Значення імені Регіна | Що означає ім'я Регіна, характер і доля

Регіна значення імені

«Цариця» або «королева» — ось як можна перевести жіноче ім’я Регіна з латини. Воно сьогодні популярно у татар, вірмен, англійців і німців. Католики, нарікаючи своїх дочок цим ім’ям, найчастіше вславляють Царицю небесну (Regina Coeli).

День Ангела Регіна відзначає: 7 березня, 22 серпня, 7 вересня.

У побуті пестливо до Регіни звертаються як до Рини, Регінки, Гине, Ренетт, Джині. Але короткі варіанти імені: Рена і Ріна, одночасно є і окремими, самостійними іменами.

Такі імена як Режін, Реджина, Рейну і Ригина — синонімічні Регіні.

Вплив імені на характер і долю

З малоліття Регіна демонструє оточуючим «царствені замашки» — вона дивно незалежна і самостійна дівчинка. Дорослі відзначають, що малятко на ім’я Регіна вміє маніпулювати людьми, отримуючи від них те, що їй необхідно в певний момент. Правда букою або самозакоханою особливо Регіночку не назвати. Дівчинка прекрасно вихована, у неї гарна пам’ять. Просто Регіна знає, як скористатися ситуацією або моментом.

До «королівським» якостей Регіни можна віднести і те, що вона-природжений лідер. Але метушитися з метою самоствердження вона не стане. Регіна і без того знає, що особлива і неповторна. Однак така позиція може призвести до того, що володарка імені може упустити шанс і залишитися на рівні, досягнутому одного разу. Рідним навіть здається, що при всій своїй винятковості і енергійності Регіночці не вистачає честолюбства. Але даремно вони так думають. Зробивши помилку або прорахунок, Регіна переживати не стане. Регіна витримає будь-які випробування долі. Правда багато чого залежить від того, як сприйме негаразди дівчина, жінка на ім’я Регіна.

Деякі з власниць імені Регіна зможуть дуже скоро адаптуватися до несприятливої ситуації, це загартує їх, вони перетворяться на ще більш незалежних, успішних леді. Інші Регіни теж будуть битися. Але це буде подобою боротьби з вітряними млинами. Тим не менш віра в себе допоможе їм вирішити всі проблеми і в підсумку перемогти, отримати безцінний досвід, знання.

Так як Регіну відрізняє чудове почуття гумору, вона впорається з будь-якими перешкодами. А ще її приваблює все нове, незвідане. Регіна — пристрасна мандрівниця. Для Регіни будь пригода — джерело натхнення, енергії.

Незважаючи на те, що Регіна так впевнена в собі і незалежна, вона жіночна і приваблива. Тільки треба врахувати, що Регіна не настільки проста і може виявитися іноді вельми підступної, гранично чітко.

З дитинства Регіна мріє скрізь займати перші місця. І якщо її батьки не пояснять крихті, що треба визнавати і поважати заслуги інших людей, то Регіна зросте примхливою задавакою. Мамі Регіни доведеться нелегко з донькою в підлітковому віці.

Подорослішавши, Регіна навчиться приховувати свою заздрість чи невдоволення, але стане ще більш рішучою, енергійною. У неї з’явиться незвичайний талант згуртування навколо себе людей. Це вдається Регіні, як ні парадоксально, тому що вона демонструє легке відношення до життя, до проблем. До того ж вона життєрадісна, заряджає позитивом. І ця здатність у Регіни не втрачається з роками, а лише примножується, розвивається. У неї дуже багато друзів.

Правда деякі вважають, що Регіна пихата, горда і надзвичайно незалежна.

Активний спосіб життя — фетиш Регіни. Вона проводить майже весь вільний час, займаючись спортом. Регіна завжди дуже трепетно ставиться до свого здоров’я і ретельно стежить за зовнішністю.

Коли Регіна виходить заміж, то намагається зайняти позицію лідера в сім’ї. Це іноді стає причиною чвар між подружжям. А адже слабака собі в партнери дама з таким ім’ям не вибирає. Регіну залучають тільки зрілі, успішні чоловіки.

Разом з цим Регіна може стати зразковою господинею, яка вміє приймати гостей, створювати затишок у домі і чудово готувати. Регіну відрізняє любов до порядку і чистоті. Вона економна, але скупий, жадібною її не назвати.

Ріна суворо виховує дітей, домагаючись від них слухняності, відповідальності за вчинки. А от чоловікові вона ніколи не пробачить одного — зради. Дізнавшись про зраду партнера, Риночка без коливань подасть на розлучення. При цьому її не зупинить навіть перспектива виховувати дітей самотужки.

Професію Регіні можна вибирати в області медицини, хореографічного мистецтва, науки. Регіна може досягти успіху, ставши та фотографом, так як володіє тонким смаком, так і фотомоделлю — адже Регіна надзвичайно гарна собою. А ще у неї розвинена мова, тому Ріна може стати професіоналом в галузі журналістики, і поставлений голос: чому не обрати кар’єру диктора, коментатора?

Регінин секрет — вона доб’ється успіху, вибравши суто «чоловічу» професію! Причому її впертість і енергійність дуже знадобляться, і вона зуміє досягти висот в обраній сфері.

До позитивних рис Регіни можна віднести і те, що вона ніколи не сумує, не вішає носа. Меланхолія їй невідома. Регіна любить спілкуватися, навколо неї завжди багато шанувальників і людей, які дуже добре ставляться до неї як другу, колезі. Регіна володіє чудовою інтуїцією. Вона розумна, прониклива, делікатною.

Багато людей помиляються, вважаючи, що Регіна гранично відкрита і відверта. Насправді все далеко не так, Регіна вміє приховувати свої справжні почуття і ні з ким не ділиться сокровенними таємницями, не розповідає про плани.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Залишити відповідь