Саїд: значення імені Саїд. Доля і характеристика імені

Іменем Саїд батьки називають хлопчиків у сім’ях, які сповідують іслам.

Ім’я Саїд на сучасну українську перекладається з арабської як «радісний». У світі існує безліч його варіантів прочитання: Шаад, Саад, Сейд, Сауд та інші. Нерідко ім’я Саїд входить до складу інших імен, наприклад, Сайдула, Масуд або Амирсаид. Жіночий аналог цього імені — Саїда. Воно також поширено в арабів.

До речі, ім’я Масуд — індійський аналог імені Саїд і має те ж значення. Якщо ж говорити про імена, що з’явилися в Європі, то на думку спадає ім’я Фелікс.

Характер чоловіка по імені Саїд

Чоловік з цим ім’ям володіє неймовірною харизмою, яка розкриває його як справжнього лідера і вождя. Саад — прагматик, не будує ілюзій про навколишньої реальності. Саїду властиво постійно шукати інструменти для втілення в життя своїх ідей. Сауд — надзвичайно діяльний чоловік. Не завжди слід чітко побудованим планом, але при цьому постійно тримає в голові свою кінцеву мету.

Саїд завжди пам’ятає, що і кому він має. Його практично неможливо змусити робити те, що він не хоче. Однак за цією маскою ховається тонка душевна організація Саїда, яку він вважає своїм недоліком. Саад завжди виконує обіцянки. Він ніколи не стане підлабузнюватися перед кимось. Особливу увагу приділяє деталям, при цьому не здається іншим занудою. Сауд дуже вимогливий до інших, але і сам намагається відповідати своєму ідеалу.

Для Саїда характерна нетерпимість до того, що він вважає неправильним. У Саада є певні життєві правила, і він вважає, що всі навколо теж повинні їх дотримуватися. Навряд чи Сауд купить домашня тварина, якщо буде страждати від самотності. Кішку він заведе, якщо в будинку будуть миші, а собаку — якщо потрібна буде охорона.

Саїд відрізняється великою амбітністю і працездатністю. Для нього життя — це рух. Тому Сауд постійно буде розвиватися як у професійній діяльності, так і в захопленнях. Щоправда, з-за такого режиму у Саада може похитнутися емоційну рівновагу, і він може стати дуже запальним. А якщо де-то в його оточенні відбувається те, що Сейд вважає неправильним, то він цілком здатний проявляти агресію

Дитина, яку батьки назвали ім’ям Саїд, дуже любить рідню і хоче, щоб вони ним захоплювалися. Вже з малих років Саад виявляє відповідальність, а мама і тато усвідомлюють, що якщо Саїду щось доручити, то це обов’язково буде виконано в кращому вигляді. До вирішення проблеми Сауд підходить комплексно, але не вміє прощати. У школі Сейд отримує гарні оцінки завдяки розвиненому логічного мислення і вміння швидко засвоювати нову інформацію.

Особисте життя і кар’єра чоловіка по імені Саїд

Володар імені Саїд знає, що «диявол криється в дрібницях». Він ніколи нічого не зробить, поки не складе точний план дій і не збере всю можливу інформацію. Це властивість може проявляти навіть в гігієнічних процедурах. Сауд хоче бути зі своєю дружиною та дітьми «на одній хвилі». З-за цього він зробить все, щоб уникнути сварки або розставання. Цьому чоловікові не властиві зради, і він вимагає того ж від дружини.

Саїд не любить працювати «на дядю». Цим же він керується при виборі спеціальності. Часто Саад стає керівником, бізнесменом, спортсменом або фінансистом. Нерідко захоплення Саїда починає приносити йому гроші. Однак і творчі професії для нього не закрито.

У чоловіка, що носить ім’я Саїд, іменин немає.

Езотерика
Додати коментар