Рада значення імені

Рада означає «радісна». Корінь цього жіночого імені слов’янський, тому значення його зрозуміло без коментарів. Ім’я Рада вважається російським. Але також популярно у мусульман.

Однак є й інше трактування цього старовинного імені. Вона відносить до подій початку 20 століття, а саме до революційних змін у Росії. Більшовицькі філологи намагалися розшифровувати це ім’я як абревіатуру від слова «робоча» і «демократія».

Мусульмани дотримуються іншого трактування походження імені Рада. Вони впевнені в тому, що воно виникло від слова, яке в перекладі може означати «дівчина-красуня» або «струнка, витончена дівчина». Втім, у мусульман існує ще один переклад імені Рада — «поривчастий, сильний вітер», «вихор».

Варто зазначити, що Рада може бути зверненням до жінок з іменами: Радислава. Радмила, Радана, Радосвета, Аріадна, Радість. Імена Радість і Аріадна вважаються синонімічними Раді.

Більш того, Рада служить також коротким зверненням до чоловіків з іменами: Радомир, Мілорад і Радислав.

Раду в побуті для стислості можуть іменувати: Радочкой, Радкой, Радусей, Адою, Радонькой.

День Ангела Ради в церковних календарях (святцях) не відзначено.

Вплив імені на характер і долю

Маленька Радочка намагається з усіх сил, щоб стати найкращою в групі дитячого саду, в класі. Малятко на ім’я Радочка прагне зайняти позицію лідера, але не свариться, не конфліктує, переслідуючи цю мету. Навпаки, вона випромінює позитив, і це спонукає оточуючих.

Радочка з малих років вміє робити багато чого з дому і намагається допомогти мамі. У дівчинки Ради явні задатки для вивчення гуманітарних предметів. У Ради прекрасна пам’ять, відмінний музичний слух. Це треба враховувати власниці цього імені при виборі майбутньої професії.

«Річна» Рада дуже чутлива і ранима. Вона часто занурюється у власні думки. Веде себе скуто і невпевнено. Рада, народжена влітку, дуже близько до серця сприймає навіть дрібні образи, незначні неприємності.

А от Рада, яка з’явилася на світ взимку, відрізняється буркотливістю та вразливістю. Втім, «зимова» Радочка швидко забуває все погане, погане.

На роботі Рада завжди прагне проявити свої лідерські якості. Професію Рада шукає таку, яка допомогла б їй реалізувати якісь цілі. Тому жінки з подібним ім’ям може вийти відмінний начальник або дослідник, здатний здійснити знаменна наукове відкриття. Треба врахувати ще одну специфічну особливість Ради: їй під силу виконати лише одну поставлену задачу. Зате робить вона це з блиском.

Рада може виступати і в ролі виконавця. Вона відповідальна і неконфліктна. Якщо ж їй доведеться зіткнутися з хамством або неповагою, проявить рідкісну сміливість і дасть гідну відсіч кривдникові.

З Ради може вийти відмінний директор школи, бібліотеки, керівник театру. Їй підійдуть професії археолога, архітектора, викладача або ректора вищого навчального закладу. Якщо Рада жінка віруюча, то зуміє дослужитися до сану настоятельки монастиря.

Чоловіка Рада повинна шукати доброго, м’якого, поступливого. Жінки з цим ім’ям потрібен чоловік, який буде її цінувати як особистість. А ще чоловік повинен захистити Ради від матеріальних і побутових труднощів. Так володарка цього імені отримає можливість реалізувати свої духовні прагнення.

Якщо ж Рада загрузне в побутових проблемах, то, на жаль, забуде про своїх високих мріях. Однак у Ради складний, навіть деспотичний характер. З нею нелегко підтримувати відносини. Хоча треба визнати, що вона ніколи перша не піде на конфронтацію, а, навпаки, всіма силами намагатиметься уникнути відкритої ворожнечі, сварки.

Рада не алчна і не жадна, не стане помститися кривдникові. Вона володіє дивовижною здатністю аналізувати будь-яку ситуацію ніби зі сторони. Тобто, проявляє рідкісну об’єктивність в оцінці речей і подій.

Сподобався запис? Будь ласка, поділіться з друзями:
Езотерика
Додати коментар