Що означає ім’я Остап: характер і доля Остапа. Сумісність імені Остап

Звідки взялося і що означає ім’я Остап

Найбільшу популярність це ім’я набуло в Україні. Лінгвісти розходяться у версіях, як воно виникло. Одні фахівці вважають, що це один з варіантів прочитання грецького імені Євстафій. Якщо прийняти цю теорію, то Остап означає «міцний», «не змінюється», «стійкий». Друга гіпотеза говорить про те, що це ім’я походить від давнього – Євстахій, яке на сучасну українську перекладається як «родючий». Але це ім’я має свої варіанти прочитання в різних європейських мовах. Наприклад, серед російськомовного населення поширені імена Астафий і Астаня.

Астрологічна довідка для імені Остап

  • Цьому чоловікові протегує сузір’я Лева;
  • життя Остапа проходить під заступництвом Сонця;
  • улюблений камінь – карбункул;
  • улюблений колір – червоний;
  • Відчуває зв’язок з лимоном;
  • тотем – лев;
  • найкращий день тижня – неділя.

Характер володаря імені Остап

Як правило, цей чоловік відрізняється великою самостійністю і завзятістю. Він рідко змінить свою думку чи відступить від прийнятого рішення. Однак ретельно аналізує ситуацію і може підійти до неї по-філософськи. У Остапа до всіх проблем практичний підхід. Він не дає волі емоціям, хоча жадає слави і не любить, коли на нього тиснуть. Але саме основне його вміння – це добиватися своєї мети, незважаючи ні на які перешкоди. Ще хлопчиком завжди хоче бути головним, щоб йому підкорялися оточуючі.

Ця людина завжди вірить, що у нього все вийде. Завдяки його позитивному настрою, може здатися простодушним, але ніхто і ніколи не здогадається, що насправді всередині у цього чоловіка. Нерідко Остах чинить так, що справляє враження необережного або недалекоглядного людини. Але насправді такі вчинки – результат ретельного планування, щоб ввести оточуючих в оману, змусити розслабитися.

У Остапа велика сила волі. Він наполегливий і вміє не давати волю своїм емоціям. У своїх рішеннях керується здоровим глуздом і обережністю. Не виключено, що через це для нього не характерно йти на відкритий конфлікт. Остап вважає, що поганий мир краще хорошої війни.

Що цей чоловік дійсно ненавидить, так це підвищену увагу оточуючих до своєї персони. Він любить стежити за іншими, їх вчинками і те, які рішення вони приймають в різних ситуаціях. Легко вміє знаходити спільну мову з оточуючими, однак робить це тільки тоді, коли оточений тими, кому можна довіряти, і тільки якщо вони йому потрібні.

Остапу дуже важко зосередитися на якійсь одній справі. Однак якимось дивним чином у нього виходить досягати успіху у всьому, що б він не задумав. На органічному рівні не переносить брехня і підлість. Він не жадібний і ніколи не стане заздрити іншим.

Чим захоплюється і де працює володар імені Остап

Цьому чоловікові важко займатися одним і тим же ділом або сидіти на одному місці. Виходячи з цього, не дивно, що він вибирає таку роботу, яка дозволить йому подорожувати. Нерідко Остах стає геологом, палеонтологом, географом, інструктором екстремальних експедицій в самих віддалених куточках планети. Крім того, ця людина любить вчити, тому стає викладачем, страховиком або продавцем.

Якщо так станеться, що у цієї людини виявляться артистичні нахили укупі з азартом, то не виключено, що носій імені може стати спецагентом, бійцем спецназу, шпигуном або послом.

Сімейні стосунки володаря цього імені

Цей чоловік, як правило, не поспішає одружуватися. Якщо так станеться, що набереться сміливості на це, то його другою половинкою стане жінка з м’яким характером і великим терпінням. Вона повинна володіти певною красою і сексуальною енергією. Від цієї дівчини Остап чекає, що вона стане його другою мамою і буде його оберігати.

При цьому чоловік повинен відчувати, що він головний в цій парі. Тоді він їй ніколи не зрадить і буде піклуватися про дітей. Своїй дружині він ніколи не скаже грубого слова, а дітям покаже приклад ставлення до жінки.

Носій імені Остап легко вибудовує відносини з жінками на ім’я Анжеліка, Маріанна, Мотря, Римма, Сабіна, Стефанія, Таїсія, Тетяна, Ельвіна.

Що означають букви в імені Остап

Літера «О» у назві означає енергійність, активність і цілеспрямованість. Зазвичай цей чоловік уміє рахувати гроші, а також хороший фінансист або економіст. У любові здатний зробити подвиг заради своєї другої половинки.

Якщо ця буква стоїть на початку імені, то чоловік буде вірним своїй дружині. Також він ніколи не порушить закон або традицію.

Буква «С» зустрічається у розсудливих людей, які вміють вибудовувати складні логічні ланцюжки. Для нього важлива думка оточуючих, саме тому фінансова незалежність і визнання інших людей грають не останню роль в її прагненнях. На роботі показує себе сумлінним і відповідальним співробітником. Часто розчаровується в особистому житті.

Літера «Т» найчастіше характеризує його володаря як творчої людини, витає в хмарах і не реально оцінює свої сили. При цьому він володіє тонкою інтуїцією, яка часто допомагає людині уникати труднощів і легко долати перешкоди. З сторонніми веде себе владно і вимогливо, однак вдома перетворюється і стає турботливим і люблячим сім’янином.

Буква «А» зазвичай свідчить про прагнення до комфортного життя, частих змін і безліч захоплень. Така людина здатна успішно очолювати компанію однодумців і самостійно приймати рішення. Відрізняється тим, що не визнає авторитетів і ніколи не довіряє стороннім думкам.

Літера «П» зустрічається у людей, повних ідей. Вони ретельно аналізують ситуацію і не відступлять від своєї задумки. Цей чоловік завжди намагається добре виглядати. Навряд чи ви зможете зустріти його недоглянутих або одягненим не стильно. Негативною рисою цієї людини можна вважати азартність і тягу до пліток.

Нумерологічна довідка для цього імені

Імені Остап відповідає число 1. Воно символізує силу духу, мужність, активність, вміння творчо підходити до вирішення завдань і відповідати за свої вчинки. Остап-справжній лідер. Він не буде сидіти і чекати, коли настане відповідний момент, а сам створить умови, за яких зможе досягти мети. Через самовпевненість і впертості часто буває успішним. Знає ціну грошам, проте рідко прислухається до чужих порад. Цей чоловік намагається не конфліктувати зайвий раз, і часто сам мирить друзів. Дбайливо ставиться до близьких, але не стане вводити в близьке коло ледь знайомих людей.

Володар імені Остап святкує іменини 17.01, 17.02, 6.03, 11.04, 27.04, 5.05, 13.06, 20.07, 10.08, 11.08, 2.09, 3.10, 8.10, 11.10, 25.10, 3.12.

Езотерика
Додати коментар