Народжені 7 жовтня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 7 жовтня, то ваш знак зодіаку – Терези
Це знак стихії Повітря

Особливості народжених 7 жовтня

Сильні сторони: проникливість, гострий розум, розвинений інтелект

Слабкі сторони: нестриманість, критичність, агресивність, нерішучість

Жінки, народжені 7 жовтня, відрізняються такими якостями: жіночність, чарівність, яскравість, вітряність

Чоловіки, народжені 7 жовтня, мають такі риси характеру: мрійливість, пристрасність, спокусливість, вміння давати поради

Загальна характеристика, народжених 7 жовтня

Знак зодіаку народжених 7 жовтня – Терези. Ці люди мають гострий розум, розвинений інтелект і безмежну фантазію. Вони ставляться до всього філософськи. Багато думають та оцінюють кожен крок.

Це добрі стратеги. Притаманна інтуїція не дозволяє їм робити дурні помилки. Водночас вони легко піддаються на відволікаючі провокації.

Народжені цього дня не люблять підкорятися. При їхній виразній м’якій і витонченій зовнішності це не можна розпізнати при першій зустрічі. Але за першої спірної ситуації вони розкривають усі свої приховані якості. Це бунтарі від природи. Будь-яке відхилення від своїх власних ідеалів вважають закликом до протесту. При цьому можуть виявляти агресію та нестриманість.

У мирному колі такі люди, навпаки, бувають надто стриманими та нерішучими. Вони довго обмірковують правильний перебіг. При цьому можуть навіть втратити сон і спокій.

Це прямолінійні та критичні особистості. Вони кажуть, що думають. Через це оточуючі їх недолюблюють.

У житті такі жінки та чоловіки не прагнуть розширювати коло знайомств. Однак їх жива вдача притягує до них необхідних людей і певні ситуації.

Характеристика жінок, народжених 7 жовтня

Такі жінки жіночні, чарівні. Вони стежать за своїм зовнішнім виглядом, яскраво вдягаються. Люблять увагу та компліменти від чоловіків.

Цим жінкам складно зупинити свою вітряну вдачу. Вони бояться рутинного життя. Проте заміжжя з гарною білою сукнею та фатою планують ще зі школи. Їхній супутник життя має бути матеріально незалежною людиною. Тільки так вони зможуть розлучитися з безтурботною самотністю.

Характеристика чоловіків, народжених 7 жовтня

Такі чоловіки мрійливі та пристрасні. Вони у всьому діють рішуче та точно. Однак у відповідальну хвилину бувають нерішучими.

Це вправні спокусники. Вони добре розуміються на жіночій психології. Вміють давати поради. Потребують напористої партнерки з веселою вдачею.

Любовний гороскоп

Народжені цього дня – поетичні та вразливі натури. Немов метелики, вони пурхають від одного партнера до іншого в пошуках ідеального. Іноді уявляють ідеал розмито та спотворено. Тому можуть шукати людину для створення сім’ї не одне десятиліття.

Від обранця вимагають повного занурення у їхній внутрішній світ. Вміють зберігати вірність у шлюбі. До цього не гидують походами ліворуч. Стають порядними сім’янинами. Жінки люблять готувати та збирати гостей. Чоловіки вважають за краще вирішувати виключно матеріальні завдання. Такі батьки з дитинства навчають дітей довіри та взаємодопомоги.

Сумісність

Народжені 7 жовтня Терези добре сумісні з Близнюками, Стрільцями, Водоліями, Левами. Мають мало шансів на гармонійний союз із Рибами, Тельцями, Скорпіонами.

Найбільш підходящий партнер для народжених 7 жовтня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 12, 16, 19, 21
Лютий: 2, 5, 8, 15, 16
Березень: 1, 18, 26, 28
Квітень: 4, 10, 18, 22, 25
Травень: 24, 30, 31
Червень: 4 , 9, 15, 29
Липень: 1, 2, 11, 14, 30
Серпень: 5, 19, 20
Вересень: 5, 17, 25
Жовтень : 6, 18, 26, 29
Листопад: 4, 7, 12, 19, 24
Грудень: 11, 12, 15, 20

Діловий гороскоп

Народжені цього дня – професійно грамотні та начитані особи. Вони беруться до роботи будь-якої складності. Працюють на результат.

Такі жінки та чоловіки мають бунтарську вдачу. У пориві гніву вони непередбачувані та агресивні. За будь-якої невдачі звинувачують будь-кого, крім самих себе.

Критичний склад розуму та інтуїтивність допомагають цим людям у роботі журналіста, соціолога, політолога. Ділова інтуїція дозволяє стати добрими консультантами, фінансовими радниками. Вони досягають успіху в рекламі. Завдяки заповзятливості стають успішними бізнесменами.

Гороскоп здоров’я

Народжені 7 жовтня Терези не вміють дбати про своє здоров’я. Вони психічно неврівноважені. Тривожаться через дрібниці, погано сплять уночі. Страждають від синдрому хронічної втоми.

Вразливі частини тіла цих людей: шлунково-кишковий тракт, система виділення. Захворювання проявляються в основному на нервовому ґрунті.

Гороскоп радить навчитися повноцінно відпочивати. Частину вільного часу рекомендується присвячувати медитаціям та духовним практикам. Бажано проводити літо в горах з чистим повітрям та багатою рослинністю. Слід оптимізувати харчовий раціон та виключити з нього висококалорійні продукти. Небажано повністю цуратися тварин білків.

Поради народженим 7 жовтня

Керуйте своєю духовою рівновагою

Тренуйте силу волі та контролюйте емоції. Не дозволяйте дрібниці вивести вас зі стану гармонії.

Відкривайтеся для нових соціальних контактів

Не ставте внутрішні бар’єри при знайомстві з новими людьми. Вважайте це одним із атрибутів дорослішання особистості.

Будьте доброзичливі

Не поспішайте критикувати та висувати звинувачення. Робіть це лише у разі нагальної потреби.

Езотерика
Додати коментар