Родіон: значення імені Родіон. Доля і характеристика імені

Неофіційні звернення до Родіону — Родя, Родюша, Родиоша, Родька, Родик, Родимка.

Аналогічні імена у різних народів — Иродион, Радивон.

Було в широкому поширенні у православного населення, католицького та грецького.

Корінням відходить в історію Греції. Можливо поява імені від грецького «родеос» — «рожевий колір». Є думка про більш прозое тлумачення — «родіон», «живе на острові Родос». Не виключена версія про запозичення від імені існувала у стародавніх греків Иродиона, що означає «героїзм», «геройський».

На початку появи до імені Родіон зверталися лише священнослужителі, у них запозичила родовита верхівка суспільства, і тільки пізніше ім’я перейшло до простолюду. Родіон виділяється своєю рідкістю серед задіяних імен. Його власники можуть вдаватися до заступництва Родосу, священика, який жив в самоті в спокутуванні людських гріхів, за що церквою він визнаний святим.

Вплив імені на характер і долю

По-перше, слід сказати про таких відмінних якостях особистості як спокій, незалежність, прекрасне обличчя. Родіон буває різним — швидким, млявим, практичним. Володар імені любить себе, але не панькається зі своїм самолюбством. Родя вірить в себе, поважає себе за свої якості. Родіон має м’якість, відрізняється щирістю, готовністю надати допомогу в потрібний час. У Родіона є серце, душа і удавана строгість, що замінює вразливість. Родіон швидко збирається, не втомлюється, не зраджує.

Представник імені наділена аналітичним розумом, логікою, тому йому підвладні професії в галузі техніки і точних предметів. Творчі професії Роді не під силу. Носій імені має врівноваженість і витриманість, які допоможуть йому зробити відмінну кар’єру. Перешкодою іноді стає те, що у Родіона немає захопленості, тяги до чогось заповітного. Це бентежить і його самого. Зимовий іменинник може звернути увагу на спортивну діяльність, морські спеціальності, військову перспективу, службу в правоохоронних органах. Всім власникам імені не відмовиш у природних здібностях в дипломатії.

Створивши сім’ю, Родя далі живе спокійно. Родіон зробить щасливою дружину своїм теплим і ніжним ставленням, ці почуття виникають у нього від мовчазності і спокою духу. «Весняний» іменинник в шлюб вступає пізно, як би по сходинках — домогтися службової стабільності, потім створювати сім’ю. Він не відразу домагається сімейного щастя.

Власники імені, що з’явилися на світло в літні місяці, мають гарну зовнішність, тому їх люблять жінки. Родіон, який вступив у шлюб в ранньому віці, завжди розлучається. Краще, якщо Родіон створить сім’ю пізніше. Народжений восени господар імені вірний дружині і обожнює своїх дітей. Цей Родіон ніжний і ласкавий до домочадців і не намагається будувати з себе главу сім’ї. Володар імені не скупиться, не шкодує грошей на себе та інших членів сім’ї.

Названий цим ім’ям не любить залишатися наодинці з собою, воліє проводити час в суспільстві. Він володіє витримкою і не прагне вступати в сварки і конфлікти. Вийти з такої ситуації Родіон зуміє після простого словесного пояснення. Він завжди готовий піти на мирову. Власник імені надійний і вірний у дружбі, від нього в будь-якому випадку можна чекати допомоги. Родіон цікавий в компанії, йому подобається захоплююче життя, в якому є місце пригодам. Родіон за вдачею веселий чоловік з хорошим почуттям гумору, йому хочеться постійної уваги з боку оточуючих, він живе в дружбі з багатьма.

«Зимовий» Родіон святкує іменини 17 січня, «весняний» іменинник — 8 і 21 квітня, «літній» Родіон — 16 липня, 8 серпня, у «осіннього» володаря імені — 11 і 17 жовтня, 10 і 23 листопада.

Езотерика
Додати коментар