Рафаель: значення імені Рафаель. Доля і характеристика імені

Дружні види звернень до Рафаелю — Раф, Рафа, Рафі, Рафалек, Рафік, Рафалко, Рафаилка, Рафінья, Рафусь, Рафаэлинью, Рафила, Раша, Раха, Фаил, Документу, Іля, Леле, Фафа, Фефу, Рафцьо.

Схожі імена — Рафаїл, Рафіль, Рафаиль, Рафаел, Рафел, Рафал, Рафаэллу, Рефаэль.

Ім’я у широкому застосуванні у євреїв, вірмен, татар, католиків та іудеїв.

Це ім’я носив архангел (всього їх було сім), здатний зцілювати, оберігати, допомагати у хвороби людям і тваринам. Його вважають своїм заступником медики і фармацевти. У чоловічого імені є пара в жіночому роді — Рафаїла (Рафаела, Рафаелла).

Вплив імені на характер і долю

Хлопчиськом володар імені вміє настояти на своєму. Рафаель відрізняється добротою, тільки не завжди буває діє заради своєї користі. Дорослішаючи, хлопчик перетворюється на практичного і наполегливого підлітка. Рафаель має аналітичний розум, оцінює ситуацію і миттєво знаходить вірний спосіб дії. Рафаель здатний захоплюватися, зможе обдурити. Рафаель має багату фантазію.

Від природи обдарований інтуїцією, яка у Рафаеля межує з ясновидінням. Рафаель не дуже розташований працювати. Працює Рафаель від випадку до випадку. Рафаелю неважко забути про свої плани. Постійністю Рафаель не відрізняється. Йому не відмовиш в ерудиції та інтелекті. При виборі професії йому слід звернутися до журналістики, артистичної кар’єри, письменницькій майстерності. Чорний працю Рафаелю не підходить.

Володар імені товариський, легко сходиться з новими людьми. Своєю завзятістю нерідко доводить до скандалу. Рафаель важко переносить будь-яке розчарування, але не показує виду і спокійно грає роль.

Власник імені дуже зайнятий своєю зовнішністю. Рафаель намагається за нею доглядати, надавати собі привабливий вигляд. Носій імені легко спілкується з представницями прекрасної половини людства. Рафаель вміє піднесено ставитися до дами.

Рафаель не поспішає створювати сім’ю. У шлюбі чоловік з цим ім’ям буде добре ставитися до дружини і любити дітей. Рафаель мовчки зносить складну натуру подружжя. Рафаель хоче зберегти мир і спокій у родині. Рафаелю не вистачає турботи і уваги. На першому місці для Рафаеля стоять моральні правила.

Названі таким ім’ям будуть іменинниками взимку — 11 грудня та 27 лютого. «Осінні» Рафаелі відзначають 29 вересня, 24 жовтня, 19, 20 і 21 листопада. Є і «річний іменинник» — 6 і 19 червня.

Езотерика
Додати коментар