Радик: значення імені Радик. Доля і характеристика імені

Ім’я Радик «своїм» вважають і слов’яни, і греки, і мусульмани. Тому у цього імені кілька версій походження. Найпопулярніша та, згідно з якою Радик — це ім’я, що сходить корінням до грецького слова «радій», що розшифровується як «сонячний промінчик». Таким чином можна вважати імена Радик і Радій синонімічними (інакше — тотожними).

Мусульмани дотримуються іншої теорії появи цього імені. Вони вважають, що це ім’я — варіація від арабського чоловічого імені Радіф, що в перекладі означає «малий, молодший». Не виключено, що таким чином ім’я Радик з’явилося у східних регіонах Росії.

Ще одна цікава версія проста і зрозуміла. Радик — ім’я, в основі якого старослов’янська корінь «радий». Зрозуміло, що однокореневі слова імені: радість, радий, радісний. Як варіант: Радик — людина, яку раді бачити.

Взагалі з коренем «радий» існує безліч імен (слов’янських за походженням). Інші з них стали сьогодні рідкісними, інші частіше використовую західні слов’яни: чехи, поляки. Приміром, такі як Радомир, Радослав, Радимир, Радзимир (Радмір), Радослав, Радивой (Радивоє).

У побуті рідні та друзі можуть називати Радика Радей, Радом, Радієм.

Це чоловіче ім’я не зазначено в церковному календарі (святцях), значить, іменин Радик не святкує.

Вплив імені на долю та характер

У людини на ім’я Радик зазвичай велика сім’я. З самого народження його оточують брати і сестри. Хлопчик з подібним ім’ям надзвичайно рухливий, тому його треба обов’язково віддати в спортивну секцію. Можливо, що він стане видатним спортсменом і прославить своє ім’я.

Радик — дуже товариський хлопець. У нього багато друзів. На Радика можна сміливо покластися: він обов’язковий і ніколи не кидає слів на вітер.

Володар цього імені звик більше робити, ніж говорити. Знайшовши своє покликання, Радик може досягти висот у кар’єрі. Всі задатки для цього в нього є. Працівника з таким ім’ям відрізняють кмітливість і дивовижна працездатність.

Правда, іноді Радик може упустити свій шанс. А все тому, що йому потрібен час на роздуми. Відразу зважитися на важливий крок у своїй кар’єрі або долі Радик не зможе.

Буває, що Радик вибирає незвичайну, вкрай рідкісну професію. Чоловік з цим ім’ям може стати відмінним майстром червонодеревщиком або чеканником. Це ім’я носять багато талановиті медики, журналісти, філологи. Радик може стати дизайнером, модельєром.

Чоловік з цим ім’ям прекрасний, уважний, ласкавий чоловік, турботливий батько. Саме ці якості Радика так привабливі для його обраниці. Крім того, серед носіїв такого незвичайного імені практично не зустрічаються любителі зеленого змія.

Людина на ім’я Радик, народжений взимку, досить темпераментний. Він наділений багатьма талантами, неабиякий, дуже емоційний. Незважаючи на запальність, має ім’я Радик чоловік відхідливий. На жаль, але «зимові» Радики часто вірять підлесникам, а потім розчаровуються в людях. Вони люблять, коли навколо них особистості, готові догодити, прислухатися до кожного слова.

А ось чоловік з цим ім’ям, що з’явився на світ навесні, навпаки, урівноважений і витриманий. Він може тримати під контролем свої почуття і емоції. «Весняний» Радік обережний, акуратний і гидливий.

Але разом з цим він товариський, дуже гостинний. Такий Радик ще і фантазер, романтик. Чоловік з цим ім’ям готовий на сміливі вчинки. Іноді йому протипоказаний зайвий ризик. Радіку не варто займатися підприємництвом. Швидше, співробітник з таким ім’ям зможе стати бездоганним обов’язковий. За це його високо оцінить начальство і швидко просуне вгору по службових сходах.

Езотерика
Додати коментар