Ріана значення імені

Ріана — рідкісне, незвичайне жіноче ім’я, яке вважається татарським, англійською та мусульманським.

Настільки незвичайна «географія» цього імені, можливо, і є причина того, що значення його неоднозначно, походження загадково. Є припущення, що назва можна перевести як «душа Бога».

Ім’я можна перекласти як «душа Бога».

Мусульмани згадують старовинне народне ім’я Райхан (що означає «задоволення» або «насолода»), і наполягають на тому, що Ріана більш сучасний варіант.

Якщо перекладати з казахського, то ім’я Ріана буде витлумачено, як «рум’яна», «червона».

На користь англійських коренів імені Ріана можна навести той факт, що у стародавніх кельтів колись було слово зі значенням «правителька», «королева». І воно дуже співзвучно сучасному імені Ріана, і більш старовинним кельтському Ригантона. Майже так і звали одну з верховних кельтських богинь — Ріаннон. Ця пані, як свідчить легенда, сама вибирала собі чоловіка і робила його правителем підконтрольної їй території. У романо-британському епосі Ріаннон представлена щедрою, справедливою жінкою, королевою, яку обожнювали, шанували.

Найсучасніша гіпотеза появи імені Ріана свідчить, що це всього лише спрощене написання Ріанни. Більше того, ім’я Ріана у деяких мовами пишеться через літеру «е» — Реана.

Важливо і те, що Ріанами можуть для стислості називати жінок зі складними іменами, наприклад, Маріанн, Куприан, Андріан, Флоріан, Викториан, Валеріан, Аріан.

Парними Ріани чоловічими іменами вважають: Райан (Райен), Ріан (Ріани), Ранн або Райенн.

Саму Ріану рідні та близькі в побуті можуть називати: Ріаночкой, Ріан, Риханой, Раян, Рія або Ріа. А ось звернення Ріна одночасно є окремим, самостійним ім’ям.

Іменини або Дні Ангела Ріани в церковних календарях не відзначені.

Вплив імені на характер і долю

Маленьку Ріану просто обожнюють не тільки батьки і родичі, але і всі знайомі. Дівчинка, названа таким ім’ям, настільки мила, симпатична, зворушлива і ніжна, що її так і хочеться обійняти, поцілувати. Крихта Ріана просто зачаровує оточуючих своєю усмішкою, яка майже ніколи не залишає її обличчя. А ще дівчинка, дівчина по імені Ріана напрочуд доброзичлива і життєрадісна. Вона оптиміст, якому невідомі смуток і туга. Однак Ріана декому здається скутою, сором’язливою. Так і є насправді, але лише до тієї пори, поки не порушені інтереси Ріани. Будучи малою, Ріана ревно стежить за своїми іграшками, не бажаючи ні з ким ними поділитися. Подорослішавши, володарка цього імені так само пильно стежить, щоб ніхто не зазіхав на її територію, коханого і інші матеріальні і нематеріальні цінності. Якщо бачить на горизонті когось, хто міг би скласти їй конкуренцію або щось забрати, Ріана проявляє рідкісну впертість, наполегливість та силу волі.

Панночка на ім’я Ріана стає зовсім непростою особистістю. Вона перетворюється в запеклу сперечальниця, яка буде стояти на своєму, навіть тоді, коли всім зрозуміло, що Ріана неправа, помиляється.

Якщо дама з ім’ям Ріана говорить «ні», то вмовляння і всілякі доводи безглузді. Точно так само марно робити спроби, щоб змусити Ріану щось зробити. Незважаючи на капризи, Ріана ласкава й уважна.

Будучи ще малою, Ріана навчилася майстерно маніпулювати оточуючими. Вона зможе домогтися бажаного, використовуючи такі прийоми як сльози, істерики, образи. Цими напрацьованими прийомами часом, не соромлячись, користується і доросла Ріана.

Але при всьому при цьому Ріану люблять і поважають. Адже Ріана дуже комунікабельна, доброзичлива, активна. Вона не дасть себе в образу. Ріана дуже допитлива.

Жінка з таким ім’ям ретельно стежить за зовнішністю, вміло підкреслює свої достоїнства за допомогою макіяжу та одягу.

Професію Ріани варто вибирати таку, що пов’язана зі світом мистецтва, творчості. З неї вийде чудовий художник, співачка, танцівниця, хореограф, архітектор.

Зазвичай Ріану відрізняють начитаність і інтелігентність. Володарка імені Ріана не стане застосовувати негідні методи для досягнення мети, вважаючи, що це непристойно, непорядно. Ріана дуже дорожить своєю репутацією. Але при цьому Ріана кілька гордовита і амбітна. І ще вона не вміє визнавати гідності і права оточуючих її людей.

Езотерика
Додати коментар