Народжені 8 серпня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 8 серпня, то ваш знак зодіаку – Лев
Це символ стихії Вогонь

Особливості народжених 8 серпня

Сильні сторони: впевненість у собі, самостійність, розвинене мислення, доброзичливість

Слабкі сторони: уразливість, мстивість, надмірна вимогливість

Жінки, народжені 8 серпня, відрізняються такими якостями: енергійність, творчі здібності, розважливість, прагматичність

Чоловіки, народжені 8 серпня, наділені такими рисами характеру: гострий розум, оригінальність, власність, безкомпромісність

Загальна характеристика, народжених 8 серпня

Знак зодіаку, народжених 8 серпня – Лев. Це впевнені у собі, динамічні та заповзятливі особистості. Вони реалістично дивляться світ. Ставлять собі високі, але здійсненні цілі й досягають їх. Не чекають ні від кого допомоги, а поодинці підкорюють вершини. У разі невдач не втрачають духу і вірять у свої сили.

Такі жінки і чоловіки мають розвинене мислення, багату уяву і потяг до знань. Завдяки прагненню нововведень вони часто стають першовідкривачами.

Успіх цих людей приваблює до них заздрісників. Через плітки та інтриги у них з’являється почуття озлобленості. Їм важливо взяти себе в руки і не звертати уваги на підступи недоброзичливців.

Іменинники цього дня люблять бути у центрі уваги. У відносинах з оточуючими вони тактовні та доброзичливі. У той же час уразливі та мстиві. Не терплять, коли зачіпають їхні почуття.

Характеристика жінок, народжених 8 серпня

Це енергійні, невгамовні особистості. Вони наділені творчими здібностями та сповнені оригінальних ідей. Прагнуть до успіху та визнання.

Такі жінки впевнені у своїй привабливості. Вони легко заводять романи. Здатні закрутити голову будь-якому чоловікові. Люблять компліменти та залицяння. Із радістю приймають подарунки. Вважають, що чоловік повинен розщедритися, щоб домогтися їхнього розташування. У любовних стосунках бувають прагматичні та розважливі. Цінують комфорт та достаток.

Характеристика чоловіків, народжених 8 серпня

Це дотепні, оригінальні особи. Вони мають тонке почуття гумору.

У таких чоловіків, як і у всіх представників цього знаку зодіаку, розвинене власне почуття. Вони не зазнають поразок. Діють напролом і не вміють вичікувати момент. Сприймають особисту поразку, як приниження чи утиск чоловічої гідності.

У любовних стосунках такі кавалери не люблять суперечок. Вони не йдуть на компроміси і не сприймають критики на свою адресу. Жінкам варто запастися терпінням, щоб навчитися розуміти та спокійно реагувати на їхню поведінку.

Любовний гороскоп

У любовних відносинах ті, хто народився цього дня, виявляють свої лідерські якості. Вони хочуть правити всім і скрізь. Вказують партнеру, що як робити. Схильні до критики та зайвої вимогливості. У міру дорослішання стають лояльнішими до чужих недоліків. Йдуть на компроміси і прислухаються до порад своїх коханих. Часто поступаються позиціями лідера і намагаються жити в рівноправних умовах.

У сім’ї такі жінки та чоловіки шукають підтримки та розуміння. На роль супутника життя вибирають близьку за духом людину. Важливою умовою сімейного щастя вважають наявність надійного тилу. У шлюб одружуються рано і всіма силами намагаються зберегти союз довгі роки.

Сумісність

Народжені 8 серпня Леви добре сумісні з Овнами, Стрільцями, Терезами. Мають погані перспективи та низькі шанси набути духовної спорідненості з представниками знаків зодіаку Риби, Рак, Телець.

Найбільш підходящий партнер для народжених 8 серпня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 6, 8, 20, 28
Лютий: 1, 10, 12, 25, 28, 29
Березень: 7, 14, 15, 28
Квітень : 8, 11, 18
Травень: 1, 4, 8
Червень: 18, 20 , 22, 24
Липень: 2, 9, 17
Серпень: 6, 11, 12, 23
Вересень: 2, 8, 10, 16, 30
Жовтень: 1, 9, 10, 11, 20, 29
Листопад: 2, 4, 10, 11, 20, 24
Грудень: 5, 8, 22, 24, 30

Діловий гороскоп

Народилися цього дня – відповідальні та самостійні працівники. Вони вміють зосереджуватися на завдання, що виконується, і грамотно розподіляти свої сили. Завжди доводять розпочате до логічного завершення. Багато трудяться і самостійно справляються з будь-якими завданнями.

Завдяки розвиненому інтелекту та оригінальному мисленню ці люди стають грамотними виконавцями та креативними творцями, а також успішними керівниками та організаторами.

Такі жінки та чоловіки знаходять собі застосування у будь-якій сфері діяльності. Вони легко освоюють підприємництво. Вміють розробляти стратегії та успішно втілювати їх у життя. З них виходять результативні спортсмени. Вони домагаються визнання у галузі мистецтва, живопису та музики. Стають грамотними вченими та роблять нові відкриття.

Гороскоп здоров’я

Народжені 8 серпня Леви мають міцний імунітет і рідко хворіють. Вони доглядають свою зовнішність і трепетно ​​стежать за будь-якими змінами в ній. Однак такий потяг зумовлений далеко не бажанням піклуватися про своє здоров’я. Вони більше стежать за красою тіла, тому схильні упускати фізичні нездужання.

Гороскоп рекомендує цим людям звернути увагу до стан психічного здоров’я. Їм потрібно уникати стресових ситуацій, відмовитися від емоційної напруги та скоригувати свій графік. Хронічна втома негативно впливає роботу серця.

Поради народженим 8 серпня

Позбавляйтеся недоліків

Почуття власництва та зайва гордість заважають вам будувати гармонійні стосунки. Використовуйте ці недоліки.

Не переоцінюйте свої можливості

Вмійте прислухатися до іншої думки та не ідеалізуйте себе. Поради бувають корисними. Не варто від них відмовлятись.

Ніколи не здавайтесь

Навіть якщо завдання стають нездійсненними, ніколи від них не відмовляйтесь. Так ви станете більш гнучкими та здібними.

Езотерика
Додати коментар