Синиця залетіла у вікно – що означає прикмета?

Наші предки за допомогою такого птаха, як синиця, визначали майбутні події та погодні умови. У давнину метеорології не існувало, тому доводилося орієнтуватися за різними пернатими. У більшості випадків синиця приносить позитивні новини, тому не варто її боятися. Синиця залетіла у вікно – що означає прикмета визначають за її поведінкою. Також важливо враховувати, наскільки людина забобонна. Адже від цього залежить не тільки його майбутнє, а й життя всієї його сім’ї.

Загальне значення

Ця пташка завжди вважалася провісником чогось доброго, доброго. Можливо, незабаром будинок, до якого вона залетіла, відвідають або близькі друзі, або родичі. Зустріч принесе максимум радості.

Значення також може бути негативним. За старих часів вважалося, що таким чином душа померлого члена сім’ї повертається до свого дому. Не просто так, а з метою забрати когось із родичів із собою. Але прикмета не виправдається, якщо в будинку всі здорові.

Поводження синиці

Якщо синиця просто залетіла у вікно, члени сім’ї можуть очікувати приємні звістки. Наприклад, незаміжня дівчина незабаром вийде заміж. А наречені незабаром дочекаються поповнення.

Влетіла через вікно і сіла на руку

У поодиноких випадках синиця здатна сісти на людину. Але це дуже позитивне явище. На цю людину чекатиме удача. Основна умова – птах повинен сам залишити житло людини. Виганяти її в жодному разі не можна.

Якщо птах не тільки сів на руку, але ще й помітив щось з одягу, можна очікувати прибуток у великих розмірах.

Залетіла на кухню

через вікно в кухню, може віщувати наступне:

 • Облетіла кухню і залишила вдома. Сім’ю чекає грандіозна подія у вигляді свята.
 • Села на стіл, не торкаючись їжі. Фінансова ситуація сім’ї значно покращиться. Ймовірно, комусь підвищать зарплату або вдасться виграти в лотерею.
 • Клює їжу. Прийде витратити чимало коштів, але витрати будуть приємними. Велика ймовірність, що знадобиться готуватися до застілля.

Залетіла в кімнату

Якщо синиця опинилася в кімнаті, це можна розшифровувати по-різному якщо:

 • Синиця кидається. У цьому випадку птах є вісником неприємностей. Але це не привід починати панікувати. Оскільки вже попереджено, є час розібратися у всіх проблемах і змінити ситуацію на краще.
 • Зробила коло по кімнаті, а потім вилетіла. Очікується подія, яка вимагатиме організації свята.
 • Сіла на предметі меблів та розглядає кімнату. Незабаром відбудуться серйозні зміни. Починаючи від зустрічі з супутником життя і закінчуючи досягнення вершини кар’єрних сходів.

Птах помер у будинку

Якщо це трапилося з вини когось із членів сім’ї, у житті цієї людини почнеться чорна смуга, це може бути:

 •  Великі сварки в сім’ї, розбіжності з близькими людьми.
 • Складнощі в робочому процесі, які можуть призвести до звільнення.
 • Фінансова ситуація значно погіршиться.

Як бути, якщо синиця загинула через нещасний випадок? У такому разі проблеми будуть, але дрібні. Щоб їх улагодити, знадобиться трохи часу.

Синиця залетіла у вікно офісу

Приліт птаха в офіс можна тлумачити так:

 • Потрапила в офіс, трохи політала і вилетіла. Існує дві версії тлумачення – або поповниться колектив, або керівництво влаштує корпоратив.
 • Сідає в офіс і розглядає співробітників. Не можна сказати які точно, але на роботі відбудуться зміни на краще.
 • Залетіла в кабінет і полетіла. Господар кабінету найближчим часом отримає премію у великих розмірах.
 • Стукає по столу дзьобом. Отже, зараз – найкращий час, щоб змінити своє життя, прийнявши серйозне рішення.

Як себе вести, коли Синиця потрапила в приміщення

Неважливо, яким чином розшифровується ознака, все одно пташка повинна покинути кімнату. Рекомендується залишити вікна відкритими і вийти з кімнати. Через деякий час птах зможе зорієнтуватися і вилетить на вулицю.

У жодному разі не можна заманювати синицю кудись або нацьковувати на неї тварин. Якщо перната не може самостійно залишити будинок, її потрібно обережно впіймати, а потім відпустити. Зробити це можна за допомогою рушника або простирадла.

Синицю можна “приманити” за допомогою корму. Для цього підійдуть крихти хліба чи зерно. Як тільки вона почне клювати їжу, необхідно одразу ж загадувати бажання. Якщо птах почне щебетати, то бажання втілиться у життя найближчим часом. Мовчання синиці означатиме, що бажання не здійсниться.

Інші версії тлумачення прикмет з синичками

Існує думка, що синиця, що потрапила в будинок через балконне вікно, символізує швидке поповнення в сім’ї. Але прикмета працює лише у тому випадку, коли балкон є частиною кімнати.

Ця прикмета може мати негативну версію тлумачення. Але це залежить від деталей того, що відбувається. Наприклад, коли синиця не влетіла у вікно, а лише залишилася на підвіконні та стукає дзьобом. Така поведінка може означати суттєві фінансові втрати незабаром. У той же час прикмета не виправдається, якщо птах не намагається заглянути в кімнату крізь шибку.

Як можна помітити, на перший погляд незначні деталі суттєво змінюють інтерпретацію прикмети. Крім того, синицю не можна вважати найстрашнішим явищем, яке може статися у житті. Велика ймовірність, що на сім’ю чекають позитивні новини. Якщо ж людина надмірно забобонна, можна спробувати вигнати птицю. А також використати вирок. Дуже важливим є настрій людини. Якщо думати позитивно, події складатимуться найкращим чином. Потрібно лише вірити в це.

Висновок

Синиця, що потрапила в будинок, віщує зміни різного роду. Крім того, не можна забувати, що, крім забобонів, існує ще й логічне пояснення. Ймовірно, це нічого не означає. Синичка могла шукати теплий дах або їжу. Якщо це так, їй варто допомогти перезимувати.

Езотерика
Додати коментар