Значення імені Рената | Що означає ім'я Рената, характер і доля

Рената значення імені

«Відроджена», «заново народжена» — ось як з латини перекладається ім’я Рената. Це жіноче ім’я популярно у православних, католиків, мусульман.

Примітно, що Рената може бути формою від чоловічого імені Рінат (Ренат), яким часто називають хлопчиків в Татарстані.

Є ще більш сучасна політична версія походження імені Рената. У першій половині 20 століття в СРСР було модним нарікати дітей не «церковними» іменами, а ідеологічно правильними. Наприклад, ім’я Рената розшифровувалася як комбінація трьох перших літер слів: «революція», «наука» і «праця».

Втім, ім’ям Рената називали дівчаток задовго до революції 1917 року і не тільки в Росії. Приміром, у Франції воно має коротку форму — Рене, в Німеччині — Рені (від Ренати), на Корсиці — Ріната.

У побуті, для стислості або пестливо до Ренати можуть звертатися як до Рене, Ренатке, Нате.

Синонімічні імена: Рене, Ренадо, Ріната та Ренате.

День Ангела Рената святкує 23 травня (за православних святцях).

Вплив імені на характер і долю

Маленька Ренаточка запальна і дуже образлива. При цьому дівчинка з таким ім’ям частіше дружить з хлопчиками, а не з однолітками дівчатками. У підлітковому віці Ренатка стає дуже самостійною і часто проявляє властивий всім дітям цього віку максималізм. Але ставши трохи старше, Рені перетворюється на мудру й працездатну дівчину, жінку.

Рената не відразу береться за справу. Вона зволікає, роздумує, але якщо погоджується зайнятися чимось, то доводить розпочате до кінця, ніколи не здаючись на половині шляху.

Особливо наполегливі ті власниці імені Рената, що народилися взимку. Такі жінки запальні, але зовсім незлопам’ятні. А ще «зимові» Ренати — мрійниці, здатні годинами витати в хмарах, марити про щось.

Треба визнати, що Рената дуже самолюбний. Тому жінка з таким ім’ям вкрай болісно реагує на критику. Напади роздратування і гніву Рената здатна подолати лише за допомогою властивого їй почуття гумору, самоіронії. Це дозволяє їй знайти душевний, психологічну рівновагу, позбавитися від депресії.

Багато хто впевнений у тому, що Рената володіє екстраординарними здібностями, — настільки розвинена у неї інтуїція. Здається, що дама з таким ім’ям медіум, здатний передбачати майбутнє.

Рената не може спокійно сидіти на місці. Вона натура діяльна. Прекрасна пам’ять, вміння причарувати будь-якої людини, розташувати його до себе допомагають Ренате завжди досягати мети, виплутуватися зі складних ситуацій.

Професію Ренаті треба вибирати незвичайну. Жінка з таким ім’ям може стати стюардесою, манекенницею, письменницею або оцінювачем антикваріату. Словом, кар’єру Рената зробить блискучу, якщо займеться цікавою справою, яке захопить її повністю, захопить.

Заміж Рената виходить у досить юному віці. Але це не заважає їй майже відразу ж стати відмінною розумною дружиною й прекрасною господинею. Вона чудово готує, любить приймати гостей. Своїм будинком жінка по імені Рената пишається. І по праву, так як вміє створити затишок, підтримувати в житлі чистоту, порядок.

Рената одягається стильно і модно. В молодості у панянки з таким ім’ям багато романтичних пригод. Навіть подорослішавши, Рената часто втрачає голову і веде себе необачно. На те є вагома причина: вона дуже подобається чоловікам. У неї багато знайомих, друзів і, звичайно, шанувальників.

В особистому житті у жінки з таким ім’ям складається все не так просто. Вона може стримати свої емоції в суспільстві, «на людях», а ось у колі близьких часто дає волю накопичених негативних переживань.

З подругами Рената буває занадто відверта. Вона розповідає їм про всіх своїх проблемах, в тому числі і в інтимній сфері. І це призводить до того, що всі її таємниці дуже швидко стають надбанням громадськості. Втім, Ренаточка також охоче ділиться новинами про успіхи як своїх, так і тих, з ким дружить, знайома, працює.

Рената не любить брехати, прикидатися і не пробачає цього іншим. Помітивши просто натяк на лицемірство чи зраду, вона перестає спілкуватися. Можливо, що життя Ренати було б простіше, якби вона володіла такими рисами як мудрість, терпіння і трохи лукавства.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь