Прикмети
Чи є ви забобонною людиною? Якщо перебігла дорогу чорна кішка, ви ровернетеся і підете назад? У нашому суспільстві, багато хто до цих пір поважають прикмети наших бабусь і дідусів, і також намагаються нав’язати їх своїм дітям. Розглянемо повір’я з різних сторін, як з’явилися, їх зміст. Звичайно, прочитавши цю статтю, людина не перестане прислухатися до забобонів, але хоч буде знати, звідки вони походять, і хто їх придумав.
Що таке прикмети?
Особливі дії або особливі ознаки, що відбуваються в реальному часі, що визначають, що буде з вами в майбутньому. Що означають прикмети? Чи є в них сенс? Зараз все в голос твердять, що це самонавіювання якщо не вірити, то це і не станеться. На рівні підсвідомості ваш розум сам налаштовує вас на погане, але в той же момент якщо свербить ліва рука до грошей все ж радіють. Як такого сенсу в забобони немає, їм не надають особливого значення, тільки занадто забобонні люди приділяють їм занадто велике значення.
Як взагалі з’явилися прикмети?
Їх поява відбулася ще в давнину, люди помічали, що якщо в будинку з’явилися гризуни, то хтось захворів. Всі ці прикмети засновані в першу чергу на містиці. Знання передавалися з покоління в покоління, щоб убезпечити подальших своїх нащадків. Багато забобони ще несуть в собі первісне поняття. За старих часів дуже цінувалася сіль, звідси і пішла, що розсипав сіль це до нещастя. Навіть залишений ніж на столі, міг послужити знаряддям вбивства.
Як церква ставиться до повір’їв?
Церква повністю відкидає прикмети, адже є тільки один бог і тільки він може керувати вашою долею, а не хтось там якщо ви розсипали сіль. Але навіть священики не завжди можуть пояснити, чому все це відбувається.
Чи варто вірити?
Вірити чи ні, це особиста думка кожного. Хтось з самого дитинства звик, якщо ти повернувся – посміхнися в дзеркало, складно людини вже в дорослому житті відучити від цього. Але якщо раптом ви не посміхнулися, на психічному рівні ви вже готуєте себе до чогось поганого, що теж не завжди добре.