Народжені 7 серпня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 7 серпня, то ваш знак зодіаку – Лев
Це символ стихії Вогонь

Особливості народжених 7 серпня

Сильні сторони: цілеспрямованість, активність, відповідальність, великодушність

Слабкі сторони: скритність, схильність до перепадів настрою, недовірливість

Жінки, народжені 7 серпня, відрізняються такими якостями: впевненість у собі, обдарованість, екстравагантність, надійність

Чоловіки, народжені 7 серпня, наділені такими рисами характеру: активність, рішучість, організованість, честолюбство

Загальна характеристика, народжених 7 серпня

Знак зодіаку, народжених 7 серпня – Лев. Такі люди цілеспрямовані та активні. Вони завжди знають, чого хочуть і ніколи не здаються. Відповідально ставляться до поставлених цілей і досягають бажаного будь-якими способами. Їх складно збити зі шляху. Вони мають на свій план, яким керуються.

Це подвійні особи. Вони люблять перебувати в центрі уваги і водночас схильні до усамітнення. У цьому намагаються приховувати свою суперечливість перед оточуючими.

У стосунках із людьми іменинники цього дня виявляють великодушність. Це чуйні, розуміючі та доброзичливі натури. До них тягнуться оточуючі. З ними комфортно та цікаво, завжди є про що поговорити. Вони вміють розважатися та веселити інших. Стають бажаними гостями будь-якої компанії.

Характеристика жінок, народжених 7 серпня

Це обдаровані особи. Вони мають безліч здібностей. Впевнено йдуть життям і досягають успіху в усіх сферах життя. Вимагають до себе підвищеної уваги та шанування.

Такі жінки екстравагантні та привабливі. З них виходять надійні партнери та віддані друзі. Вони підтримують добрі стосунки з людьми та уникають конфліктів. Мають багато друзів та однодумців.

Характеристика чоловіків, народжених 7 серпня

Це благородні, честолюбні та організовані особистості. Вони рішучі та активні. Ідеалізують життя і з оптимізмом ставляться до всіх його проявів. Вміють створювати довкола себе свято. З радістю діляться своєю енергією з оточуючими. Допомагають у скрутну хвилину і дають слушні поради.

Такі чоловіки випромінюють серцеву теплоту та користуються популярністю у жінок. Вони стають дбайливими та вірними коханцями. Люблять дарувати подарунки та робити вчинки.

Любовний гороскоп

Народжені цього дня не вміють розмежовувати сексуальний потяг та глибокі почуття. Тому часто помиляються та розчаровуються. У любовних справах вони чесні та відкриті. У них зібрано дві протилежності, одна з яких робить їх надійними та дбайливими супутниками життя, а інша – невірними та некерованими коханцями. Вони зберігають вірність другій половинці, проте за відсутності підживлення своїх почуттів здатні завести зв’язку на стороні.

Такі люди люблять волю. Вони створюють сім’ю з партнерами, здатними поступатися. Цінують духовний зв’язок із коханою людиною. Цей енергетичний зв’язок має бути постійним і відчуватися на відстані. Лише тоді відносини мають довгострокові перспективи.

Сумісність

Народжені 7 серпня Леви добре сумісні з Овнами, Терезами, Стрільцями. Тяжко знаходять порозуміння з Тельцями, Рибами, Раками.

Найбільш підходящий партнер для народжених 7 серпня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 4, 11, 18, 24, 26
Лютий: 9, 13, 19, 22, 27
Березень: 1, 6, 11, 30
Квітень: 1, 5, 11, 13, 19, 28
Травень: 9, 14, 20
Червень: 2, 9, 19, 21
Липень: 17, 21, 25
Серпень: 3, 5, 11, 20, 23, 30
Вересень : 3, 19, 24
Жовтень: 2, 9, 31
Листопад: 5, 15, 27 
Грудень: 16, 22, 26

Діловий гороскоп

Народжені цього дня амбітні та цілеспрямовані. Вони люблять домінувати над оточуючими та задовольняти своє честолюбство. Для них успішне виконання роботи – справа честі. Вони підходять до всього виважено та чітко. Швидко справляються із поставленими завданнями. Вміють вирішувати проблеми. З них виходять добрі керівники.

Такі люди знаходять застосування своїм природним умінням у бізнесі. Вони знають, як заробляти та вміють вигадувати прибуткові стратегії для розвитку своєї справи. Творча жилка приводить їх у світ мистецтва, живопису, поезії та драматургії. Вони знаходять собі застосування у філософії та окультних науках. Їм піддаються робітничі професії. За бажання вони стають успішними механіками, слюсарями, теслями.

Гороскоп здоров’я

Народжені 7 серпня Леви мають міцне фізичне та вразливе психічне здоров’я. Вони поводяться як психічно нестабільні особистості. Схильні до перепадів настрою. Часто впадають у депресії і люблять копатися у собі. Вони постійно живуть у стресі та переживаннях. Тому страждають на психосоматичні захворювання.

Гороскоп радить цим людям не бути настільки недовірливими та вразливими. Їм важливо вести здоровий спосіб життя: дотримуватися режиму дня, повноцінно відпочивати.

Поради народженим 7 серпня

Дозволяйте собі розслаблятися

Навчіться розслаблятися. Розслаблення допоможе позбутися стресу та негативних переживань.

Будьте чесні з близькими людьми

Не ставайте спритними та брехливими. Близькі заслуговують на повагу.

Виключіть зі свого життя домисли

Розвивайте аналітичні здібності. Приймайте рішення на підставі логічних аргументів. Це дозволить вам уникати помилок та продуктивно діяти.

Езотерика
Додати коментар