Народжені 8 жовтня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 8 жовтня, то ваш знак зодіаку – Терези
Це знак стихії Повітря

Особливості народжених 8 жовтня

Сильні сторони: цілеспрямованість, наполегливість, розвинений інтелект, дипломатичність, миролюбність

Слабкі сторони: схильність до експериментів, схильність до перепадів настрою

Жінки, народжені 8 жовтня, відрізняються такими якостями: мрійливість, чарівність, кокетливість, аморальність

Чоловіки, народжені 8 жовтня, наділені такими рисами характеру: освіченість, широкий кругозір, привабливість, нерішучість

Загальна характеристика, народжених 8 жовтня

Знак зодіаку народжених 8 жовтня – Терези. Це амбітні та вольові особи зі сталевими нервами. Вони успішно досягають цілей завдяки наполегливості. Вони дипломатичні та ввічливі. Сила слова в їхніх устах звучить із подвоєним шармом. Ці люди не люблять виділятися із натовпу. Вони вважають це ознакою поганого смаку.

Народжені цього дня інтелектуально розвинені та допитливі. Вони можуть годинами милуватися морським прибоєм та слухати спів птахів. У таких звичайних речах можуть бути органічними і безтурботними.

Це мудрі особи. Вони готові прийти на допомогу та поділитися корисною порадою. Багато читають та духовно розвиваються. Життєвий досвід черпають над книгах і журналах, а отримують у результаті численних злетів і падінь.

Це практичні люди. Вони мало думають і рішуче відчувають будь-яку, навіть фантастичну, ідею. Здійснюють експериментальні подвиги у всіх сферах життя. Часто розчаровуються та помиляються.

Такі жінки та чоловіки – добрі психологи. Вони бачать співрозмовника наскрізь. Тонко відчувають настрій рідних та близьких. Однак у своїй душі залишають більше таємниць, аніж розгадок. Схильні чинити суперечність із внутрішнім «я».

Характеристика жінок, народжених 8 жовтня

Це чарівні кокетки із пронизливим поглядом. Вони застосовують свої зовнішні дані на любовному фронті як для бажаного чоловіка. Їм буває недостатньо уваги однієї людини. Вони вміло вибудовують любовні партії та роблять не завжди моральні вчинки.

Багато хто з таких жінок застряє у світі особистих мрій. Ті, хто знаходить сили вибратися з цього стану, мають високі шанси створити міцну сім’ю.

Характеристика чоловіків, народжених 8 жовтня

Це видні та освічені чоловіки. Люди помічають їхній інтелектуальний рівень та широкий кругозір з першої хвилини знайомства.

Такі чоловіки завжди оточені жіночою ласкою та турботою, проте звати заміж не поспішають. Вони вірять у силу любові, але через по-дитячому нерішучу вдачу не завжди беруть справу у свої руки. Для шлюбу їм підходить жінка із розвиненими материнськими інстинктами.

Любовний гороскоп

Народжені цього дня віддані та романтичні. У коханні їм немає обмежень і моральних рамок. Щоб довести свої почуття, вони здатні стрибнути з парашутом чи організувати оркестр під вікном коханої. У разі відмов болісно страждають і втрачають сенс іти далі. Взаємні почуття їх окриляють і роблять сильнішими.

Сім’ю ці люди сприймають як черговий етап любовного сходження. Чоловіки зациклюються на грошах та багатстві. Жінки бачать себе більше на кухні, аніж в офісі. Такі батьки виховують дітей разом із своєю другою половиною. Однак останнє слово залишається за найсильнішим.

Сумісність

Народжені 8 жовтня Терези мають високі шанси порозумітися з Водоліями, Стрільцями, Левами, Близнюками. Їм складно домогтися взаєморозуміння та гармонії у відносинах із Тельцями, Скорпіонами, Рибами.

Найбільш підходящий партнер для народжених 8 жовтня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 5, 6, 23
Лютий: 1, 3, 22, 26
Березень: 5, 8, 12, 13, 17, 27
Квітень: 8, 15, 17, 29
Травень: 3, 8, 17, 26
Червень: 1 , 14, 18, 28
Липень: 12, 18, 20, 26, 29
Серпень: 10, 13, 14, 24
Вересень: 10, 16, 26, 27, 28, 29
Жовтень: 7, 8, 17, 28, 29
Листопад: 1, 3, 6, 28, 30
Грудень: 2, 3, 10, 13, 23

Діловий гороскоп

Народилися цього дня – дипломатично налаштовані працівники. Будь-який конфлікт вони перевертають у мирне русло і карають винних за справедливістю. Це професіонали своєї справи. Вони готові вчитись до кінця життя. При цьому не завжди доводять розпочате логічний фінал. У цьому їм заважає самотність, сім’я чи просто погана погода.

Такі жінки та чоловіки не завжди вчасно перемикаються між сферами свідомості. Це заважає їм думати на роботі виключно про трудові доручення. Через це деякі з них не реалізуються професійно. Однак ті, кому вдається перемогти лінощі та напади емоційного дисбалансу, досягають посади керівника.

Врівноваженість, тактовність, любов до справедливості допомагають цим людям у роботі юриста, поліцейського, економіста, громадського діяча. Багата уява та артистизм штовхають їх у мистецтво.

Гороскоп здоров’я

Народжені 8 жовтня Терези фізично розвинені. Однак мають уразливе психічне здоров’я. Через перепади настрою у них бувають нервові зриви, апатія до реальності, нав’язливі стани і навіть думки про суїцид. Такі проблеми вони вирішують антидепресантами.

Гороскоп радить цим людям приділяти більше уваги своєму здоров’ю. Важливо відпочивати на природі, не зловживати алкоголем та цигарками. Потрібно бути обережними з новомодними дієтами.

Поради народженим 8 жовтня

Не перестарайтеся

Не перестарайтеся, інакше не тільки зашкодите благополучному заняттю, а й підірве своє самопочуття. Відчувайте міру та дотримуйтесь заданого маршруту.

Будьте вибірковими в любовних зв’язках

Тримайте себе в руках і найчастіше запускайте свого внутрішнього цензора. Не поспішайте говорити “так” сумнівному партнеру. Мораль має бути понад усе.

Тренуйте свій розум

Ваш розум може стати скарбницею для вас та оточуючих. Не бійтеся подавати йому важкі завдання та періодично радитися з ним.

Езотерика
Додати коментар