Народжені 7 вересня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 7 вересня, то ваш знак зодіаку – Діва.
Це знак стихії Земля

Особливості народжених 7 вересня

Сильні сторони: активність, рішучість, стратегічне мислення, наполегливість, працьовитість

Слабкі сторони: закритість, вимогливість

Жінки, народжені 7 вересня, відрізняються такими якостями: самостійність, стриманість, вміння розумітися на людях, вимогливість

Чоловіки, народжені 7 вересня, наділені такими рисами характеру: прагнення самоосвіти, спокій, ввічливість, прямолінійність

Загальна характеристика, народжених 7 вересня

Знак зодіаку народжених 7 вересня – Діва. Це неординарні, творчі та активні особистості. Вони не люблять виносити на загальний огляд свої почуття та емоції. Переживають їх поодинці, без сторонньої допомоги та участі. У такий спосіб підкреслюють свою самодостатність та незалежність.

Такі люди рішуче діють та прагматично мислять. Вони планують кожен свій крок та прораховують виграшні партії. Стратегічне мислення їх рідко підводить. У справах вони сподіваються виключно на себе. Точно порівнюють свої сили та можливості, тому їхні справи рідко закінчуються невдачею.

Це працьовиті та наполегливі особистості. Їм буває складно зупинитися та зробити паузу. Вони часто зациклюються на пошуку досконалості. Заради цього готові відмовитись від стабільності і все почати з нуля.

Народжені цього дня вибудовують стосунки з оточуючими на практичній основі. Друзів у них небагато. Вони вміють бути вірними товаришами і завжди готові підтримати близьку людину у скрутну хвилину. Їхнє життя немислиме без ворогів. Їхнє місце посідають усі, хто мислить по-іншому.

Ці люди сприймають соціальні контакти більше як обов’язок ніж необхідність. Їм подобається перебувати на самоті і розмірковувати про своє життя.

Характеристика жінок, народжених 7 вересня

Такі жінки самостійні, виховані і стримані. Вони добре знаються на людях і за крок відчувають обман. У всьому прагнуть ідеального і досконалого. Це проявляється у зовнішньому вигляді, а й у становленні як особистості.

Ці жінки пізно виходять заміж. Через високі вимоги до чоловіків це дається їм складніше, ніж іншим представницям свого знаку зодіаку.

Характеристика чоловіків, народжених 7 вересня

Це спокійні, прямолінійні та ввічливі особистості. З ними все передбачувано та зрозуміло. Вони багато знають та присвячують своїй самоосвіті багато часу.

Таких чоловіків люблять жінки. Їх поважають і цінують у колективах та дружніх колах. Їх обраниця повинна мати виняткові якості: скромність, освіченість, вихованість, загадковість. Тільки заради такої вони готові пожертвувати особистою свободою.

Любовний гороскоп

У коханні іменинники цього дня стримані та відповідальні. Емоційну складову почуттів ставлять на другий план. При цьому бажання знайти в особі нареченого друга чи союзника часто перемагає решту потреб. Їм важливо бути почутими та розділяти зі своєю другою половинкою не лише горе та радість, а й життєві цілі та принципи.

Заради сім’ї такі люди готові на подвиги. Честь та безпеку близьких вони сприймають як основне завдання. Вони відкидають ранні шлюби та не вітають розлучення. Віддають перевагу великим сім’ям. У вихованні дітей беруть участь нарівні із супутником життя.

Сумісність

Народжені 7 вересня Діви мають високі шанси на вдалий шлюб зі Скорпіонами, представниками свого знаку зодіаку Тельцями. Погано поєднуються з Овнами, Стрільцями.

Найбільш підходящий партнер для народжених 7 вересня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 2, 6, 9, 12, 24, 26
Лютий: 20, 24, 25
Березень: 11, 13, 20, 30
Квітень: 5, 10, 13, 16, 18
Травень: 6, 18, 29
Червень: 11 , 24, 25
Липень: 14, 22, 27
Серпень: 16, 20, 31
Вересень: 3, 6, 21, 29 
Жовтень:  3, 15, 28, 31 
Листопад: 1, 7, 9, 10, 15
Грудень: 6, 11, 16, 20, 27

Діловий гороскоп

Народжені цього дня сповнені сил та вмінь. Їм легко дається будь-яка справа. Вони не бояться труднощів та падінь. Прокладають шлях до успіху своїми руками. У цьому помічники та порадники їм можуть лише завадити.

З таких жінок та чоловіків виходять виконавчі підлеглі та розсудливі начальники. Вони охоче беруться за індивідуальний проект. Групові завдання чи командна робота вони викликають мало ентузіазму.

Гороскоп радить цим людям уникати сфер діяльності, які потребують спілкування з великою кількістю людей. Краще присвятити себе технічним спеціальностям чи медицині.

Гороскоп здоров’я

Народжені 7 вересня Діви мають високий фізичний потенціал. Проте недбале ставлення себе і зневага елементарними основами здорового життя приводять їх у лікарню. Таких людей складно змусити робити зарядку, відвідувати спортзал, дотримуватись дієти або їздити на відпочинок. Вони неохоче дотримуються приписів лікарів. Будь-яке легке нездужання у них може перерости у хронічну хворобу. Їхні вразливі місця – шлунково-кишковий тракт та серце.

Гороскоп радить іменинникам цього дня більше рухатися та займатися спортом: гімнастикою чи плаванням. Позитивно подіють велосипедні прогулянки за містом. Фізичні навантаження мають бути помірними та регулярними. Варто відкоригувати свою дієту та режим харчування. Раціон повинен складатися з натуральних продуктів із низьким вмістом жирів.

Поради народженим 7 вересня

Будьте милосердні до своїх недоброзичливців

Менше контактуйте зі своїми ворогами. Терпляче ставтеся до свого оточення незалежно від вашої суб’єктивної оцінки.

Розвивайте чуттєвий початок своєї душі

Ваші рідні потребують не лише союзника та стратега. Дозвольте їм дізнатися вас із чуттєвого боку.

Найчастіше згадуйте про своє здоров’я

Дбайливо ставтеся до свого організму. Зміцнюйте його як духовно, а й фізично.

Езотерика
Додати коментар