Що означає ім’я Акакій: доля і характеристика ім’я Акакій. Таємниця імені Акакій

Звідки взялося і що означає ім’я Акакій

Мовознавці стверджують, що ім’я виникло в стародавній Греції і є одним з варіантів прочитання більш давнього когнонима – Акакиос, яке на сучасну російську перекладається як «не здійснює погані вчинки», «добрий». Досить популярне в Грузії, а в Росії майже забуте.

Астрологічна довідка ім’я Акакій

  • Цьому чоловікові протегує сузір’я Рака;
  • життя Акакія проходить під заступництвом Місяця;
  • улюблений камінь – селеніт;
  • улюблений колір – білий або сріблястий;
  • Акаша відчуває зв’язок з васильком;
  • тотеми – краб і гусак;
  • найкращий день тижня – понеділок.

Характер володаря імені Акакій

У ранньому дитинстві цей молодий чоловік відрізняється скромністю, боязкістю і беззахисністю. Акаша дуже добра і м’яка людина. Ця дитина належить до тих, хто довгий час потребує турботи батька і матері. Він страждає невпевненістю у власних силах, з-за чого прагне менше спілкуватися з ровесниками. Роль лідера і зовсім приводить хлопчика в жах.

Коли цей чоловік дорослішає, то продовжує залишатися малопомітним тихонею, який абсолютно завжди тримає себе в руках. Він прагне, щоб у колі його спілкування були тільки ті, кому він може довіритися. Саме тому цієї людини дуже ображає, коли його обманюють. У даного чоловіка неймовірно багатий внутрішній світ і творчі таланти. Однак за надмірної сором’язливості він їх не розвиває.

Якщо говорити про позитивні якості його особистості, то Акаша дуже порядна і чесна людина. Він ввічливий і надзвичайно добрий, чуттєвий і любить свій будинок. Для людини вкрай важливі шанси, які дарує Фортуна. Однак через все тієї ж скромності проходить повз них, так як боїться зробити відповідальний крок. Цей чоловік відрізняється відповідальністю. Проте він часто буває наївним. Втім, цей чоловік не з тих, хто буде брати участь в якихось підкилимних іграх або сумнівних підприємствах. Йому краще жити середньо, але гарантовано, ніж ризикувати всім заради багатства.

Але у чоловіка, який носить це ім’я, є і негативні риси. Його постійно мучать сумніви, із-за чого він дуже нерішучий. Також ця людина легко ображається і постійно ревнує свою обраницю.

Чим захоплюється володар імені Акакій

Цей чоловік ще з малих років любить інтелектуальний спорт. Часто краще всіх друзів грає в шахи або «Star Craft». Заради саморозвитку читає праці з філософії та богослов’я. Іноді пише невеликі замітки або розповіді, але через природну скромність не публікує із навіть в особистому блозі.

Де працює володар імені Акакій

Цей чоловік відрізняється своєю старанністю. Він ніколи не стане обманювати наймача, однак не докладає ніяких зусиль, щоб виділитися на тлі колег. Акакій обирає професії, пов’язані з фізикою, біологією і хімією, а так само в дослідженнях в області релігієзнавства і філософії. Найчастіше віддає перевагу кар’єру священика, вченого чи письменника.

У бізнесі Акакію щастить рідко, як, втім, і в інвестиціях. Він надто довірливий, тому може почати ділові відносини без укладення договору. Звичайно, багато підприємців вважають за краще працювати саме так, проте завжди є шанс бути обдуреним недобросовісним замовником або виконавцем. Якщо вступає в партнерські відносини, то партнер часто вішає на нього всю роботу.

Самопочуття та імунітет володаря імені Акакій

Цей чоловік рідко хворіє. Єдине, з чим у нього бувають проблеми – ШКТ. Лікарі настійно рекомендують йому дотримуватися дієти, щоб не отруїтися. Також йому важливо пити трав’яні чаї, щоб нормалізувати мікрофлору кишечника.

Інтимне життя володаря цього імені

Всупереч своїй скромності, цього чоловіка люблять жінки. Якщо він знаходить свою єдину, то буде доглядати за нею максимально красиво. Також із-за любові Акаша часто робить дурниці.

Сімейні стосунки володаря імені Акакій

Дуже хоче, щоб сім’я була міцною, так як відноситься до тим, хто одружується один раз. Дівчину шукає спокійну, з якою він досягне взаєморозуміння. Кращий відпочинок для нього – бути в колі сім’ї.

Володар цього імені легко вибудовує відносини з жінками на ім’я Олена, Альбіна, Аріна, Клара, Лаура, Ліліана, Луїза, Мілана, Поліна.

Що означають букви в імені Акакій

Буква «А» зазвичай свідчить про прагнення до комфортного життя, частих змін і безліч захоплень. Акаша здатний успішно очолювати компанію однодумців і самостійно приймати рішення. Відрізняється тим, що не визнає авторитетів і ніколи не довіряє стороннім думкам.

Якщо буква стоїть на початку, то людина вміє добиватися своїх цілей.

Якщо буква повторюється, значить, ця людина надмірно щирий.

Ім’я з літерою «К» дає своєму власникові більшу силу волі, вміння домагатися бажаного і зберігати таємниці. Він дуже привабливий чоловік, при цьому загадковий, сексуальний і тактовний. Завжди намагається знайти підхід до інших людей і не соромиться йти на компроміс.

Ім’я з буквою «І» часто у людей з гарною уявою. Завдяки чому Акаша добре розбирається в людях, підходить до всього з практичної точки зору і дуже педантичний. Цей чоловік завжди намагається домогтися взаєморозуміння з іншими людьми. У його компанії ніколи не знайдеться людей, схильних до конфліктів. Це добра людина, яка адекватно реагує на жарти. При цьому він завжди чесний і відкритий. Природжений романтик, довго вибирає дружину.

Ім’я з буквой «Й», як правило, належить непередбачуваній людині, яка не завжди вміє тримати свої емоції під контролем. З-за цього чоловік часто не звертає уваги на якісь важливі деталі. Ця людина не знає слова «дипломатія». Компроміси сприймає як слабкість, а допомога іншим – як дурість.

Нумерологічна довідка для цього імені

Імені відповідає число 11. Воно забезпечує людині силу духу, вміння приймати важкі рішення, наполегливість та енергійність. Акаша завжди впевнений, що у нього все вийде. Він знаходить оригінальні способи розв’язання проблем і ніколи не відступає перед обличчям труднощів. Легко просувається по кар’єрних сходах і ніколи не вступає в конфлікт з начальством.

Акакій святкує іменини в наступні дати: 17.03, 22.03, 13.04, 25.04, 30.04, 14.05, 20.05, 1.06, 20.07, 10.08, 28.09, 13.10, 6.11, 12.12.

Езотерика
Додати коментар