Народжені 7 січня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 7 січня, то ваш знак зодіаку – Козеріг
Це символ стихії Земля

Особливості народжених 7 січня

Сильні сторони: незалежність, неординарність, проникливість, цілеспрямованість

Слабкі сторони: уразливість, сентиментальність, схильність до залежностей

Жінки, народжені 7 січня, відрізняються такими якостями: цілеспрямованість, лояльність, реалізм, впертість

Чоловіки, народжені 7 січня, наділені такими рисами характеру: лідерство, сила волі, працьовитість, стриманість

Загальна характеристика, народжених 7 січня

Знак зодіаку народжених 7 січня – Козеріг. Це цілеспрямовані, стабільні та незалежні особистості. Їхня витримка, працьовитість і впертість викликають заздрість і повагу в оточуючих.

Ці люди дружелюбні. Вони легко сходяться з оточуючими. Мають розвинену інтуїцію та гарне почуття гумору, що робить їх душею будь-якої компанії. Вони безкорисливі і готові прийти на допомогу, не чекаючи нічого натомість. З обережністю ставляться до нових знайомих. Не посвячують їх у таємниці та особисте життя, через що з боку здаються гордими та зарозумілими особистостями.

Народжені цього дня – сентиментальні, вразливі та тонкі натури, завдяки чому вони чуйно сприймають навколишній світ. Прагнуть розширити кругозір. Цікавляться загадковими та незрозумілими подіями. Їх приваблює містика, езотерика, філософія, релігія.

Характеристика жінок, народжених 7 січня

Такі жінки – реалістичні, лояльні та цілеспрямовані особистості. Вони будують великі плани на майбутнє та кар’єру. Дотримуються суворих моральних переконань, тому у всьому шукають справедливості та раціонального пояснення.

Цим жінкам властиві зайва відповідальність і впертість. Вони критичні та суворі до себе та оточуючих, через що не пробачають промахів. Невдачі та поразки вибивають їх із колії. Після падінь їм складно зібратися з силами та продовжувати шлях до мети.

Характеристика чоловіків, народжених 7 січня

Такі чоловіки – стримані, працелюбні та вольові особи. За їх зовнішньою строгістю та впевненістю ховаються боязкість і сумнівність. Вони уважно аналізують ситуацію, перш ніж ухвалити рішення.

Ці чоловіки мають яскраво виражені лідерські якості. Вони прагнуть перемог. Невдачі сприймають болісно, ​​що може похитнути впевненість у своїх силах.

Любовний гороскоп

Народжені цього дня не терплять самотності та постійно перебувають у пошуках другої половини. Вони шукають у обранці якості, які відповідатимуть ідеалу. Їх не відпускають почуття, що партнер – не той, хто потрібний. Вони важко переносять розставання та сварки з коханою людиною.

Це сором’язливі та потайливі особистості. Вони бояться зізнатися у почуттях та отримати відмову. У сім’ї це вірне подружжя та прекрасні батьки. Вони оберігають сімейні традиції та цінності.

Сумісність

Народжені 7 січня Козероги будують міцні стосунки з Тельцями, Левами, Скорпіонами та представниками свого знаку зодіаку. Утворять непростий союз із Овнами, Стрільцями, Раками та Водоліями.

Найбільш підходящий партнер для народжених 7 січня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 6, 7, 16
Лютий: 4, 5, 23
Березень: 11, 16, 22, 24, 25, 29
Квітень: 1, 4, 6, 27, 29
Травень: 11, 19, 21, 25
Червень: 8 , 9, 12, 19, 27
Липень: 2, 6, 7, 14, 27
Серпень: 2, 10, 12, 22, 23, 29
Вересень: 8, 17, 30
Жовтень: 3, 5, 11, 15, 17, 18
Листопад: 1, 12, 15, 18, 25
Грудень: 9, 16, 25

Діловий гороскоп

Народжені цього дня – трудоголіки. Робота для них стоїть на першому місці. Вони рішучі, врівноважені та мають багату уяву. Добре спрацьовуються у колективі. Швидко просуваються кар’єрними сходами, домагаються керівних посад. Мають організаторські здібності. Грамотно розподіляють робочий час, ресурси та енергію.

Такі люди не бояться труднощів і не пасують перед непередбачуваними ситуаціями. Чи не відступають від намічених планів.

Найкращі професії для них: льотчик, водій, викладач, турагент, педагог, провідник.

Гороскоп здоров’я

Народжені 7 січня Козероги мають гарне здоров’я від природи, але ставляться до нього з зневагою. Найбільш уразливі місця – нервова та травна системи.

Такі люди багато часу приділяють роботі. Стреси, недосипання, нерегулярне харчування та малорухливий спосіб життя призводять до виснаження та нервового перенапруги. Щоб відновити сили та набратися енергії, гороскоп рекомендує гуляти на свіжому повітрі, висипатися та регулярно робити фізичні вправи. Щоб запобігти проблемам з органами травлення та ожиріння, слід збалансовано харчуватися.

Поради народженим 7 січня

Не засмучуйтесь через дрібниці

Стреси та переживання порушують внутрішню гармонію. Найкращий спосіб знайти вихід із дрібних неприємностей – перейти на інший вид діяльності.

Не шкодуйте про досконале

Не концентруйтеся на помилках і не думайте про те, що можна було б зробити краще. Зробіть висновки та уникайте повторення таких ситуацій у майбутньому.

Знайдіть приятелів за інтересами

Захопленість містикою, психологією чи філософією більшість колег та родичів вважають дивним хобі. Приятелі, які розділятимуть інтереси, зроблять дозвілля захоплюючим і надихнуть на розширення знань.

Езотерика
Додати коментар