінку.

Буква «Е» зустрічається у людей, які відрізняються завзятістю у виконанні поставленого завдання. Вони товариські, мають потребу в постійному самовдосконаленні й завжди намагаються бути головними. Вони не стануть коливатися в прийнятті важкого рішення. Негативною стороною цього можна вважати, що цими людьми часто керують емоції, а не холодний розрахунок. Дивно, але в сварках друзів Фред часто виступає як парламентер завдяки своїй чарівності.

Буква «Д» характеризує людину як дуже відповідального і практичного. Незважаючи на те, що йому непогано на самоті, він вміє співпереживати. Часто носій імені красивий зовні і багатий, з-за чого страждає надмірною зарозумілістю. Якщо він почне розвивати свої психологічні здібності, то стане майстром езотерики. Хороший сім’янин, але примхливий чоловік.

Нумерологічна довідка для імені Альфред

Імені відповідає число 5, яке говорить про активність людини, його кмітливості, незалежність від чужої думки, критичному мисленні і філософському погляді на проблеми. Зазвичай Фред дуже активний і допитливий. На перше місце часто ставить саморозвиток. Іноді носій імені, як Юлій Цезар, може успішно робити кілька справ одночасно. Зазвичай не розраховує на допомогу інших людей і не слухає, що вони радять. Однак невдачі приводять його на кордон депресії.

Езотерика
Додати коментар