Що означає ім’я Афанасій: доля і характеристика імені Афанасій. Таємниця імені Афанасій

Звідки взялося і що означає ім’я Панас

Ім’я виникло у стародавніх греків і спочатку звучало як Атанасіос і сходить до слова «атонатос». Якщо переводити на сучасну російську, то воно приймає значення «невмираючий». Афанасиями звали кількох патріархів Константинополя.

Астрологічна довідка для імені Афанасій

  • Цьому чоловікові протегує сузір’я Риб;
  • життя Афанасія проходить під заступництвом Юпітера;
  • улюблений камінь – корал;
  • улюблений колір – фіолетовий;
  • Панас відчуває зв’язок з сосною і лілією;
  • тотем – дельфін;
  • найкращий день тижня – четвер.

Характер володаря імені Афанасій

Як правило, ця дитина відрізняється спокоєм і врівноваженістю. Також він може похвалитися багатою фантазією і постійною тягою до нових знань. Зі своїми однолітками миролюбний Панас воліє підтримувати хороші стосунки, тому часто піддається їх впливу, навіть поганого. Цей факт повинен послужити мотивацією для батька і матері, щоб змалку прищеплювати хлопчику, який носить це ім’я, вміння добиватися своєї мети і долати власні сумніви. Якщо вони цього не зроблять, то в дорослому житті йому буде складно розкритися творчо і втілити свої мрії про чудовий новий світ.

Часто цьому чоловікові будуть притаманні доброта, податливий характер і невпевненість в собі. Панас – реаліст, завжди готовий до компромісів і готовий поступитися своїми інтересами. Агресивна поведінка йому чуже, однак зачеплена гордість може зробити носія цього імені запальним. Однак він ніколи не перейде той рубіж, після якого відносини будуть розірвані назавжди. Це досить легко осіб.

Цьому чоловікові потрібно відчувати себе корисним. Панас ніколи не стане на когось тиснути або нав’язувати свою думку. Носій цього імені не прагне бути самим головним. Напевно тому, він швидше заведе кішку, ніж собаку.

Цей чоловік любить читати, вважаючи за краще книги про подорожі. Відпустку проводить поза рідного міста. У Опанаса гнучке мислення і гарне почуття гумору. Завдяки цьому у носія імені завжди багато приятелів.

Панас надзвичайно тактовний і інтелігентна людина. Якщо поставив собі мету, то проявить завидну завзятість, щоб її досягти. Думка носія цього імені складно схилити на свою сторону, однак він рідко починає щось робити з власної ініціативи і залишає затію при перших проблемах.

Чим захоплюється і де працює володар імені Афанасій

Це завзятий книгочитач. Однак Панас також любить писати. Часто саме цей талант стає його основним джерелом заробітку. Також завдяки цьому носій імені може зробити кар’єру репортера, психотерапевта, перекладача або жерця. З-за любові до подорожей може стати менеджером по туризму.

Сімейні стосунки володаря імені Афанасій

Афанасія люблять жінки, проте особисте життя страждає із-за природної сором’язливості. Часто носій імені одружується кілька разів. Завжди допомагає дружині в побуті, проте надто балує дітей.

Володар імені Афанасій легко вибудовує відносини з жінками по імені Аділя, Аїда, Акиліна, Аліса, Анжела, Віолетта, Галина, Катерина, Нонна.

Що означають букви в імені Афанасій

Буква «А» в імені зазвичай свідчить про прагнення до комфортного життя, частих змін і безліч захоплень. Панас здатний успішно очолювати компанію однодумців і самостійно приймати рішення. Відрізняється тим, що не визнає авторитетів і ніколи не довіряє стороннім думкам.

Якщо буква стоїть на початку, то людина вміє добиватися своїх цілей.

Якщо буква повторюється, значить, ця людина надмірно щирий.

Буква «Ф» символізує стійкість духу, впевненість у власних силах, здатність нестандартно мислити і ініціативність. Як правило, такі люди жадають слави і прагнуть до популярності, думка оточуючих має для них велике значення. «Ф» в ім’я говорить ще і про те, що у відносинах Панас більше візьме, ніж віддасть, ставлячи власні інтереси значно вище інтересів партнера.

Літера «Н» – символ внутрішнього стрижня. Ким-ким, а бесхребетним Афанасія точно не назвеш. Якщо йому довіряють, то він точно доведе це до переможного кінця. Однак людина не переносить нудну роботу.

Буква «С» часто зустрічається в імені у розсудливих людей, які вміють вибудовувати складні логічні ланцюжки. Для нього важлива думка оточуючих, тому фінансова незалежність і визнання інших людей грають не останню роль в її прагненнях. На роботі показує себе сумлінним і відповідальним співробітником. Часто Афанасій розчаровується в особистому житті.

Ім’я з буквою «І» часто у людей з гарною уявою. Завдяки їй, Панас добре розбирається в людях, підходить до всього з практичної точки зору і дуже педантичний. Цей чоловік завжди намагається домогтися взаєморозуміння з іншими людьми. У його компанії ніколи не знайдеться людей, схильних до конфліктів. Це добра людина, яка адекватно реагує на жарти. При цьому завжди чесний і відкритий. Природжений романтик, який довго вибирає дружину.

Буква «Й», як правило, належить непередбачуваній людині, яка не завжди вміє тримати свої емоції під контролем. З-за цього Панас часто не звертає увагу на якісь важливі деталі. Ця людина не знає слова «дипломатія». Компроміси сприймає як слабкість, а допомога іншим – як дурість.

Нумерологічна довідка для імені Афанасій

8 – така людина зробить все, щоб домогтися поставленої мети. Не терпить одноманітності та постійно перебуває в пошуку нового. Людям з такими іменами супроводжує удача, завдяки чому вони з легкістю отримують бажане. Головні прагнення – фінансова незалежність та визнання оточуючими. Як правило, Панас з такою характеристикою імені не потребує чиєїсь допомоги і діє, розраховуючи тільки на свої сили. Володіє яскраво вираженими лідерськими якостями, тому здатний швидко знаходити однодумців, стаючи хорошим начальником. На першому місці для нього кар’єра – тільки дійшовши до вершини, людина з таким ім’ям почне замислюватися про сімейне життя. Зазвичай стає щирим, вірним і турботливим чоловіком, а також прекрасним батьком.

Володар імені Афанасій святкує іменини в наступні дати: 17.01, 20.01, 26.01, 31.01,

Лютий: 13 і 28.

Березень: 5, 7, 21, 22.

Травень: 6, 15, 30.

Червень: 5, 16, 20.

Липень: 3, 18, 31.

Серпень: 2, 6, 20, 23.

Вересень: 4, 12, 18, 22, 25.

Жовтень: 8, 9, 28.

Листопад: 6., 8, 11, 20, 24, 25.

Грудень: 5, 9 і 15.

Езотерика
Додати коментар