Роберт: значення імені Роберт. Доля і характеристика імені

Загальновідомі скорочення імені Роберт — Роб, Роба, Робік, Берт, Бертик, Боб, Боббі, Робертушка, Роба, Раб, Рубін, Роббі, Робін, Робен.

Родинні імена — Боб, Робін, Робертус, Руперт, Райберт, Раубер, Аррубер.

В основному ім’я поширене у німців і католиків.

Сліди походження тягнуться в давньонімецьку мову, ім’я якого перекладається як «слава блищить, не в’яне», «блиск слави». Різні мови мають видозміни — Руперт, Робін, Боб (так англійці коротко звертаються до Роберту). У тих державах, де говорять англійською мовою, дане ім’я є дуже популярним і відомим. раніше воно належало представникам правлячих сімей.

Вплив імені на характер і долю

Роберт відразу помітний в будь-якій компанії у зв’язку з його цікавим ім’ям. Власник імені цього зовсім не радіє, це врівноважений і замкнута людина. Будучи дитиною володар імені здається зовсім дорослим, він наділений практичністю, витриманістю, не звертає уваги на посилений інтерес до себе.

Представнику імені притаманні хороші якості — він зібраний, спрямований до мети, може добре концентруватися. Справедливо оцінює свої якості, не страждає самолюбство, не стане мішенню для образ. Володар імені не відрізняється мстивістю і злостивістю, не горить прагненням поквитатися з кривдниками. Має здатність міркувати і аналізувати зміст ситуації, поставити себе на місце співрозмовника, поважати позицію свого супротивника. Роберт діловитість і зібраний, ледачим чоловіка не можна назвати. Роберт будь-яку справу вміє поставити на капітальну основу і довести до кінця, не створюючи нервування.

Власник імені — розуміє і прощає людей, до людей він ставиться з тактовністю і делікатністю. Це якість високо цінують навколишні Роберта люди, вони віддають справедливість його поведінки. Воно не тільки змушує поважати Роберта, але і затребуване у сімейних відносинах, а також на посади керівника. При виборі професії господар імені розглядає її з точки зору спокою. Роберту підходять заняття в галузі біологічних, історичних наук, креслення. Для своїх колег власник імені безперечний кумир, вони цінують його прагнення надати допомогу всім, кому це потрібно, і відсутність командирських нот.

Сім’я є для нього найважливішим ланкою життя. Роберт дивно вірний чоловік і любить тільки один раз. Ревнощі не обходить його стороною, зрада обраниці він перенесе з величезним трудом. Зрештою Роберт знаходить у собі сили пробачити кохану жінку.

Спілкуватися з ним надзвичайно легко. Роберт життєрадісний чоловік, по натурі він оптиміст, його можуть приводити до приємного настрою не тільки великі, але й маленькі радості. Бувають випадки, коли його помилково намагаються змінити, підкупом залучити на свою сторону. З подібними людьми власник імені намагається не мати відносин, обходить їх стороною. Незважаючи на свою холоднокровність і спокій характеру, чому йому хочеться спілкуватися з людьми з авантюрною жилкою в крові.

«Весняний» Роберт буде іменинником 27 березня, 17, 25, 29, 30 квітня. «Літній» Роберт зустрічає день ангела 7, 8 червня. «Осінній» Роберт — 17 вересня.

Езотерика
Додати коментар