Що означає ім’я Адам: доля і характеристика ім’я Адам. Таємниця імені Адам

Звідки взялося і що означає ім’я Адам

Ім’я поширене практично по всьому світу, тому що так в Біблії звали першого чоловіка, якого Бог створив з глини. Вперше це ім’я з’явилося у стародавніх ізраїльтян (точніше, у кочових племен ібрі), але хлопчиків Адамами називають і католики, і православні. У перекладі на сучасну українську воно означає «людина», але якщо трактувати буквально, «з червоної глини», «зроблений з землі». Зараз так вже рідко називають чоловіків.

Астрологічна довідка для імені Адам

  • Цьому чоловікові протегує сузір’я Водолія;
  • життя Адама проходить під покровительством Сатурна;
  • улюблений камінь – алмаз;
  • улюблений колір – багряний;
  • Адя відчуває зв’язок з в’язом і безсмертником;
  • тотем – олень;
  • найкращий день тижня – субота.

Характер володаря імені Адам

Хлопчик, якого батьки так назвали, буде відрізнятися ранимістю, неврівноваженістю та емоційністю. Щоб виробити характер, він буде завсідником спортивних гуртків. Ця дитина знає, що таке дисципліна, однак батько і мати все одно не повинні пускати його виховання на самоплив. У них можуть виникнути труднощі, коли Адя стане підлітком, так як гормональні сплески у нього починаються досить рано. Хоча в основному цей хлопчик намагається дотримуватися встановлені порядки.

Коли цей чоловік виростає, то товариськості йому не займати, як, втім, і доброти. Він рідко змінює свої погляди, ставлячись до тих людей, які будують свій світогляд на основі якихось базових догм. Однак вразливість носія цього імені проявляється і в дорослому віці, що не заважає йому досягати компромісів. Багато хто відзначає його розвинений інтелект і прагматичність. Проте з ним завжди легко і приємно спілкуватися, завдяки чому у цієї людини багато друзів або просто приятелів. При цьому в коло довірених осіб потрапляють лише перевірені люди, яким чоловік довіряє як самому собі і сам готовий прийти на допомогу. Але не варто забувати, що він дуже впертий, хоча багато вважатимуть це за наполегливість.

Після 30-ти років ця людина стає замкнутим. Замість того щоб прислухатися до свого серця, він воліє ретельно аналізувати ситуацію і розглядати її під різними кутами. Іноді Адам може бути злопам’ятним. Низка невдач може привести його на межу депресії, тому він воліє діяти, тільки зваживши всі «за» і «проти».

Як правило, він не ставить собі нездійсненних цілей, тому їх реалізація не вимагає особливих зусиль. Адя – гордий чоловік, який в усьому прагне до досконалості. Позитивними його якостями можна назвати чесність, вміння знаходити спільну мову з людьми, прагматизм, працьовитість, доброту, віру в свої сили і розвинене внутрішнє чуття.

Якщо говорити про негативні якості, то це егоїстичний, імпульсивний, балакучий і самовпевнений тихоня.

Чим захоплюється володар імені Адам

Він обожнює спорт. Часто відвідує спортивні секції і ніколи не пропускає заняття. У вільний час любить гуляти по лісі. Нерідко заводить вихованців, так як вони викликають у цієї людини масу розчулення.

Де працює володар імені Адам

Цей чоловік відрізняється високою зібраністю. В купе з аналітичним складом розуму, це дозволяє йому зробити кар’єру практично в будь-якій сфері. Якщо людина, що носить це ім’я, стає начальником, то пред’являє до підлеглих підвищені вимоги. Як рядовий працівник завжди може згуртувати навколо себе колектив, ставши неформальним лідером. Часто обирає професію ветлікаря, розробника, літератора, священика, медика, маркетолога, спортсмена або художника.

Самопочуття імунітет володаря імені Адам

Він рідко хворіє навіть у дитинстві. Але Адамові варто стежити за серцево-судинною та нервовою системами.

Інтимне життя володаря імені Адам

Тяга до статевого життя у хлопчика проявляється досить рано. Він пристрасно хоче втілити в життя свої еротичні фантазії.

У характері дівчат розбирається погано, тому рідко робить компліменти. Коли одна пасія йому набридає, швидко змінює її на нову. Він може довго вибирати, але коли вибере, діє швидко і рішуче.

Сімейні стосунки володаря імені Адам

Традиційна сім’я для неї – порожній звук. Коли носій цього імені одружується, починає постійно ревнувати дружину, з-за чого часто з нею свариться. Сам Адя не схильний до зрад. За дружиною здійснює м’який контроль, щоб вона успішно справлялася зі своїми обов’язками матері.

Часто допомагає дружині по будинку. У старості обожнює своїх онуків.

Володар імені Адам легко вибудовує відносини з жінками на ім’я Анжеліка, Римма, Таїсія, Тетяна, Фаріда, Ельза, Емілія, Есмеральда, Юна.

Що означають букви в імені Адам

Буква «А» зазвичай свідчить про прагнення до комфортного життя, частих змін і безліч захоплень. Така людина здатна успішно очолювати компанію однодумців і самостійно приймати рішення. Відрізняється тим, що не визнає авторитетів і ніколи не довіряє стороннім думкам.

Якщо буква стоїть на початку, то людина вміє добиватися своїх цілей.

Якщо буква повторюється, значить, ця людина надмірно щирий.

Буква «Д» характеризує людину як дуже відповідального і практичного. Незважаючи на те, що йому непогано на самоті, він вміє співпереживати. Часто Адя красивий зовні і багатий, з-за чого страждає надмірною зарозумілістю. Якщо він почне розвивати свої психічні здібності, то стане майстром езотерики. Хороший сім’янин, але примхливий чоловік.

Буква «М» говорить про завзятість і внутрішній силі. Зазвичай такі люди цікаві і допитливі, намагаються спробувати все на особистому досвіді. Це означає, що людина любить планувати своє майбутнє і чудово з цим справляється. Такі люди намагаються враховувати чужі інтереси, уважно і чуйно ставлячись до проблем оточуючих.

Нумерологічна довідка для імені Адам

Імені відповідає число 3, яке символізує величезну силу духу, відповідальний підхід до роботи, розвинений інтелект і креативні здібності. Він постійно розвивається, при цьому відкритий для критики. Адама можна назвати різнобічно розвиненим. Цілей він досягає без особливих зусиль, причому це не залежить від того, чим він займається. Однак чоловік, що носить це ім’я, страждає від невпевненості в собі, яку намагається компенсувати почуттям гумору і оптимізмом. Оточуючим ніколи не скаже нічого поганого, в будь-якій ситуації спробує згладити кути. Цінує друзів, так як не уявляє, як без них можна бути щасливим. Хоче взяти від життя все.

Володар імені Адам святкує іменини 27.01

Езотерика
Додати коментар