Народжені 9 жовтня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 9 жовтня, то ваш знак зодіаку – Терези
Це знак стихії Повітря

Особливості народжених 9 жовтня

Сильні сторони: інтуїтивність, талановитість, дружелюбність

Слабкі сторони: емоційна нестійкість, нетерпимість, прямолінійність

Жінки, народжені 9 жовтня, відрізняються такими якостями: неординарність, мрійливість, волелюбність, авантюризм

Чоловіки, народжені 9 жовтня, мають такі риси характеру: серйозність, привабливість, спокусливість, нерішучість

Загальна характеристика, народжених 9 жовтня

Знак зодіаку народжених 9 жовтня – Терези. Це привабливі, вразливі та чуттєві особистості. Вони вміло залучають у своє життя цікавих людей, багато з яких згодом стають добрими друзями та наставниками.

Це творча натура від природи. З дитинства вони демонструють багато талантів, розвиток яких залежить від оточення. Вони не бояться бути на увазі, живляться енергетикою мас.

Інтуїтивні здібності допомагають цим людям вибирати правильні шляхи життя. Однак емоційні сплески можуть доводити їх до сум’яття. Тоді вони закривають свій канал інтуїції та починають діяти хаотично. Це самокритичні особистості, але розуміння своєї неспроможності чи помилок приходить зазвичай із затримкою.

Народжені цього дня полюбляють природу. Вони здатні мовчазно споглядати зміну її фарб та пейзажів. Знаходять у природі відповіді на давно страждають питання, джерело духовного початку та сексуальності.

Характеристика жінок, народжених 9 жовтня

Це неординарні та темпераментні дами. Вони схильні до авантюрних і навіть небезпечних вчинків. Цінують особисту свободу.

Такі жінки інфантильні та мрійливі. Вони будують повітряні замки і репрезентують свого судженого. Впадають у депресію у разі невідповідності реальності та мрій. Багато хто з них набуває слави розлучниць або пристрасних серцеїдок. Вони безжальні та жорстокі до суперниць.

Характеристика чоловіків, народжених 9 жовтня

Це серйозні та привабливі чоловіки. Вони вміють спокушати, не проти зав’язати роман на стороні. Вірять у чисті та світлі почуття, проте закохуються рідко.

Таким чоловікам складно робити рішучі вчинки. Вони делегують це своїм обраницям. Не терплять жіночих сліз. Негативно ставляться до насильства.

Любовний гороскоп

У коханні народилися цього дня відкриті та щедрі. Вони повністю довіряють партнеру і вимагають цього натомість. Швидко викривають обман, проте надто захоплені особи можуть жити в атмосфері обману та зради довгі роки.

Такі жінки та чоловіки ставлять почуття і бажання партнера вище за своїх. Вони готові віддати останню сорочку заради сюрпризу коханій людині. Їх не зупинить навіть порожній гаманець та засудження близьких. Вони завжди слухаються поклику свого серця та плотських спонукань.

У сім’ї ці люди заспокоюються і поринають у побутові питання. Вони вважають за краще заводити багато дітей і не скупляться на їхній розвиток. Чоловіки утворюють фінансовий клімат сім’ї. Жінки чудово готують та рукоділкують.

Сумісність

Народжені 9 жовтня Терези добре сумісні з представниками свого знаку зодіаку, Водоліями, Левами, Близнюками. Погано поєднуються з Рибами, Скорпіонами, Дівами, Тельцями.

Найбільш підходящий партнер для народжених 9 жовтня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 1, 17, 24
Лютий: 1, 3, 5, 15, 23
Березень: 8, 9, 16
Квітень: 6, 9, 14, 17
Травень: 16, 19, 20, 23, 26, 27
Червень: 4 , 11, 12, 16, 27
Липень: 1, 6, 16
Серпень: 3, 8, 17, 22, 23
Вересень: 20, 23, 26, 27, 28
Жовтень: 5, 13, 22, 31
Листопад: 9, 18, 21, 30
Грудень: 1, 7, 16, 19, 31

Діловий гороскоп

Народжені цього дня – нестандартно мислячі співробітники. Яскрава уява та ірраціональний склад розуму наділяють їх величезною силою перед іншими. Це цілісні особистості. Вони не будуть плести інтриги і «підсиджувати» товаришів по службі. Вміють згуртувати маси та вести за собою людей заради доброї справи. Стають неформальними лідерами у багатьох колективах.

Такі жінки та чоловіки не вміють працювати самостійно. Вони здобувають першість, хоча й не женуться за ним. Легко змінюють роботи та покликання.

Ці люди процвітають у роботі креативного директора, стиліста. Завдяки творчим здібностям та потребам у самовираженні стають успішними письменниками, музикантами, танцюристами, художниками, акторами. Гострий розум, лідерські якості та ділова інтуїція допомагають їм у бізнесі.

Гороскоп здоров’я

Народжені 9 жовтня Терези хворіють рідко. У дорослому віці люблять лікуватися самостійно. Не переносять лікарські кабінети та лабораторні пробірки, тому потрапляють до лікарні у разі нагальної потреби. На старості у багатьох порушується обмін речовин, і починаються захворювання травної системи.

Ці люди схильні до перепадів настрою, які виливаються у підвищений тиск, запаморочення та мігрень. На тлі депресії розвиваються згубні пристрасті до алкоголю, куріння.

Гороскоп радить займатися спортом та медитувати. Періодично потрібно розслаблятися у масажиста або спа-салоні. Позитивно вплинуть на стан здоров’я контрастний душ та загартовування.

Поради народженим 9 жовтня

Відсуньте емоції на другий план

Іноді важливо подивитися на ситуацію холодним поглядом. Це допоможе вибрати правильний шлях.

Не розпилюйтеся на всі боки

Зосередьте свою увагу на рідних та близьких. Робіть щасливим того, хто цінує вас.

Не соромтеся просити поради

Слова близьких можуть мати певний сенс. Не упускайте можливості їм наповнитися.

Езотерика
Додати коментар