Руслан: значення імені Руслан. Доля і характеристика імені

Іменем Руслан батьки називають хлопчиків сім’ях Росії, Татарстану та Казахстану.

Ім’я Руслан з’явився як один із варіантів прочитання імені Рустам, яке носив герой легенд стародавнього Ірану. Рустам був дитиною Залазара у творі «Шахнамэ». У тюрків Рустам став Арсланом Зальзаолм. У новому часу це герой став відомий в Росії як Еруслан Зальзарович, також званий Лазаровичем.

На сучасну українську ім’я Арслан перекладається як «лев», а Руслан — поширений в Росії варіант прочитання. Деякі інтерпретують це ім’я як «білявий», але це засноване на незнанні його витоків.

У Казахстані ім’я Руслан також поширене як і Рустам. Серед російськомовних людей також популярний жіночий аналог — Руслана.

Дитинство і юність чоловіка на ім’я Руслан

Хлопчик, якого батьки назвали ім’ям Руслан, буде відрізнятися нестерпним характером. Все йому буде не так. Руся зовсім не вміє стримувати свої емоції. Зараз він хоче одного, а через хвилину — зовсім іншого. При цьому дитина хоче, щоб його часто хвалили. Якщо ж цього не відбувається — знову починаються капризи. У стосунках з іншими дітьми Руслан дуже безпосередній. Іноді він може ризикнути, при цьому не зваживши як слід всі можливі наслідки. Може здатися, що Русіка абсолютно не турбують наступні неприємності. Часто заради друзів цей хлопчик готовий віддати останнє. Коли він стає старше, то перетворюється в дратівливого егоїста. Русланчик не любить міняти свої переконання, вважаючи їх єдино вірними. Цей хлопець ніколи не озирається назад і не шкодує про зроблене.

Володар імені Руслан не хоче здаватися емоційним — він справді такий. Для вирішення проблем ця людина охоче схитрує, обдурить чи підставить. Русик не хоче ні з ким сваритися, але його методи відштовхують від нього людей. Навіть найдорожчі йому люди можуть відвернутися від нього, швидко перетворившись на заклятих супротивників. Не кращим чином тут грає те, що Русланчик може довгий час тримати на когось образу і нашкодити при першій можливості. Всупереч таким паскудним рисам особистості Русі до його переваг можна віднести вміння ставити перед собою мету і її домагатися. Перешкоди цієї людини зовсім не лякають. Руслан живе б’ючись. Нерідко Русланчик ходить на спортивні тренування, щоб виховати в собі дух боротьби всупереч всьому. Зазвичай він у хорошій фізичній формі.

Доросле життя чоловіка на ім’я Руслан

Для Руслана хороша форма дуже важлива. Найчастіше Русик відрізняється красою, з-за чого не залишається без уваги жінок. Його основний мінус — зашкалює самозакоханість, що виражається в честолюбстві. Однак Руслан завжди делікатний з тими, хто старше його. Старі ніколи не почують від нього поганого слова.

Дамочки буквально в’ються навколо володаря цього імені. Щоб завоювати серце чергової красуні, Руслану досить просто поманити пальцем. Якщо дівчина домоглася його розташування, то буде прикладати всі зусилля, щоб цей чоловік завжди був з нею. Сам же Руслан ніколи не соромиться при спілкуванні з жінками. Відносини, в яких вичерпалися яскраві емоції, йому швидко набридають. Але перший час чоловік терпить всі витівки своєї обраниці.

Руслан ніколи не зробить своєю дружиною сіру мишку. Він хоче, щоб йому всі заздрили, дивлячись на неї. Відносини для чоловіка — такий же шлях задоволення нарцисичної потреби. Дружина Русіка на публіці просто зобов’язана бути чарівною. Усвідомлюючи це, ця людина постійно ревнує її і готовий вбити будь-кого, хто надасть їй хоч найменший знак уваги.

Руслан з тих, хто вважає, що треба одружитися двічі. При цьому ніколи не зраджує як першої обраниці, так і другий. Дружині зраду Русик не пробачить все життя. До вибору супутниці життя чоловік підходить дуже ретельно. Русланчик ніколи не одружиться з тією, яка спробує на нього натиснути.

Носій імені Руслан з радістю виховує дітей. Однак Русик не готовий покласти своє життя на їх вівтар.

Руслан дуже честолюбний. Нерідко ця людина вибирає кар’єру політика, де обов’язково знаходить застосування своїм талантам. У Руслана дуже грамотна мова, і він без проблем домовляється з людьми. Бути частиною стада для нього нестерпно. Йому хочеться відчувати себе особливим.

У чоловіка, що носить ім’я Руслан, іменин немає.

Езотерика
Додати коментар