Що означає ім’я Аким: доля і характеристика імені Акім. Таємниця імені Акім

Звідки взялося і що означає ім’я Аким

Фонетично ім’я асоціюється з твердістю і рішучістю. Зазвичай так називають дітей в єврейських, японських, православних, мусульманських і католицьких родинах. У сучасних лінгвістів немає єдиної версії походження цього імені. Одні вважають, що воно сходить до древнєвірменському Іоаким, яке перекладається як «створений Богом» або «призначений Богом». Араби вважають, що правильніше трактувати ім’я як «розумний», «вчений», «мудрець» або «знаючий». Однак є і «японська» версія походження цього імені. Згідно їй, воно сходить до більш древньому Акіхіто, яке на українську перекладається як «помазаник Господній».

Характер володаря імені Акім

Маленький Яким відрізняється міцністю, задумою і впертістю. Щоб виховати в ньому хорошого людини, ні в якому разі не потрібно на нього підвищувати голос. Акимушка ретельно фільтрує своє коло спілкування. Йому важко знаходити спільну мову з новими людьми з-за того, що він пред’являє до них багато вимог. Внаслідок цього дитина може здатися відлюдькуватим. В школі вчиться добре і часто буває кращим учнем у класі.

Цей чоловік відрізняється розвиненим інтелектом. Крім того, внутрішня енергія в ньому буквально б’є ключем. Яким – природжений лідер і може організувати роботу інших людей. Однак для досягнення своїх цілей може використовувати агресивні методи, з-за чого набуває недоброзичливців. Акимушка славиться своєю винахідливістю, енергійністю, стійкістю і винахідливістю. Авторитет для нього пусте слово, і він завжди прагне діяти самостійно, а не підкорюватися чиїйсь волі.

До позитивних рис Акіма можна віднести нестандартне мислення, розвинене внутрішнє чуття, вміння викручуватися і хоробрість. Яким – відкрита людина з активною життєвою позицією, який справедливо ставиться до інших людей.

Якщо говорити про негативні риси Акіма, то обов’язково потрібно згадати його нерозсудливість, невміння довіряти іншим і самовпевненість. Часом Яким проявляє просто монструозний егоїзм.

Часто про Якима кажуть, що він володіє величезною мужністю і силою волі. Якщо потрібно прийняти важке рішення – він зробить це, щоб домогтися поставленої мети. Іноді цей чоловік вважає себе істиною в останній інстанції, тому по кожному питанню обов’язково дасть пораду. Яким – привабливий чоловік, завдяки чому швидко просувається по кар’єрних сходах, спокушає жінок і заводить друзів. Любить гумор і великі компанії. Він хоче постійно бути оточеною увагою, з-за цього може наробити дурниць. Стаючи старше, ця людина може відкрити в собі психологічні здібності, однак демонструвати їх буде лише вузькому колу осіб.

Чим захоплюється володар імені Акім

Його пристрастю є подорожі. Акимушка хоче побувати у всіх куточках нашої планети, більше дізнатися про побут місцевих жителів. У цього чоловіка рідко буває погана фігура, так як він завсідник тренажерного залу. Яким любить тварин і заводить декількох у себе вдома. Якщо є можливість, ніколи не відмовиться, щоб друзі прийшли до нього в гості.

Де працює володар імені Акім

Найчастіше цей чоловік вважає за краще працювати там, де застосуємо принцип верифікації. Однак у Акіма можуть виникнути проблеми з просуванням по кар’єрних сходах через нестриманість і надмірної тяги до незалежності. Він швидко може організувати роботу підлеглих, і якщо стає керівником, то його відділ видає кращі показники на підприємстві. Це справедливо і в тому випадку, якщо Яким стане офіцером або керівником творчої групи. Ця людина може стати і програмістом, і вченим, і репортером, і медиком, і інженером. Також успіху він може досягти, створивши власне підприємство.

Самопочуття та імунітет володаря імені Акім

У ранньому віці у Якима не найкраще здоров’я. Однак, якщо він буде регулярно загартовуватися і займатися спортом, це допоможе уникнути великих витрат на ліки в більш пізньому віці. Якиму особливо треба берегти голову і горло.

Інтимне життя володаря імені Акім

Це писаний красень, тому без жіночої уваги, мабуть, він ніколи не залишиться. Найчастіше Яким намагається знайомитися з жінками, які буквально приковують до себе чоловічі погляди. Однак сам чоловік може викликати відторгнення у представниці прекрасної статі, тому що далеко не завжди поводиться з нею належним чином. Проте в ліжку Акимушка повністю зосереджується на тому, щоб доставити задоволення партнерці.

Сімейні стосунки володаря імені Акім

Найчастіше Акіму вдається побудувати міцну й щасливу сім’ю. Не наполягає на тому, щоб бути головним – вміє поступатися дружині. Часто за порадою про сімейне життя звертається до батьків. З дітьми Яким добрий і уважний.

Володар імені Акім легко вибудовує відносини з жінками на ім’я Антоніна, Валентина, Валерія, Гульназ, Інга, Каріна, Ліна, Неллі, Симона.

Що означають букви в імені Акім

Буква «А» зазвичай свідчить про прагнення до комфортного життя, частих змін і безліч захоплень. Яким здатний успішно очолювати компанію однодумців і самостійно приймати рішення. Акимушка відрізняється тим, що не визнає авторитетів і ніколи не довіряє стороннім думкам.

Якщо буква стоїть на початку, то людина вміє добиватися своїх цілей.

Ім’я з літерою «К» дає своєму власникові більшу силу волі, вміння домагатися бажаного і зберігати таємниці. Яким – дуже привабливий чоловік, при цьому загадковий, сексуальний і тактовний. Акимушка завжди намагається знайти підхід до інших людей і не соромиться йти на компроміс.

Ім’я з буквою «І» часто у людей з гарною уявою. Завдяки їй Яким добре розбирається в людях, підходить до всього з практичної точки зору і дуже педантичний. Цей чоловік завжди намагається домогтися взаєморозуміння з іншими людьми. У його компанії ніколи не знайдеться людей, схильних до конфліктів. Це добра людина, яка адекватно реагує на жарти. При цьому Акимушка завжди чесний і відкритий. Природжений романтик, який довго вибирає дружину.

Буква «М» говорить про завзятість і внутрішній силі. Зазвичай Акім цікаві і допитливі, намагаються спробувати все на особистому досвіді. Це означає, що Яким любить планувати своє майбутнє і чудово з цим справляється. Такі люди намагаються враховувати чужі інтереси, уважно і чуйно ставлячись до проблем оточуючих.

Нумерологічна довідка для імені Акім

Імені відповідає число 1. Воно символізує силу духу, мужність, активність, вміння творчо підходити до вирішення завдань і відповідати за свої вчинки. Яким справжній лідер. Він не буде сидіти і чекати, коли настане відповідний момент, а сам створить умови, за яких зможе досягти мети. Через самовпевненість і впертості часто буває успішним. Знає ціну грошам. Однак рідко прислухається до чужих порад. Цей чоловік намагається не конфліктувати зайвий раз і часто сам мирить друзів. Дбайливо ставиться до близьких, але не стане вводити в близьке коло ледь знайомих людей.

Володар цього імені святкує іменини в наступні дати: 23.02, 29.08, 22.09 і 30.09.

Езотерика
Додати коментар