Що означає ім’я Федір (Федя), характер і доля

Значення імені Федір

Ви знайдете для себе корисну інформацію про значення ім’я Федір, як тлумачити, історичні факти і звідки походить ім’я Федір (Федя).

Значення імені Федір

Дуже часто Федечко – довгоочікувана і улюблена дитина в родині. Його дуже цінують і оберігають, немов він посланий щасливим батькам з небес. Це легко пояснюється і тим, що означає ім’я Федір: «дароване богами», «зійшов з небес».

Скорочена форма

Федька, Федос, Федорчук, Феденька, Федька, Федяй, Дюша, Дюня, Фелікс, Тео, Тедді.

Історія появи

У слов’янську культуру це ім’я «занесли» стародавні гречане. В їх мові існувало слово «Феодосиос». Це двоскладне ім’я, дослівний переклад якого дозволяє зрозуміти значення імені Федір: це слово «бог», поєднане з «даром». У різних країнах можна почути й інші варіанти вимови. Наприклад, Теодор, Тодор, Тюдор.

По батькові від імені Федора

Для дівчинки воно буде звучати як «Федорівна». Хлопчик же буде носити по батькові «Федорович».

Іменини і покровителі Федора

Для багатьох православних людей день Ангела є чи не важливіше дати народження. Віруючі люди відчувають особливий зв’язок зі святим, який їх береже, а тому важливо знати своїх покровителів. До того ж, вони дозволяють краще зрозуміти, що означає ім’я Федір, а також дає шанс спрогнозувати його долю.

8.04 – Ф. Студит, преподобний.

2.10 – Ф. з Смоленська, святий.

20.11 – Ф. з Мелітіна, страждалець.

Позитивні сторони Федора

Федяй – так званий «хлопець на всі руки». Тільки ось це проявляється не в побуті, а в розумовій діяльності. Федька неймовірно розумний! Наприклад, йому може однаково легко даватися як музика і режисура, так і математика з фізикою. А все тому, що значення імені Федір передбачає гнучкість розуму і кмітливість. Ось такий наш Федька!

Негативні сторони Федора

На жаль, Федяй має і свої мінуси. Чоловік занадто прив’язаний до батьків, а тому іноді виростає отаким «маминим синочком». Він не відчуває відповідальності, яка лягає на його плечі, і завжди вважає, що з будь-якої ситуації його «витягнуть» мати з батьком. В цьому плані не зовсім допомагає те, що означає ім’я Федір, проте в його силах викорінити в собі погане якість.

Особливості характеру Федора

Для того, щоб розгадати душу Федора, не вистачить жодного наукової праці! Це досить «космічний» молодий чоловік, який часто сам себе не розуміє. Однак значення імені Федір дозволяє виділити якісь загальні риси для всіх Федь. Наприклад, у дитинстві він може бути або аномально активним, або дуже сумним і апатичним. У будь-якому випадку батькам краще не заважати своєму хлопчикові, а надати йому простір для занять чим-то, що йому подобається. Як правило, з майбутньою сферою діяльності він визначається вже в ранньому віці.

Федько-підліток більше занурений у навчання і науку, ніж у світ однолітків. Йому пощастить, якщо його будуть любити оточуючі. В іншому випадку однолітки просто не зрозуміють того, що означає ім’я Федір, і почнуть його дражнити. На жаль, нерідко оточуючі глузують з Федьком.

Чоловік, якого так назвали, не відрізняється особливою брутальністю і маскулинністю. Це, швидше, милий, спокійний, ніжний молодий чоловік. Феденька приваблює своєю таємничістю і деякою загадковістю. Значення імені Федір таїть в собі багато таємниць! На щастя, у нас є можливість спробувати їх розгадати. Феденька відкритий для будь-якого, хто дійсно захоче його зрозуміти.

Сумісність

У Федька навряд чи вдасться вибудувати стосунки з Катериною або Олесею. Також йому, на жаль, буде нелегко знайти контакт з Дариною, Іриною, Стефанією, Мариною, Анастасією. Найкраще значення імені Федір поєднується з Алісою і Вікторією. Цікаві відносини вийдуть з Галиною, Валерією, Ларисою, Ганною і Світланою.

Сім’я і Любов Федора

В любовних відносинах Федечко веде себе як сором’язливий підліток. Наприклад, він роками може «висиджувати» одну дівчину. Однак коли він вирішує перейти до активних дій, Федя стає справжнім подарунком для дами, як того передбачає те, що означає ім’я Федір. По-перше, він ніжний і романтичний. А по-друге, Федяй вміє створювати міцні відносини.

Професія Федора

Найкраще Феде даються сфери, в яких потрібно «працювати» не руками, а головою. Наприклад, це може бути айті, інженерія, фізика. Або, наприклад, режисура, музика, викладацька діяльність. Значення імені Федір проявляється в унікальному баченні. Федя здатний змінити діяльність цілої фірми і внести в роботу щось новеньке.

Здоров’я

Протягом усього життя Федя не відчуває якихось особливих проблем. Його не турбують виразки або хронічні розлади. Почасти це межа того, що означає ім’я Федір. На жаль, він може бути підданий шкідливим звичкам. Дуже часто Феді курять або прикладаються до пляшки. Також Федько може страждати депресією або нав’язливим станом.

Кар’єра та що означає ім’я Федір

Іноді здається, що Федяй знаходиться в якомусь своєму окремому світі. Він може пропускати повз вуха вказівки начальства, займатися якимись своїми справами. На щастя, така неуважність в кінцевому рахунку приводить молоду людину до успіху. За маскою «дивацтва» може таїтися якийсь геніальний проект! Саме ця риса допомагає Федьку домогтися успіху.

Великі Федори в історії

Мстиславській (правитель). Граль (лікар). Бруні (художник). Тютчев (поет). Андро (президент). Кузнєцов (полковник). Манайло (художник). Черенков (футболіст). Дунаєвський (актор). Бондарчук (режисер). Верещагін (театрал). Смолов (футболіст). Ємельяненко (спортсмен). Стригун (актор).

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар