Рустам: значення імені Рустам. Доля і характеристика імені

Іменем Рустам батьки називають хлопчиків в ісламських сім’ях Татарстану, Осетії і Казахстану.

Ім’я Рустам виникло в Персії і на сучасну українську перекладається як «гігант». Цим ім’ям звали одного з персонажів епосу «Шахнаме», на сьогоднішній день вважається пам’ятником тенгріанської літератури. «Царська книга» писалася на перській і є письмовим джерелом, на основі якого лінгвісти вивчали мову персів до того, як на нього вплинув арабська.

Фахівці з таджицького трактують ім’я Рустам як «міцний тілом». Згодом у нього виникали нові варіанти прочитання. Деякі народи використовують форму Рустем, інші — Рустан. Татари і казахи використовують імена-спадкоємці, наприклад, Рустемджан. У монголів і споріднених їм народів Рустам перетворилося в Арслан, а в Росії — Руслан.

Характер чоловіка по імені Рустам

Хлопчик, якого батьки назвали ім’ям Рустам, з самого раннього віку проявляти лідерські якості. На відміну від інших дітей свого віку Руся не боїться проявити ініціативу і зробити щось наперекір дорослим. Русик часто не в змозі стримувати свої емоції. Цій людині подобається бути головним серед інших, Рустам не вважає за потрібне прислухатися до порад оточуючих, у нього на все є своя думка. Чоловік на ім’я Рустам — непередбачувана особистість, ніхто не знає, як він надійде в тій чи іншій ситуації. Руся досить смілива людина — він не боїться ризикувати. Але незважаючи на це, він не є авантюристом і перш ніж прийняти рішення, Русик все ретельно зважити.

Руся — різностороння особистість. Чоловік з ім’ям Рустам досить активна людина, із-за чого він любить спортивні ігри і може перетворити їх у заробіток. Русе необхідно ретельно вибирати професію, так як він здатний неякісно виконувати свої зобов’язання. Виконуючи службові обов’язки, Рустан не боїться братися за нову роботу, завдяки чому він не думає про виникаючі проблеми і моментально виконує поставлене перед ним завдання. Рустан діє, спираючись на здоровий глузд. Руся не буде звертати уваги на дрібні негаразди. Незважаючи на труднощі, цей чоловік звик усе тримати під контролем.

Особисте життя і кар’єра чоловіка на ім’я Рустам

Як правило, чоловіки з ім’ям Рустам, накопичивши досвід, відкривають своє підприємство. Це пов’язано з тим, що Руся не любить працювати на дядю. З Рустама вийде чудовий бізнесмен. Працюючи на підприємстві, Рустан хоче, щоб його оклад залежав від його праці. Тільки тоді він зуміє показати на що здатний, і це принесе позитивний результат.

У шлюбі В Русі все складається не найкращим чином. У Рустама приваблива зовнішність, тому він не обділений увагою жіночої статі. Проте з більшістю своїх обраниць цей чоловік банально не сходиться характером. Але зрештою він все-таки вдало одружується.

У володаря цього імені, велике коло спілкування завдяки його комунікабельності. Більшість людей хочуть зблизитися з цією людиною, однак він ретельно вибирає тих, кому може відкритися. Русик практично бачить людей наскрізь. З-за того, що чоловік не завжди в змозі тримати свої емоції під контролем, по-справжньому близьких йому людей, з якими він буде, незважаючи ні на що, дуже мало. Навіть якщо Руся кається у своїх необережних словах, він не живе минулим. Будь-яку рекомендацію чоловік бере до відома, але остаточне рішення завжди буде незалежним.

У чоловіка, що носить ім’я Рустам, іменин немає.

Езотерика
Додати коментар