Народжені 7 березня: знак зодіаку та гороскоп

Якщо ви народилися 7 березня, то ваш знак зодіаку – Риби
Це знак стихії Вода

Особливості народжених 7 березня

Сильні сторони: рішучість, творчі здібності, чуйність, розвинена інтуїція, оптимізм

Слабкі сторони: впертість, недовірливість, скритність

Жінки, народжені 7 березня, відрізняються такими якостями: проникливість, волелюбність, мрійливість, романтичність

Чоловіки, народжені 7 березня, наділені такими рисами характеру: впевненість у своїх силах, цілеспрямованість, винахідливість, миролюбність

Загальна характеристика, народжених 7 березня

Знак зодіаку, народжених 7 березня – Риби. Це вольові, самовпевнені, оптимістичні та вперті особи. Від природи вони обдаровані багатою уявою, вдумливістю та творчими здібностями, завдяки чому сповнені нових та оригінальних ідей. По життю вони шукають області, де зможуть застосувати свої таланти та досягти успіху. Практичний та раціональний підхід допомагає їм у досягненні поставлених цілей та самореалізації.

Народжені цього дня наділені гарною інтуїцією та вміють відчувати настрій та бажання оточуючих. Це дозволяє їм розпізнавати чужі наміри, уникати недоброзичливців та заздрісників. Через настороженість і недовірливість знайомим складно домогтися їхнього розташування. Вони мають вузьке коло близьких за духом людей, якими дорожать. Їхній оптимізм та енергійність – приклад для знайомих. Важливу роль у житті грають родинні зв’язки. Підтримка членів сім’ї допомагає їм досягати успіху та долати труднощі.

Це щедрі, чуйні та дбайливі особистості. Вони співчувають нужденним і допомагають їм у важких життєвих ситуаціях.

Такі люди ігнорують негативні зауваження, критику та незаслужені звинувачення з боку оточуючих. Вони уникають конфліктів та рідко виявляють агресивність.

Характеристика жінок, народжених 7 березня

Це мрійливі, волелюбні, романтичні та унікальні особистості. Вони часто живуть у вигаданому ними світі. Багатство духовного світу для них важливіше за матеріальний добробут.

Внутрішня інтуїція дозволяє цим жінкам відчути та уникати несумлінних людей. Як приятелів вони вважають за краще бачити однодумців та осіб із високим соціальним статусом.

Характеристика чоловіків, народжених 7 березня

Ці чоловіки наділені складним та вольовим характером. Вони впевнені у своїх силах і наполегливо йдуть до досягнення цілей. Винахідливість, гнучкість та нестандартне мислення допомагають їм знаходити вихід із складних ситуацій, які іншим видаються нерозв’язними.

Такі чоловіки свідомо уникають суперечок та конфліктів. Вони готові терпіти несправедливість, аби не вплутуватися у відкрите протистояння.

Любовний гороскоп

Народжені цього дня – скромні, замкнуті та сором’язливі особи. Їм важко відкриватися перед людьми та висловлювати справжні почуття. Це ускладнює пошук партнера. Коли вони знаходять кохану людину, то стають спокійними, люблячими та дбайливими.

Такі жінки та чоловіки підтримують, допомагають другій половині та чекають взаємності. Для них важливі щирість та довіра. Вони здатні побудувати щасливий та гармонійний союз, коли мають із обранцем спільні життєві цінності та пріоритети.

Сумісність

Народжені 7 березня Риби добре сумісні у шлюбі зі Скорпіонами, Козерогами, Раками. Погано поєднуються з Терезами, Левами, Близнюками.

Найбільш підходящий партнер для народжених 7 березня

Для кохання та шлюбу найкраще підходять люди, народжені в такі дні:

Січень: 7, 10, 12, 23, 25, 28
Лютий: 13, 16, 29
Березень: 4, 14, 19, 22
Квітень: 2, 16, 29
Травень: 2, 9, 12, 15, 17, 25
Червень : 3, 10, 12, 21, 27, 29
Липень: 10, 13, 25, 26, 28, 29
Серпень: 11, 15, 20, 22, 23, 24
Вересень: 4, 7, 26, 28,
Жовтень: 11, 20, 26, 28
Листопад: 6, 12, 14, 15, 17, 18
Грудень: 5, 8, 13, 26, 27

Діловий гороскоп

Народжені цього дня – кар’єристи. Вони здатні бачити можливості реалізації своїх талантів та вмінь. Такі люди заводять вигідні знайомства та налагоджують добрі стосунки з високопоставленими особами, які сприяють їхньому професійному зростанню. Незважаючи на захопленість роботою, наприкінці трудового дня вони вміють залишати свої справи та присвячувати себе відпочинку, рідним та хобі. У робочому колективі не зазнають тиску і замикаються, коли зазнають жорсткої критики.

Багата уява, аналітичний розум і винахідливість дозволяють цим жінкам та чоловікам обирати професію політика, фотографа, актора, музиканта, наукового дослідника, письменника.

Гороскоп здоров’я

Народжені 7 березня Риби наділені хорошим фізичним здоров’ям і рідко страждають на серйозні хронічні захворювання. Їхній організм схильний до алергічних реакцій та інфекційних хвороб. Малорухливий спосіб життя та стреси призводять до патологій лімфатичної та серцево-судинної систем. Щоб уникнути таких станів, гороскоп радить приділяти достатньо часу відпочинку та фізичним вправам. Підуть на користь пробіжки на свіжому повітрі, плавання, йога. Рекомендується стежити за раціоном. Слід віддавати перевагу кашам та рослинним продуктам.

Поради народженим 7 березня

Відпустіть сумніви та страхи

Сумніви та страх невдачі часто стають на шляху до досягнення успіху. Відпустіть страхи та виховуйте у собі рішучість. Віра у свої сили допоможе вам розкрити внутрішній потенціал і досягти поставленої мети.

Вчіться концентруватися на першочергових цілях

Ви часто не можете сконцентруватися на одному завданні та витрачаєте багато сил та ресурсів на сторонні справи. Вчіться виділяти першочергові цілі та концентруватися на їх досягненні.

Приділяйте більше часу рідним та коханим людям

Вам властиво жити у світі фантазій та ілюзій, через що ви забуваєте про рідних та улюблених людей. Найчастіше цікавтеся проблемами та інтересами близьких. Завдяки їх підтримці та допомозі ви досягнете успіху та визнання.

Езотерика
Додати коментар