Що означає ім’я Май: доля і характеристика імені Май. Таємниця імені Май

Звідки взялося і що означає ім’я Май

На даний момент у лінгвістів немає єдиної теорії про те, як воно виникло. Перша гіпотеза стверджує, що цей когноним відноситься до назви грецької богині Майї. Друга говорить, що ім’я споконвічно слов’янське, а на сучасну українську перекладається як «тепле серце». Популярність цього імені дуже низька у всіх країнах світу.

Характер володаря імені Май

Як правило, цей чоловік від природи наділений добротою і великим терпінням. Він не володіє завищеними домаганнями, будь-то життя побутова або професійна діяльність. Носія імені важко поставити собі мету, яку хотів би досягти. Він не намагається нав’язати іншим свою думку. Головне місце в її житті займають він і його близькі. Втім, в деякі моменти здається, що Мася витає в хмарах. Однак це не викликає в оточуючих негативних відчуттів, так як чоловік продовжує бути комунікабельним, чуйним і чуйним. У більшості випадків люди його люблять.

Зазвичай це чесний і щирий чоловік, який ніколи не підведе. Він охоче допомагає дорогим серцю людям, якщо його про це попросити. Причому сам він ніколи нічого не попросить взамін. На жаль, носія імені регулярно доводиться стикатися з руйнуванням ілюзій. Адже всі його позитивні якості рідко цінуються оточуючими по достоїнству. Вони або сприймають його доброту як належне, або намагаються на ній нажитися. Коло спілкування Травня найчастіше дуже вузький – в ньому є тільки ті, хто ще не встиг його зрадити.

Чим захоплюється і де працює володар імені Май

Завдяки своїй доброті і розуміння проблем інших людей, ця людина швидко вибудовує кар’єру психолога, педагога, екскурсовода або дослідника мистецтв. Нерідко носій імені вибирає роботу, пов’язану з творчістю або фрілансом. Так він може стати фотографом, художником, скульптором, літератором або ще кимось, хто не сидить в офісі повний робочий день. Також Мася великий любитель тварин. Часто саме ці люди стають фермерами, ветеринарами або натуралістами.

Однак незалежно від професії, цей чоловік може високо піднятися по кар’єрних сходах. Примітно, що йому не потрібна протекція – він усього домагається сам, завдяки своїй праці та здібностям. Якщо робота подобається, він буде занурюватися в неї з головою. Носій цього імені іноді здається завзятим трудоголіком, який постійно розвивається в обраному напрямку. Це так, адже в будь-якій професії немає досконалості, і Мася це прекрасно розуміє.

Якщо говорити про хобі, то людина, що носить це ім’я, з малих років обожнює командні ігри з м’ячем. У дорослому віці стає футбольним фанатом. Мася з захватом грає на гітарі і бере участь у шкільних постановках.

Сімейні стосунки володаря імені Май

Всупереч своїй чесній натурі, з Масею досить важко побудувати міцну сім’ю. Але при цьому він всім серцем любить свою дружину, піклується про неї і допомагає по дому. Однак він дуже влюбливий і непостійний. Дружина його весь час ревнує. Також чоловік, що носить це ім’я, рідко стає годувальником у родині. Він не вміє витрачати гроші, постійно викидаючи їх на свої бажання. Це призводить до численних сварок і скандалів практично з будь-якою жінкою, наскільки б терплячою вона не була. Навіть якщо він одружується на такиій же необов’язковій жінці, то вони теж розлучаться. Цій людині більше підійде скромна дівчина з багатим внутрішнім світом. Адже їй набагато приємніше просто бути з коханою людиною, ніж жити в «золотому палаці».

З іншого боку, жінка, яка знає, чого хоче від життя, яка вміє досягати цілей, може виховати з Травня цього чоловіка, внаслідок чого сім’я вийде міцною і щасливою. При всіх своїх слабкостях цей чоловік стає прекрасним батьком. Навіть якщо відносини з дружиною складаються з одних скандалів, він все одно буде противитися розставання, щоб діти не росли без батька. В інтимному житті у носія цього імені теж все сіро і буденно. Він ніколи не стане секс-гігантом, і дівчина завжди буде займати в ліжку провідну роль. Чоловікові залишається лише погодитися з тим, що придумала партнерка, або не погодитися – сам він проявляє ініціативу рідко.

Володар імені Май легко вибудовує відносини з жінками по імені Аліса, Анжела, Віолетта, Лариса, Лідія, Нонна, Пелагея, Троянда, Елеонора.

Що означають букви в імені Май

Буква «М» в імені говорить про завзятість і внутрішній силі. Зазвичай Майї цікаві і допитливі, намагаються спробувати все на особистому досвіді. Це означає, що людина любить планувати своє майбутнє і чудово з цим справляється. Такі люди намагаються враховувати чужі інтереси, уважно і чуйно ставлячись до проблем оточуючих.

Якщо буква стоїть на початку, то людина буде дуже добрим і неконфліктним.

Буква «А» зазвичай свідчить про прагнення до комфортного життя, частих змін і безліч захоплень. Мася здатний успішно очолювати компанію однодумців і самостійно приймати рішення. Відрізняється тим, що не визнає авторитетів і ніколи не довіряє стороннім думкам.

Ім’я з буквой «Й», як правило, належить непередбачуваній людині, яка не завжди вміє тримати свої емоції під контролем. З-за цього чоловік часто не звертає уваги на якісь важливі деталі. Ця людина не знає слова «дипломатія». Компроміси сприймає як слабкість, а допомога іншим – як дурість.

Нумерологічна довідка для імені Май

8 – така людина зробить все, щоб домогтися поставленої мети. Не терпить одноманітності та постійно перебуває в пошуку нового. Людям з такими іменами супроводжує удача, завдяки чому вони з легкістю отримують бажане. Головні прагнення – фінансова незалежність та визнання оточуючими. Як правило, людина з такою характеристикою імені не потребує чиєїсь допомоги і діє, розраховуючи тільки на свої сили. Володіє яскраво вираженими лідерськими якостями, тому здатний швидко знаходити однодумців, стаючи хорошим начальником. На першому місці для нього кар’єра. Тільки дійшовши до вершини, Мася почне замислюватися про сімейне життя. Зазвичай стає щирим, вірним і турботливим чоловіком, а також прекрасним батьком.

Езотерика
Додати коментар