Ролан: значення імені Ролан. Доля і характеристика імені

Основні звернення до Ролану, яких, втім, цілком достатньо — Рол, Ролі, Роло, Ролу, Роулі, Ролас, Роландито, Діно, Орландино, Динето, Ландо, Рул, Рулье, Роландиньо.

Співзвуч багато, ними користуються у самих різних країнах світу і скрізь видозмінюють його відповідно до своєї мови — Роланд, Ролланд, Роландо, Роуланд, Роланду, Руланда, Орландо, Роуланд, Руландус, Роландус, Роландас, Роланн, Ролант, Лоранд.

Ім’я Ролан поширене найбільше у німців і католиків.

Воїн, лицар, витязь

Своєю появою зобов’язана древньонімецькому Роланду, з німецької мови перекладається як «рідна земля». Англійці мають свої форми — Ролланд, Роуланд, французами вживається Роллан, іспанцями — Роландо, португальці кажуть Роланду, італійці додали попереду букву і отримали Орландо, в деяких країнах є ще варіанти з різними змінами закінчення, додаванням суфіксів, заміною голосних і приголосних — Руланда, Роланд, Роланн, Руландус, Роландус, Роландас, Роуланд, Ролант.

Цим ім’ям прославлений легендарний переказ часів правителя Бретоні Карла, прозваного згодом Великим, представлене в найвідомішому творі літератури французів. Головний персонаж епосу був ідеалом воїна часів християнських воєн, першим бійцем маркграфа і доводився племінником Карла. Герой був убитий в бою з невірними, виконавши свій обов’язок воїна навіть перед смертю, — він звуком рогу дав знати про наближення небезпеки, ворога. В ХІ столітті лицаря Роланда вважали ідеальним витязем, прославило його ім’я колір лицарства.

У Роланда є жіночі пари — Роландина, Орланда, Орландина. Одна з коротких форм Діно перейшла в розряд самостійних імен.

Відомі діячі серед католицьких святих, які носили це ім’я, — абат Роланд, два блаженних Роланда (Орландо) з роду Медічі.

Вірний і надійний

Володар імені виділяється своїми відмінними якостями — він надійний і справедливий. Завжди виконує дані обіцянки, і цим ще раз підтверджує надійність свого характеру. Ролан вже дитиною показує твердість характеру і високу моральність. Носій імені не дуже високий, і здорованем юнака теж не назвеш. Але це не завадить Ролану захистити себе в будь-яких обставинах. Вуличні ігри з хлопцями доставляють велике задоволення Ролану. Він завжди прагне лідирувати серед інших гравців, вміє задиратися.

Підростаючи, Ролан стає дуже привабливим. Представник імені виглядає не лише симпатичним хлопцем, але і вражає широким кругозором. З ним не варто сперечатися. Ролан відстоїть власні позиції в суперечці на будь-яку тему.

Ролан практично ставиться до життя, розраховує свої дії. Він здатний домогтися успіху на будь-якій роботі завдяки своєму характеру.

Народжені влітку носії імені більш довірливі і згідливі, їх легко вмовити на поступки. Ролан швидко опиняється під впливом кого-небудь, хто захоче домогтися влади над ним. З жінками Ролану важко спілкуватися із-за своєї нерішучості, боязкості, сором’язливості — в їх суспільстві він втрачається.

Народжений навесні власник імені часто закохується. Цього Ролану приємно перебувати в колі жінок, ніяких труднощів у спілкуванні з ними він не відчуває. Ролан володіє хорошими даними в музиці і театральним талантом, артистизмом.

«Зимовий» Ролан виділяється сміливістю, самовладанням, завзятістю. Володар імені легко сходиться з людьми, не відчуваючи при цьому ніяких труднощів. Він легко приваблює жінок, відсутність у відносинах з ними у чоловіка немає. Сім’ю Ролан створює досить пізно.

Рол, народжений в осінні місяці, за натурою серйозний і наділений практичністю. Перед розв’язанням складних питань серйозно думає, прикидає. Сімейне життя у нього складається вдало. Ролан бере на себе турботи про матеріальне благополуччя сім’ї. Його дружині залишається радіти, бути спокійною і ставитися до людей з добротою.

Відносини в родині Рол будує на довірчих умовах. Дружина самостійно приймає рішення по веденню господарства. Ролану притаманна поступливість. Щодо побуту й укладу життя Ролана не можна назвати вимогливим, йому достатньо у всьому покластися на дружину. З Ролана виходить надійний і стабільний чоловік. Він хороший батько сімейства, зайнятий господарством, піклується про всіх. Ролана радують відносини з дітьми, він стежить за їх вихованням і робить це не з обов’язку, а з задоволенням. У святкові дні у Ролана збираються рідні та друзі. Батьки Ролана можуть пишатися сином, його турботою про них, увагою, яку вони відчувають завжди.

Іменинниками Ролани бувають 18 травня.

Езотерика
Додати коментар