Народжені 9 серпня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 9 серпня, то ваш знак зодіаку – Лев
Це символ стихії Вогонь

Особливості народжених 9 серпня

Сильні сторони: талановитість, великодушність, чуйність, відповідальність

Слабкі сторони: мінливість настрою, невпевненість у своїх силах, недовірливість, вразливість

Жінки, народжені 9 серпня, відрізняються такими якостями: розважливість, послідовність, привабливість, розважливість

Чоловіки, народжені 9 серпня, наділені такими рисами характеру: внутрішня сила, рішучість, цілеспрямованість, лідерство

Жінки, народжені 9 серпня, відрізняються такими якостями: розважливість, послідовність, привабливість, розважливість

Чоловіки, народжені 9 серпня, наділені такими рисами характеру: внутрішня сила, рішучість, цілеспрямованість, лідерство

Загальна характеристика, народжених 9 серпня

Знак зодіаку, народжених 9 серпня – Лев. Це талановиті особи. Їм супроводжує успіх у всіх починаннях. Досягати поставленої мети їм іноді заважає невпевненість у своїх силах.

Такі люди схильні до змін настрою. Вони піддаються нападам зневіри, бувають надмірно чутливими.

Іменинники цього дня вразливі, сприйнятливі до страждань інших, великодушні та чуйні. Їхня турбота і співчуття іноді грають проти них самих. Вони готові беззастережно жертвувати своїми інтересами заради інших. Близькі не завжди віддаються їм з такою самою запопадливістю.

Це доброзичливі та привабливі особистості. Вони притягують у життя нових людей. У них загострена інтуїтивна проникливість. Вони інстинктивно розуміють чужі наміри та швидко розпізнають брехню. Вміють налагоджувати взаємовигідні контакти і кожного знаходять особливий підхід.

Характеристика жінок, народжених 9 серпня

Такі жінки розважливі та послідовні. Вони домагаються бажаного будь-якими способами і ніколи не відступають від плану.

Це привабливі та привабливі особистості. Вони легко підкорюють серця чоловіків і вміють закрутити голову навіть затятим холостякам. Вони розважливі та прагматичні. У любовних стосунках люблять бути слабкими та беззахисними. Їхній обранець має взяти на себе роль лідера.

Характеристика чоловіків, народжених 9 серпня

Це рішучі, цілеспрямовані та сильні особистості. Вони – затяті завойовники та переможці за своєю натурою. Не зазнають поразок і завжди знаходять вихід із скрутних і нерозв’язних ситуацій.

У відносинах такі чоловіки виявляють лідерські якості. Їхній партнер у житті повинен беззаперечно прислухатися до їхніх рекомендацій і дотримуватися всіх вказівок. З ними не так легко, як здається на перший погляд. Тільки спокійна і терпляча людина зможе зрозуміти їхню складну і суперечливу натуру.

Любовний гороскоп

Народжені цього дня вважають особисті стосунки пріоритетною життєвою сферою. Це лагідні, чуйні, чуйні партнери. Вони надійні, стабільні, щирі та віддані у коханні. З ними комфортно та цікаво. Відносини з ними позбавлені одноманітності та монотонності. Вони намагаються всіма силами привнести в них насиченість та веселощі. Дбають про свого супутника життя і роблять усе задля благополуччя союзу. Багатьом жертвують заради об’єкту кохання, навіть особистими інтересами. Однак не схильні до нав’язливості та придушення близьких надмірною опікою.

Такі жінки та чоловіки стають відмінним подружжям і люблячими батьками. Вони довго йдуть до подружжя і не поспішають узаконювати свої стосунки. Одружуються за абсолютної впевненості у своєму обранці. Для сім’ї обирають людину, яка, як і вони, цінує сімейні традиції, шанує домашній затишок та тепло. Якщо відносини не складаються і союз розпадається, часто залишаються самотніми.

Сумісність

Хороші перспективи на розвиток мають стосунки народжених 9 серпня Львів із Овнами, Стрільцями, Терезами. Союзи з представниками знаків зодіаку Риби, Рак, Телець приречені на нерозуміння та розбіжності.

Найбільш підходящий партнер для народжених 9 серпня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 4, 8, 10, 15, 29
Лютий: 1, 5, 21
Березень: 10, 12, 14, 15, 27, 30
Квітень : 14, 21, 29
Травень: 16, 19, 23, 25
Червень: 1 , 18, 20, 30
Липень: 2, 6, 7, 13, 17, 18
Серпень: 1, 10, 18, 20, 23
Вересень: 1, 4, 6, 8, 24, 26
Жовтень: 1, 9, 14, 24
Листопад: 4, 19, 23
Грудень: 3, 21, 25, 27

Діловий гороскоп

Народжені цього дня допитливі, енергійні та ініціативні. Вони – відповідальні та виконавчі працівники. На них завжди можна покластися. Вони дбають про інтереси спільної справи та прислухаються до думки колег. З них виходять авторитетні керівники.

Такі люди чудово проявляють себе у будь-якій діяльності. Честолюбство, практичність і товариськість допомагають їм досягти успіху в підприємництві. Особливо добре їм дається торгівля, промисловість та будівництво. Багата уява та нерозумний творчий потенціал сприяють успішному просуванню в індустрії розваг. Вони стають грамотними та популярними дизайнерами, художниками, музикантами та телеведучими.

Гороскоп здоров’я

Народжені 9 серпня Леви не можуть похвалитися міцним здоров’ям. Вони схильні до хронічних захворювань. Їх недовірливість і вразливість часто провокують психічні розлади.

Іменинники цього дня стежать за своїм здоров’ям та регулярно відвідують лікарів. Проте, деякі з них ігнорують допомогу фахівців. Вони втрачають тривожні симптоми захворювань і не завжди дослухаються до приписів медиків. Така поведінка викликає запущених форм хвороб. Гороскоп радить цим людям більше уваги приділяти сумнівним проявам недуги – тоді багато проблем обійдуть їхньою стороною.

Поради народженим 9 серпня

Будьте емоційно стабільними

Схильність до змін настрою негативно впливає на вашу продуктивність. Прагніть душевної гармонії.

Прислухайтеся до інших

Навчіться прислухатися до слів інших людей. Ваша думка не єдина вірна.

Не втручайтесь у чуже життя

Ваші турбота та співчуття не завжди доречні. Не будьте нав’язливими. Остерігайтеся невиправданого втручання у чуже життя.

Езотерика
Додати коментар